Tooted
  • Interaktiivne tahvlisüsteem i3 Technologies 13505 T20 Duo koos i3 L3403UW projektoriga (135" diagonaal)

Interaktiivne tahvlisüsteem i3 Technologies 13505 T20 Duo koos i3 L3403UW projektoriga (135" diagonaal)


i3 Technologies 135" interaktiivne tahvel koos i3 L3403UW projektori (16:6; 1920x720) ja projektori seinakinnitusega. MultipuudeSuurepärane projektsioon ja kuiv kustutamine


Vaata Tallinna Reaalkoolis tehtud lühivideot

Vaata Reporterist uudist antud tahvli kohta (Lugu algab 1:15)


Tere tulemast piiritusse töökohta
Tere tulemast piiritusse töökohta

135 tollise i3BOARDi puhul ei ole teie tööruumidel piire. Isegi koosolekuruumi taga asuvatel inimestel on alati täiuslik nähtavus ja suur tööruum, et teha koostööd ja suhelda mitme inimesega.Edendage 21. sajandi oskusiEdendage 21. sajandi oskusi

Meie auhinnatud veebipõhise õppeplatvormi i3LEARNHUB abil saate kasutada laia valikut visuaalsetest õppetundidest. Edendage oskusi, nagu suhtlemine ja koostöö, et muuta õppimine püsivamaks ja tõhusamaks.
Kaasa õpilasi õpitegevustesse
Kaasa õpilasi õpitegevustesse

i3BOARDil on kõik töövahendid klassiruumi kaasamiseks. Laske õpilastel tegeleda reaalse koostööga mitmepuutelisel interaktiivsel tahvlil: jagage ekraan ja lubage tahvlile korraga mitu õppetegevust.

VÕIMALUSTE ÜLEVAADE

Kujundituvastus

Multipuute tehnoloogia jälgib puuteid intuitiivselt ja täpselt. See tuvastab puute suurust ja pliiatsi kuju, sõrmi, liitreaalsuse töövahendeid ja muid objekte.

Liitreaalsus

Kombineerige traditsioonilised mõõtevahendid digitaalse tehnoloogiaga. Kasutage sirklitkolmnurka ja joonlauda i3BOARDil, et teha geomeetria ülesanded oma õpilastele arusaadavamaks.

V-Sense tehnoloogia

See tehnoloogia kasutab sensoreid kogu ekraani raami ulatuses, mis tuvastavad puutepunktid, isegi siis kui tolm ja teised objektid katavad osaliselt raami.

20 puutepunkti

i3BOARD interaktiivsel tahvlil on multipuute tehnoloogia, mis tuvastab kuni 20 samaaegset puutepunkti. Hiigelsuur kirjutuspind võimaldab avada erinevad aknaid üksteise kõrval, tegemata kompromissi nähtavuse arvelt.

Duaal kirjutamine

i3BOARD tahvli pind on tehtud vastupidavast keraamilisest metallist, mis võimaldab kirjutada kuivpuhastatavate markeritega.

Sildid: interaktiivne tahvel, puutetahvel