Tooted
  • Interaktiivne tahvlisüsteem i3 Technologies 13504 T10 Duo koos i3 L3002UW projektoriga (135" diagonaal)

Interaktiivne tahvlisüsteem i3 Technologies 13504 T10 Duo koos i3 L3002UW projektoriga (135" diagonaal)


i3 Technologies 135" interaktiivne tahvel koos i3 L3002UW projektori (16:6; 1920x720) ja projektori seinakinnitusega. 

Vaata Tallinna Reaalkoolis tehtud lühivideot

Vaata Reporterist uudist antud tahvli kohta (Lugu algab 1:15)Miks peaksid valima i3BOARD interaktiivse tahvli?


TÄPNE, KIIRE ja 10 SAMAAEGSET PUUTEPUNKTI

Kõik i3BOARDS interaktiivsed tahvlid on varustatud täpse ja töökindla V-Sense tehnoloogiaga. See tehnoloogia on kiire ja äärmiselt täpne ning võimaldab kuni 10 samaaegset puutepunkti. Kirjutage oma sõrme, pliiatsi või ükskõik millise objektiga.
IDEAALNE NÄHTAVUS

i3 Duo tahvli pind on ideaalne projektsiooni pind, mis minimeerib peegeldust ning vähendab visuaalset väsimust. Puudub vajadus pidevalt ruumi pimendada, kuna tahvli pind minimeerib peegeldust.
LIHTSASTI KUIVPUHASTAV

i3 Duo ekraani pind on lihtsasti kuivpuhastav ja ei jäta peale kustutamist jälgi (kirjutatu jäljed). Juhul, kui peaks olema voolukatkestus või kui teil peaks tekkima soov kirjutada tavalise tahvlimarkeriga, pole probleemi! i3BOARD sobib ideaalselt antud õpikeskkonda.
SUURUS LOEB

I3BOARD on maailma esimene 135” interaktiivne tahvel. See on maailma suurim interaktiivne tahvel, sest suurus on oluline! Kui töötate erinevate kasutajatega samal interaktiivsel pinnal, siis nüüd saate täiel määral nautida kümmet samaaegset puutepunkti. Hiigelsuur kirjutuspind võimaldab avada erinevad aknaid üksteise kõrval, tegemata kompromissi nähtavuse arvelt.
MADALAD OMAMISKULUD

V-Sense puutetehnoloogia on tolmukindel. Kitsas alumiiniumist raam ei näe ainult hea välja, vaid teeb ka hooldamise lihtsamaks, vähendades omamiskulutusi. Vastupidav, eluaegse garantiiga email terasest pind sobib karmidesse oludesse. Kõik i3BOARDS interaktiivsed tahvlid sisaldavad standardset seinakinnitust.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: interaktiivne tahvel, puutetahvel