Tooted
  • Interaktiivne ekraan 75" i3TOUCH EX koos seinakinnitusega

Interaktiivne ekraan 75" i3TOUCH EX koos seinakinnitusega


i3TOUCH EX-seeria pakub suurepärast jõudlust koos i3-Technologies parima multipuute ja ülitäpse IR tehnoloogiaga, mis pakub teile loomulikku ja täpset kirjutamiskogemust.
i3TOUCH EX tugev viimistlus


Avaldab muljet tugeva viimistlusega

i3TOUCH EX on loodud parimatest materjalidest. Üliõhuke raam ja alumiiniumist ääred koos meisterliku viimistlusega loovad meeldiva tipptasemel välimuse.
i3TOUCH EX Kütkestav pildikvaliteet
Kütkestav pildikvaliteet

Haarake tähelepanu hüperdetailsete 4K piltidega. Võite olla kindel, et kõik osalised näevad ekraani samamoodi tänu peegeldamis vastasele klaasile ja optimeeritud vaatenurgale.i3TOUCH EX pliiats


Kuhu ma enda pliiatsi panin?

Te ei kaota enam kunagi pliiatsit tänu integreeritud magneetilistele hoidikutele.


i3TOUCH EX Ühendamine on imelihtne!Ühendamine on imelihtne!

Ühendage kõik uuemad seadmed ekraaniga läbi USB-C kaabli. Vaid üks kaabel heli, video, toite ja puute jaoks. 

i3TOUCH EX Loomulik kirjutamineLoomulik kirjutamine

Naturaalne kirjutamiskogemus on üks meie peamisi prioriteete. Tänu "null õhupilu" tehnoloogiale suutsime saavutada pliiats-paberil tunde. Mugavamaks ja intuitiivsemaks kasutamiseks lisasime pliiatsile ka kustukummi poole.i3TOUCH EX Sõbralik keskkkonnale ja teie rahakotile
Sõbralik keskkkonnale ja teie rahakotile

Keskkonnasõbraliku disainiga kaasneb äärmiselt madal energiatarve, mille tulemuseks on A+ energiamärgis.

Liikumis- ja valgusanduri kombinatsioon oprimeerib teie vaatamiskogemust kõigi valgustingimuste jaoks ja hoiab energiatarbimist tasakaalus.

BIZ Stuudio

i3TOUCH EX sisaldab eelinstalleeritud BIZ Stuudiot. Võimaldades teil hõlpsasti juhtmevaba esitlemist või ekraanipiltite ülekirjutamist ilma välise seadmeta.


EDU Stuudio

i3TOUCH EX sisaldab eelinstaleeritud EDU Stuudiot. Edendage õpilaste vahelist koostööd ja suurendage nende uudishimu õppetundide ajal koos digitaaltahvli, annotatsioonide ja ekraani juhtmevaba jagamisega.   i3TOUCH EX Juhtmevaba esitlus igalt seadmelt


Juhtmevaba esitlus igalt seadmelt

Meie juhtmevaba esitlusrakendus on tasuta allalaaditav ja ühildub Windowsi, Androidi, Maci ja iOS-i seadmetega (sealhulgas AirPlay). Juhtige i3TOUCH jagatud sisu juhtmevaba puutefunktsiooniga.i3TOUCH EX Jäädvustage enda ideed
Jäädvustage enda ideed

Jäädvustage ideid enda veebibrauseris, esitluses või mõnes muus rakenduses. Saatke oma lisadega ekraanipilte koheselt ekraani rakendusele, et saaksite neid kiirelt jagada.i3TOUCH EX Intuitiivne liides


Intuitiivne liides

Avaekraanil on juurdepääs valgeekraanile, esitlemisele ja muudele rakendustele. Lülituge erinevatele sisendallikatele, kohandage sisendite nimesid ja muutke oma seadeid hõlpsalt.VÕIMALUSTE ÜLEVAADE

Ülitäpne IR

i3TOUCH EX sisaldab täiustatud IR-tehnoloogiat, millel on kuni 30% täpsem puudutus kui tavalisel IR-l, samuti on täiustatud ka objektituvastust.

4 HDMI sisendit

Nautige ühenduvuse vabadust. Eri tüüpide ekraanide kuvamiseks ja vahetamiseks ühendage puuteekraaniga mitu seadet.

Lai valik suuruseid

Lai valik suuruseid vahemikus 65", 75" kuni 86" võimaldab teil leida igale ruumile õiges suuruses ekraani.

Multifunktsionaalne nupp

Määrake enda lemmiktegevused riistavaranupul. Saate selle kohandada vastavalt soovile ekraanipildi seisuks, ekraanipildi tegemiseks, eelistatud video sisendile lülitamiseks jne.

Turvalisus

MStar kiibiga saate olla kindel täiustatud turvalisuses.

8-aastane garantii

i3-Technologies on uhke enda kvaliteetsete toodete üle ja pakuvad haridusasutustele tasuta garantiid kuni kaheksa aastat, see on turul unikaalne.OS Sõltumatu

OPS Pesa

Kiire  Android 8.0

Turvaklaas

Üle õhu uuendused

Puuduvad tarkvara tellimistasud

Integreeritud kõlarid, mille heli täidab ruumi

HDMI, VGA, RS232 ja USB ühendused

Sujuv pind

Integreeritud brauser

Juhtmevaba ühendus

Parooliga tagatud turvalisus

ERALDI VÄLJATOODUD SPETSIFIKATSIOONID
Mis see on? i3TOUCH EX on osa X-seeriast, i3 parimatest tippklassi puutetundlikest ekraanidest.
Intelligentsed pliiatsid Jah. Kaasas on kaks tehnoloogia vaba passiivset pliiatsit, mida ekraan automaatselt tuvastab, kui pliiatsiga kirjutada. Pliiatsi tagumise poolega saab kustutada.
Resolutsioon 3840 x 2160 pikslit - 4K Ultra High Definition
Samaaegsete puutepunktide arv 20 samaaegset puutepunkti
Puutetehnoloogia V-Sense - See tehnoloogia kasutab sensoreid kogu ekraani raami ulatuses, mis tuvastavad puutepunktid isegi siis, kui tolm ja teised objektid katavad osaliselt raami.
Pliiatsialus/Pliiatsihoidja Jah. Kaks integreeritud magneetilist pliiatsihoidjat - intuitiivsemaks, ergonoomilisemaks ja kergesti ligipääsetavamaks kogemuseks.
Sisseehitatud Andorid Jah, Android™ 8.0
Integreeritud mobiilsete seadmete juhtmevaba ühendamise võimalus Jah. i3ALLSYNC juhtmevaba pildiedastus mobiilsetest seadmetest. Sealhulgas: Windows, Mac, Android, iOS.
OPS arvuti lisamise võimalus Jah
Seinakinnitus komplektis Jah
Garantii 5 aastat (haridusasutustele internetis registreerides tasuta garantii 8 aastat). Võimalik laiendada lisatasu eest 8 aastani.

Sildid: interaktiivne ekraan, puuteekraan, puutetundlik ekraan