Vaakumvormija Mayku
  • Vaakumvormija Mayku

Vaakumvormija Mayku


Mayku FormBox on vaakumvormija, mis toob teie ideed ellu. Mayku missioon on pakkuda rõõmu õppimise kaudu, vabastades samal ajal õpilaste loomupärast loovust.

  • Kohandatavad vormid
  • Välkkiire
  • Käepärane ja kompaktne
  • Sama lihtne kui toiduvalmistamine


  • Tootja: Mayku
  • Mudel: Mayku
  • Saadavus: Laos
Mayku Vormikast
Mayku Vormikast

Mayku Formbox teeb vormid sekunditega, kiirendades teie tootearendustsüklit. See töötab mis tahes tolmuimejaga ja erinevate materjalidega. Kasutage seda vormide valmistamiseks mõne minutiga, ilma et oleks vaja täiendavat tarkvara või digitaalse mudeliga manipuleerimist. Oma järgmise idee elluviimine pole kunagi olnud lihtsam.

Mayku FormBox on lihtne, kiire lahendus teie loomingu arendamiseks. Katsetage materjalidega, et leida ideaalne disain. Alates maitsvatest šokolaadidest kuni betoonist küünlajalgadeni. Ühendage Mayku FormBox adapteri abil, mis sobib igale tavalisele tolmuimejale. 
Mayku Vormikast

Töölaua vaakumvormija - vormikast - on kaasaskantav ja seda on lihtne kasutada. Selle mitmekülgsus tähendab, et selle abil saab õpetada kõike alates tõenäosusest ja protsentidest kuni materjalide omaduste, jätkusuutlikkuse ja planeetide liikumiseni.


Mayku Õpiportaal

Portaal sisaldab allalaetavaid ressursse STEAM-i ainete (teadus, tehnoloogia, inseneeria, kunst ja matemaatika) praktiliseks õpetamiseks. Nende hulka kuuluvad hõlpsasti jälgitavad tunniplaanid ja projektipõhisele õppele keskenduvad juhendavad videod.   


Kuidas seda rakendada?Avasta

Tutvuge Mayku veebiportaalis praktiliste tunniplaanidega.Loo

Kasutage klassiruumis FormBoxi, et aidata lastel oma projekte luua.Õpi

Õpilased õpivad õppekavas olevad asju neid ise valmistades.  


Kuidas seda kasutada?Loo

3D printige, kujundage või leidke sobiv kuju ja asetage see FormBoxi peale.Vormi

FormBox moodustab materjalilehest teie kujust vaid sekunditega vormi.Paljunda

Täitke oma vorm kümnete materjalidega näiteks šokolaadi, krohvi või isegi betooniga. 

Võtke see välja ja äratage enda esimene toode ellu! Te saate kasutada FormBoxi ka selleks, et luua enda järgi kohandatud pakendeid toodete jaoks.