Interaktiivsed lameekraanid
  • Interaktiivne ekraan 65" i3TOUCH Excellence 4K koos seinakinnitusega

Interaktiivne ekraan 65" i3TOUCH Excellence 4K koos seinakinnitusega


Suurepärane interaktiivne puutetundlik ekraan koos kiire ja täpse V-Sense puutetehnoloogiaga. i3 pakub põnevat, lihtsasti kasutatavat ja taskukohast alternatiivi traditsioonilisele interaktiivse tahvli lahendusele.i3TOUCH Excellence seeria pakub põnevat, lihtsasti kasutatavat ja tasukohast alternatiivi traditsioonilisele interaktiivse tahvli lahendusele.

Miks peaksid valima i3TOUCH Excellence interaktiivse ekraani?

Täpne, kiire ja usaldusväärsed 20 samaagset puutepunkti

i3TOUCH Excellence on varustatud täpse ja usaldusväärse V-Sense tehnoloogiaga. See tehnoloogia on kiire ja ekstreemselt täpne ning võimaldab kuni 20 samaaegset puutepunkti. Kirjuta sõrme, pliiatsi või mistahes objektiga - i3TOUCH reageerib koheselt ja tuvastab enimlevinud puutežestid.Plug & Play

i3TOUCH Excellence seerial on OPS arvutipesa, kuhu on võimalik lisada OPS arvuti, mis on konfigureeritud hilisema Windows Professional operatsioonisüsteemiga. OPS arvuti lisamisel muudate antud arvuti kõik-ühes lahenduseks - lihtsalt lülitage ekraan sisse ja alustage koheselt tööd.

UUS: sirvige veebis ja avage oma failid ilma igasuguse arvutita!

Hilisem firmware võimaldab teil sirvida internetis ja avada oma MS Office või PDF faile ilma igasuguse arvutita. Mobiilsus

Kombineeri i3TOUCH ja i3FLOORSTAND ning taga klassiruumis paindlikkus ja liikuvus. Meie mobiilne statiiv võimaldab teil i3TOUCH ekraani liigutada vähese vaevaga ühest nurgast teise. Ühe nupuvajutusega, saate kiiresti reguleerida statiivi kõrgust, et see oleks käepärane nii õpetajatele kui ka õpilastele (sh. ka erivajadusega õpilased).

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: interaktiivne ekraan, puuteekraan