Tooted
 • Interaktiivne ekraan 55" i3TOUCH Premium 4K koos seinakinnitusega

Interaktiivne ekraan 55" i3TOUCH Premium 4K koos seinakinnitusega


Preemium interaktiivne puutetundlik ekraan koos kiire ja täpse C-Sense puutetehnoloogiaga. i3 pakub põnevat alternatiivi traditsioonilisele interaktiivse tahvli lahendusele koos täiustatud disaini ja helisüsteemiga.Vali oma klassiruumi täiustatud puuteekraan

Uus i3TOUCH Premium “10” seeria koos C-Sense tehnoloogiaga kehastab endas järgmise generatsiooni ekraane. C-Sense sisaldab endas mahtuvuslikku puuteekraani, mis muudab ekraani väga tundlikuks, kuna see ei tugine survele. Uus seeria on ka täiustatud audiosüsteemiga ja OPS pesaga, mis võimaldab universaalse OPS arvuti integreerimist. Samuti sisaldab see ekraan i3NOTES äppi, mis võimaldab arvutita kasutada digitaalset valgetahvlit ning kirjutada ideid digitaalse tindiga.

Miks peaksid valima i3TOUCH Premium interaktiivse ekraani?


Multi-kasutaja interaktsioon, kuni 40 samaaegset puutepunkti

Lehitsemine, lohistamine, kahe sõrmega suumimine - need puutežestid on tänapäeva lastele loomupärased. i3TOUCH koos C-Sense tehnoloogiaga kujutab endast mahtuvuslikku tehnoloogiat, mis teeb selle ekraai väga tundlikuks, kuna see ei tugine survele. Õpilastel aitab see tuua klassiruumi intuitiivsust ning suurendab nende õppekogemust.


C-Sense võtmeomadused

 • Multi-kasutaja interaktsioon ja kuni 40 samaaegset puutepunkti
 • Ekstreemselt täpne
 • Kiire reageerimine
 • Väga tundlik: isegi õrnem puudutus registreerib sisendi
 • Suurepärane optiline jõudlus
 • Kõrge vastupidavus
 • Platvormist sõltumatu
 • Suurendatud toote eluiga
 • Ainult sõrme või pliiatsiga
 • Kaasas on seinakinnitus


Premium

i3TOUCH Premium seerial on täiustatud disain ja helissüsteem. Kõik i3TOUCH Premium ekraanid on varustatud OPS arvutipesaga, mis on mõeldud universaalsele OPS arvuti integreerimiseks ning integreeritud kõlarid on parendatud heli klaviteediga.
Kristallselged pildid

i3TOUCH Premium on saadaval 4K resolutsiooniga (3840 x 2160 pikslit), mis tagab kristallselged pildid.
Mobiilsus

Kombineeri i3TOUCH ja i3FLOORSTAND ning taga klassiruumis paindlikkus ja liikuvus. Meie mobiilne statiiv võimaldab teil i3TOUCH ekraani liigutada vähese vaevaga ühest nurgast teise. Ühe nupuvajutusega, saate kiiresti reguleerida statiivi kõrgust, et see oleks käepärane nii õpetajatele kui ka õpilastele (sh. ka erivajadusega õpilased).
Intuitiivne puute haldamine

i3TOUCH Premium ekraan töötab nagu hiiglaslik tahvelarvuti! Need sisaldavad Android arvutit, mis on seotud puute funktsionaalsusega. Te saate hallata ekraani sätteid lihtsalt vajutades ekraanile ning enam pole vaja kasutada kaugjuhtimispulti. Ekraan on iseseisev lahendus, mis tähendab, et te saate avada pilte, vaadata videoid või isegi surfida internetis, ilma et peaksite eelnevalt arvuti ühendama.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: interaktiivne ekraan, puuteekraan