Tooted
  • i3Sync Touch FHD 3.0 juhtmevaba HDMI ja USB (1 vastuvõtja + 1 saatja)

i3Sync Touch FHD 3.0 juhtmevaba HDMI ja USB (1 vastuvõtja + 1 saatja)


Juhtmevaba puutelahendus teie esitlustele

Esitluse jagamine suurele ekraanile tundub piisavalt lihtne, kuid praktikas ei ole see tihti nii lihtne. Kui teil õnnestub luua ühendus, siis see ei tähenda, et kõik on valmis, kuna peate leidma veel sobiva ekraani resolutsiooni. Õnneks saate kasutada antud juhtmevaba puutelahendust, et vältida antud segadust. Antud lahendusega lihtsalt ühendate saatja ning vastuvõtja.
JUHTMEVABA ÜHENDUS

i3SYNC Touch on juhtmevaba ühendust, mis hoiab teie koosolekuteruumi puhta ja organiseeerituna. Juhtmevaba lahendusega te ei pea enam kaablitega mässama. Vahend koosneb saatjast ja vastuvõtjast, mis suhtlevad omavahel juhtmevabalt. Saate ühendada saatja oma sülearvutiga (või mõne muu HDMIga ühilduva seadme) ja vastuvõtja oma esitluse ekraaniga. Need sünkroniseeruvad hetkega, isegi ilma interneti ühenduseta.
JUHTMEVABA PUUDE

i3SYNC Touch on varustatud unikaalse juhtmevaba funktsiooniga, mis sünkroniseerib suurel ekraanil teie poolt tehtud muudatused ühendatud mobiilse seadmega.
PLUG & PLAY

Antud vahend ei vaja mingisugust installeerimist. Ühe nupuvajutusega jagate hetkega ekraanipilti oma mobiilselt seadmelt suurele esitluse ekraanile. Iga osaleja saab ühendada unikaalse saatja oma mobiilse seadmega. Sel viisil jagavad nad enda ekraanipilti kordamööda, mis võimaldab koosolekuteruumis koostööd ja paindlikust. Need, kes on ühendatud jagatud ekraanile, saavad vaadata ekraani eelpilti ja vajadusel lukustada konkreetsed saatjad.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: juhtmevaba, HDMI&USB, Plug&Play