Tooted
  • iMO-LEARN aktiivõppe kuubikute komplekt (24 kuubikut)

iMO-LEARN aktiivõppe kuubikute komplekt (24 kuubikut)


Õpi liikudes

iMO-LEARN on arukas kuubik, mis annab õpilastele võimaluse õppimise ajal liikuda. See loob tundides ja õppematerjalides mitmekesisust. Need ei ole keerukamad, vaid põnevamad nii õpetajatele kui ka õpilastele.

iMO-LEARNil on mitmeid tahke: see esitab õpilastele ja õpetajatele väljakutse - luua igapäevaselt aina aktiivsemaid õppemeetodeid.

Komplekti kuuluvad

  • 24 kuubikut
  • 24 kleepsude komplekti (punktid)
  • Tunnitegevuste manuaal (inglise keelne)
  • Konstruktsioonide ehitamise manuaal (inglise keelne)Dünaamiline istumine

iMO-LEARN kuubikutel on võimalik istuda erinevatel viisidel. Sellel on unikaalne kuju ja kergekaaluline struktuur, mis võimaldab klassiruumis istuda ergonoomiliselt ja muuta õppimine dünaamilisemaks.


Analoog aktiivõpe

Tunnitegevuste manuaal

iMO-LEARN on saadaval tunnitegevuste manuaaliga, mis koosneb 100 analoog tunnitegevusest erinevates õpivaldkondades, et kaasata õpilasi väga aktiivselt ja mänguliselt.

Konstruktsioonide ehitamise manuaal

iMO-LEARN on saadaval 40 ehitiste tunnitegevustega, mis aitavad õpilastel arendada meeskonnatööd ja ruumilist mõtlemist.

Vaata näiteid


Digitaalne aktiivõpe

Ühenda iMO-LEARN kuubikud juhtmevaba liikumisandurite abil veebipõhise õppeplatvormiga i3LEARNHUB. See muudab hetkega iMO-LEARN kuubikud interaktiivseks ja digitaalseks haridusressursiks, mis annab kohest tagasiside. Kaasake oma õpilasi keeruliste viktoriinidega ja lõbusate tegevustega ning laske neil endil luua mänge i3LEARNHUB tarkvaras.VÕIMALUSTE ÜLEVAADE


Dünaamiline istumine

iMO-LEARN kuubikutel on unikaalne kuju ja kergekaaluline struktuur, mis võimaldab klassiruumis istuda ergonoomilistel viisidel.
Analoog aktiivõpe

iMO-LEARN on saadaval analoog harjutuste ja ehitiste konstruktsioonidega, et kaasata õpilasi aktiivselt ja mänguliselt.
Liikumisanduri moodul

Varusta iMO-LEARN kuubikud liikumisanduritega, et luua ühendus veebipõhise õppeplatvormiga i3LEARNHUB.
Digitaalne aktiivõpe

Muutke iMO-LEARN interaktiivseks ja digitaalseks haridusressursiks, et kaasata õpilasi keerukamate küsimustikega ja lõbusate tegevustega.
Punktide kleepsud

Lisage punktid kleepsud iMO-LEARN kuubikutele, et muuta need suurteks täringuteks ja mängida lõbusaid mänge.
Liikuv õppimine

iMO-LEARN võimaldab meil kaasata kogu oma keha õppeprotsessi, nii et me saaksime paremini meelde jätta ja keskenduda.Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: iMO-LEARN, aktiivõpe