Tooted
  • Interaktiivne ekraan 75" i3TOUCH Excellence 4K koos seinakinnitusega

Interaktiivne ekraan 75" i3TOUCH Excellence 4K koos seinakinnitusega


8-aastane garantii

Enamikel ekraanidel on tüüpiliselt garantii 2-5 aastat. i3-Technologies pakub julgelt 8 aastat garantiid (haridusasutustele internetis registreerides), mis on turul unikaalne.Täiustatud infrapuna tehnoloogia

Puutetundlik ekraan annab suurepärase tulemuse töötades tugevas valguses tänu V-Sense puutetehnoloogiale. V-Sense ekraanil on raam, mis hoiab ekraani paigas ja mis tuvastab kuni 20 interaktiivset puutepunkti. Need pakuvad professionaalset, kulutõhusat lahendust ja sobivad eriti hariduskeskkonda.VÕIMALUSTE ÜLEVAADE


Hetkega märkmete tegemine

i3NOTES valgetahvli tarkvara on integreeritud Android operatsioonisüsteemi ja võimaldab teil teha märkmeid ja jagada neid koheselt, ilma et peaksite kasutama mõnda teist seadet.
Märkmete ülekate

Tehke märkmeid üle mistahes pildi, veebilehe, äppi ja salvestage oma märkmed i3NOTES tarkvarasse.
V-Sense tehnoloogia

See tehnoloogia kasutab sensoreid kogu ekraani raami ulatuses, mis tuvastavad puutepunktid, isegi siis kui tolm ja teised objektid katavad osaliselt raami.
20 puutepunkti

Integreeritud multipuute tehnoloogia tuvastava kuni 20 samaaegset puutepunkti.
Integreeritud Android

Android operatsioonisüsteemil on sissehitatud rakendused nagu näiteks veebibrauser, failiuurija ja dokumentide muutja. Sirvi internetis ja ava oma MS Office või PDF failid, ilma et vajaksite arvutit.
Plug & play

Sisestage OPS arvuti ekraani ja alustage kohest kasutamist.
Lai valik suurusi

i3TOUCH Excellence on saadaval erinevates suurustes: 55", 65", 75" ja 86”. See võimaldab paigaldada sobivas suuruses ekraani igasse ruumi ning tagab, et olenemata asukohast, kus keegi istub on kõigil ideaalne nähtavus.ERALDI VÄLJATOODUD SPETSIFIKATSIOONID
Mis see on? Kasutussõbralik lahendus
Intelligentsed pliiatsid Jah. Kaasas on kaks intelligentset pliiatsit ning ekraan tuvastab automaatselt, kui kasutatakse pliiatsit ekraanil. Tuvastab automaatselt kahte värvi, kas siis punane või sinine.
Resolutsioon 3840 x 2160 pikslit - 4K Ultra High Definition
Samaaegsete puutepunktide arv 20 samaaegset puutepunkti
Puutetehnoloogia V-Sense - See tehnoloogia kasutab sensoreid kogu ekraani raami ulatuses, mis tuvastavad puutepunktid isegi siis, kui tolm ja teised objektid katavad osaliselt raami.
Pliiatsialus/Pliiatsihoidja Jah
Sisseehitatud Andorid Jah, Android™ 7.0
Integreeritud mobiilsete seadmete juhtmevaba ühendamise võimalus Jah. i3ALLSYNC juhtmevaba pildiedastus mobiilsetest seadmetest. Sealhulgas: Windows, Mac, Anrdroid, iOS.
OPS arvuti lisamise võimalus Jah
Seinakinnitus komplektis Jah
Garantii 5 aastat (haridusasutustele internetis registreerides tasuta garantii 8 aastat).

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: interaktiivne ekraan, puuteekraan, puutetundlik ekraan