Tooted

SAM Labs

SAM Labs pakub kõike, mida vajate, et tuua oma klassiruumi kõige huvipakkuvamat STEAMi õppimiskogemust. See sobib kokku tarkvara ja riistvara õppekavadega, mis hõlmavad paljusid teemasid, muutes õppimise ligipääsetavamaks, eksperimentaalsemaks, interaktiivsemaks ja lõbusamaks.

SAM Labsi komplektid sisaldavad juhtmevabu elektroonilisi plokke, millest igaühel on oma iseloom. Alates valgusest kuni mootorite, liuguriteni ja sumistajateni, saab iga Bluetooth toega plokk teistega rakenduse kaudu ühendust võtta, et teha midagi muud.

Valguse sisselülitamiseks vajutage nuppu! Häire aktiveerimiseks kasutage valgusandurit! Rakendusega saavad õpilased panna plokid käituma nii nagu nad soovivad, võimaldades neil teha midagi lihtsatest reaktsioonidest kuni keeruliste loominguteni minutitega.STEAM Course Kit - Klassiruumi suurus

STEAM Course Kit - Klassiruumi suurus

STEAM õppetunni kogu tervele klassile, mis koosneb mitmesugustest õppematerjalidest, voolupõhisest kodeerimisrakendusest ja arvukatest juhtmevabadest ..

STEAM Course Kit - Meeskonna suurus

STEAM Course Kit - Meeskonna suurus

STEAMi õppetundide komplekt, mis sobib ideaalselt õpilasrühmadele, see koosneb erinevatest õppematerjalidest: voolupõhisest kodeerimisrakendusest ja p..

STEAM Course Kit - Alpha suurus

STEAM Course Kit - Alpha suurus

Sissejuhatav STEAM-tunnikomplekt, mis koosneb mitmesugustest õppematerjalidest: voolupõhisest kodeerimisrakendusest ja paljudest juhtmevabadest elektr..

Learn to Code Course Kit - Klassiruumi suurus

Learn to Code Course Kit - Klassiruumi suurus

Kasutage SAM-plokke, Micro:biti ja Google'i Workbenchi rakendust, et ehitada klassiruumis projekte ja täiendada õppetunde alg- ja põhiklassides andmet..

Maker Kit

Maker Kit

STEAM õppetunni kogu tervele klassile, mis koosneb mitmesugustest õppematerjalidest, voolupõhisest kodeerimisrakendusest ja arvukatest traadita elektr..

Maker and STEAM Course Kit Bundle - Klassiruumi suurus

Maker and STEAM Course Kit Bundle - Klassiruumi suurus

Täiuslik kombinatsioon klassis ja klassiruumis.Klassiruumi komplekt on teie klassiruumi täiuslik komplekt, mis sisaldab kõike, mida vajate, et õpetada..

SAM Labs Nupp

SAM Labs Nupp

See plokk on võimas. See on põhiline nupp, et lülitada sisse enda leiutised. Saate seda kasutada helisignaali häälestamiseks, muuta seda nutikaks ukse..

SAM Labs Sumisti

SAM Labs Sumisti

See plokk on vali. Plokk suudab mängida lugusid ja meloodiaid. Lihtsalt muutke 18 erinevat nooti ja heli rakenduses. Seadistage oma alarm või andke om..

SAM Labs Laadimisdokk

SAM Labs Laadimisdokk

Laadige korraga 3 plokki, ühendub läbi USB. ..

SAM Labs DC mootor

SAM Labs DC mootor

See plokk on kiire. See annab kõikidele teie innovatsioonidele erinevat liikumis- ja pöörlemisjõudu. Juhtige mootori kiirust ja suunda. Ühendage ratta..

SAM Labs Soojusandur

SAM Labs Soojusandur

See plokk on kuum ja külm. See ütleb teile temperatuuri ja edastab teistele blokkidele teate, kuidas reageerida. Kasutage seda, et ehitada endale tark..

SAM Labs Valgussensor

SAM Labs Valgussensor

See plokk on tark. See teab kui palju valgust on ja muudab selle teadmise tegevuseks. Kasutage seda, et avada oma kardinaid kui päike tõuseb või lülit..

SAM Labs Rõhuandur

SAM Labs Rõhuandur

See plokk on vajutatav. See annab väärtuse nullist sajani, sõltuvalt kui tugev on jõud. Mida kõvemini vajutate, seda rohkem häält, valgust ja liikumis..

SAM Labs Lähedusandur

SAM Labs Lähedusandur

See plokk on valvas. See tunnetab kui kaugel te või teised asjad on ning läbi selle edastab teistele plokkidele teateid, kuidas tegutseda. Kasutage se..

SAM Labs RGB Valgus

SAM Labs RGB Valgus

See plokk on välkuv. Selles on tuli, mis vilgub, püsib, hämardub või näitab mistahes värvi. Seda saab sisse-välja lülitada iga sensoriga. Looge endale..

Tooted 1 - 15, tooteid kokku 26, lehekülgi 2