Tooted
  • Interaktiivne ekraan 65" i3TOUCH Excellence 4K koos seinakinnitusega

Interaktiivne ekraan 65" i3TOUCH Excellence 4K koos seinakinnitusega


i3TOUCH E-seeria pakub kristallselget, kõrge kvaliteediga ekraani. Süsteem tunneb ära iga kasutaja ekraani puudutused, olgu see pliiats või muu sobiv valik8 aastat garantiid haridusasutustele internetis registreeridesJuhtmevaba esitlusPliiatsid toetavad mitmevärvilist kirjutamist


Muutke õppimine visuaalseks ja interaktiivseks
Muutke õppimine visuaalseks ja interaktiivseks

i3TOUCH E-seerial on olemas kõik vajalikud vahendid, et kaasata tunni tegevusse rohkem õpilasi ning tuua klassiruumi rohkem entusiasmi. Laske õpilastel kogeda tõelist koostööd multipuutelisel ekraanil. Tooge tundi tippkvaliteediga visuaalseid kogemusi, tekitage uudishimu ja kirge õppimise vastu.Edendage 21. sajandi oskusiEdendage 21. sajandi oskusi

Meie auhinnatud veebipõhise õppeplatvormi i3LEARNHUB abil saate kasutada laia valikut visuaalsetest õppetundidest. Edendage oskusi, nagu suhtlemine ja koostöö, et muuta õppimine püsivamaks ja tõhusamaks.

Looge produktiivsust ja suurendage kaasatust
Looge produktiivsust ja suurendage kaasatust

I3TOUCH E-seeria aitab luua kõrgema tasemega kaasatust koosolekuruumides. Luba mitmetel kasutajatel jagada enda vaateid ja ideid ekraanil reaalajas.

VÕIMALUSTE ÜLEVAADE

Hetkega märkmete tegemine

Kiire märkmete tegemiseks kasutage integreeritud i3NOTESi tahvli tarkvara, mis võimaldab teil teha märkmeid ja jagada neid koheselt ilma teise seadmeta.

Märkmete ülekate

Tehke märkmeid üle mistahes pildi, veebilehe, äppi ja salvestage oma märkmed i3NOTES tarkvarasse.

Juhtmevaba jagamine

Kasutage i3ALLSYNC rakendust, et jagada enda ekraanivaadet teisele ekraanile.

V-Sense tehnoloogia

Puutetundlik ekraan annab suurepärase tulemuse, kui töötate tugeva valgustusega tänu V-Sense'i puutetehnoloogiale.

20 puutepunkti

Integreeritud multipuute tehnoloogia tuvastab kuni 20 samaaegset puutepunkti.

8-aastane garantii

Enamikel ekraanidel on tüüpiliselt garantii 2-5 aastat. i3-Technologies pakub julgelt 8 aastat garantiid (haridusasutustele internetis registreerides), mis on turul unikaalne.

Lai valik suurusi

i3TOUCH Excellence on saadaval erinevates suurustes: 55", 65", 75" ja 86”. See võimaldab paigaldada sobivas suuruses ekraani igasse ruumi ning tagab, et olenemata asukohast, kus keegi istub on kõigil ideaalne nähtavus.

Kaasas on i3EDU või i3BIZ Studio

Pakkuge interaktiivseid õppetunde ja suurendage õpilaste kaasatust lihtsate rakendustega koos digitaaltahvlite, annotatsioonide ja juhtmevaba sisu jagamisega.
ERALDI VÄLJATOODUD SPETSIFIKATSIOONID
Mis see on? Kasutussõbralik lahendus
Intelligentsed pliiatsid Jah. Kaasas on kaks intelligentset pliiatsit ning ekraan tuvastab automaatselt, kui kasutatakse pliiatsit ekraanil. Tuvastab automaatselt kahte värvi, kas siis punane või sinine.
Resolutsioon 3840 x 2160 pikslit - 4K Ultra High Definition
Samaaegsete puutepunktide arv 20 samaaegset puutepunkti
Puutetehnoloogia V-Sense - See tehnoloogia kasutab sensoreid kogu ekraani raami ulatuses, mis tuvastavad puutepunktid isegi siis, kui tolm ja teised objektid katavad osaliselt raami.
Pliiatsialus/Pliiatsihoidja Jah
Sisseehitatud Andorid Jah, Android™ 7.0
Integreeritud mobiilsete seadmete juhtmevaba ühendamise võimalus Jah. i3ALLSYNC juhtmevaba pildiedastus mobiilsetest seadmetest. Sealhulgas: Windows, Mac, Anrdroid, iOS.
OPS arvuti lisamise võimalus Jah
Seinakinnitus komplektis Jah
Garantii 5 aastat (haridusasutustele internetis registreerides tasuta garantii 8 aastat).

Sildid: interaktiivne ekraan, puuteekraan, puutetundlik ekraan