Suured koosolekuteruumid

Suured koosolekuteruumid ei pea olema igavad. Suuremad koosolekuruumid tähendavad, et seal on rohkem näha, kuulda ja arutada. Teie meeskond tervitab turu suurima interaktiivse ekraani laiendatud seadistust, mis on täis kõiki teie lemmikfunktsioone: traadita esitlemine, kommenteerimine, tahvli kasutamine ja videokonverentsid.

Samuti saate ühendada meie interaktiivsed ekraanid koosolekuruumi halduskonsooliga, et kõik vahendid teie koosolekuruumis töötaksid sujuvalt koos.

Eelinstalleeritud i3STUDIO

i3STUDIO on võimas, kuid värskendavalt lihtne tarkvarakomplekt kõigil i3TOUCH ekraanidel. See on välja töötatud koostöös lõppkasutajate kogukonnaga, et vastata Teie vajadustele ja garanteerida, et saate oma igapäevaste väljakutsetega edukalt hakkama. Koosolekute läbiviimine, ideede genereerimine, töötubade juhtimine või õpetamine, olgu see personaalne või hübriidne, i3STUDIO hõlmab kõike. Sujuvam, kiirem ja nutikam kui kunagi varem, see kõik on Teile intuitiivse ja ägeda kogemusega.

Võimaldage oma meeskondadel olla tõhusamad.

Olenemata sellest, kas teie meeskond töötab kohapeal või eemalt, meie lahendused on loodud nii, et need on sujuvalt integreeritud teie jaoks kõige paremini toimivasse koostööstiili. Koosolekud, tahvlid, märkmed, esitlused ja koostöö - just nii, nagu soovite.

Kaug- ja kontorisisese koostöö ühendamine.

Meie lahendused ettevõtete jaoks lähevad palju kaugemale kui konverentside korraldamine ja neid saab kasutada erinevates olukordades ja keskkondades; alates koosolekuruumist kuni puhkeruumide või ideeseminarideni, andes ärijuhtidele ja töötajatele võimaluse maksimeerida oma potentsiaali ja lasta neil olla edukamad.

Juhtmevaba esitlemine

Videokonverents

Koostöö tõhustamine

Suured koosolekuteruumid

Vabandame ebamugavuste pärast.

Otsige uuesti, mida soovite