Tooted
  • i3Sync FHD juhtmevaba HDMI (1 vastuvõtja + 2 saatjat + laadimisjaam)

i3Sync FHD juhtmevaba HDMI (1 vastuvõtja + 2 saatjat + laadimisjaam)


Muutke viisi, kuidas viite läbi esitlusi koos selle kompaktse ja kergekaalulise esitlusvahendiga.

i3SYNC Pro on juhtmevaba HDMI seade, mis võimaldab teil hetkega teiste osalejatega ekraanipilti jagada Full HD kvaliteedis. Seade töötab olenemata operatsioonisüsteemist ja on universaalselt ühilduv kõikide HDMI seadmetega. Peate ainult ühendama juhtmevaba saatja ning vastuvõtja oma seadmega. Puudub igasugune installeerimine. Te saate lihtsalt, ühe nupuvajutusega edastada pilti erinevatest seadmetest.PUHAS LAUD

Kes meist ei ole tuttav olukorraga, kui koosolekul peab laua peal olevatest kaablite rägastikust leidma just sobiva kaabli või kus iga osaleja peab kaasa võtma enda kaabli? i3SYNC on väike, ilusa disainiga juhtmevaba HDMI seade. See sobib ideaalselt puhtasse koosolekuteruumi.
KÕRGE PILDIKVALITEET

Jagage oma ekraanipilti Full HD resolutsioonis. Jagage suurele ekraanile kõrge kvaliteediga pilte, faile, esitlusi, videoid ja palju muud. Esitletavasse ekraani saab ka üle HDMI edastada heli, mis muudab esitlused veelgi kaasahaaravamaks!
EDENDA KOOSTÖÖD

Lülitage ümber erinevate esinejate vahel, lihtsalt ühe nupuvajutusega. i3SYNC võimaldab ekraanipilti üle võtta kuni 254 kasutajal. Edendage koostööd ja muutke jäädavalt viisi kuidas kohtute või viite läbi esitlusi.
SÄÄSTA AEGA

Kaablitega mässamine ja resolutsiooni reguleerimise ajad on möödas! Jagage oma ekraanipilti silmapilkselt, ilma midagi installeerimata ja mistahes HDMI seadmelt. i3SYNC on plug-and-play, mis võimaldab teil ja teie meeskonnal säästa väärtuslikku aega.
LIHTNE HALLATA

Te võite oma seadmeid ümber korraldada nii palju kui soovite, kõik on võimelised siduma omavahel vastuvõtjad ja saatjad, selleks ei pea olema IT ekspert. Korraldate suurema koosoleku kui tavaliselt? Pole probleemi, te saate kasutada saatjaid teistest ruumidest, lihtsalt ühendades need uue vastuvõtjaga ja te olete valmis tegutsema.