Tooted
  • Interaktiivne tahvlisüsteem i3 Technologies 8705 T20 Duo koos i3 3303W projektoriga (87" diagonaal)

Interaktiivne tahvlisüsteem i3 Technologies 8705 T20 Duo koos i3 3303W projektoriga (87" diagonaal)


Komplekti kuulub

Garantii

  • Interaktiivsele tahvlile 3 aastat (haridusele internetis registreerides 5 aastat)
  • Projektorile 3 aastat (haridusasutustele internetis registreerides)Multipuute interaktsioon

i3BOARD interaktiivsel tahvlil on multipuute tehnoloogia, mis tuvastab 20 samaaegset puutepunkti, võimaldades mitmel kasutajal samaaegselt tahvlit kasutada. Poolitage ekraan mitmeks osaks ja võimaldage mitmel õpilasel korraga tahvlit kasutada. 


Duaalkirjutamine

i3BOARD tahvli pind on vastupidavast keraamilisest metallist, mis võimaldab kirjutada kuivpuhastatavate markeritega - seda kutsume mee duaalkirjutamiseks. Tahvli pinda saab kasutada ka projektori ekraanina, kuna see vähendab naturaalse valguse peegeldumist ja ei jäta kustutamisel jälgi.VÕIMALUSTE ÜLEVAADE


Kujundituvastus

Multipuute tehnoloogia jälgib puuteid intuitiivselt ja täpselt. See tuvastab puute suurust ja pliiatsi kuju, sõrmi, liitreaalsuse töövahendeid ja muid objekte.
V-Sense tehnoloogia

See tehnoloogia kasutab sensoreid kogu ekraani raami ulatuses, mis tuvastavad puutepunktid, isegi siis kui tolm ja teised objektid katavad osaliselt raami.
Duaalkirjutamine

i3BOARD tahvli pind on tehtud vastupidavast keraamilisest metallist, mis võimaldab kirjutada kuivpuhastatavate markeritega.
Liitreaalsus

Kombineerige traditsioonilised mõõtevahendid digitaalse tehnoloogiaga. Kasutage sirklit, malli ja joonlauda i3BOARD, et teha geomeetria ülesanded oma õpilastele arusaadavamaks.
20 puutepunkti

i3BOARD interaktiivsel tahvli on multipuute tehnoloogia, mis tuvastab kuni 20 samaaegset puutepunkti.Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: interaktiivne tahvel, puutetahvel