Mobiilne klassiruum

Paindlik klassiruum võimaldab õpetajal ja õpilastel liikumist oma õppetegevustesse integreerida. Selle asemel, et terve päeva laudade taga istuda, võimaldab paindlik klassiruum õpetajal kohandada ruumi vastavalt tunnile või tegevusele, luues praktilisema keskkonna ning suurendades õpilaste seotust ja koostööd. Nooremate klasside ja lasteaia õpilastel ei ole alati lihtne laua taga istuda ja töövihikutes töötada. Paindlik klassiruum annab neile õppimise ajal ruumi liikumiseks ja aitab neil palju paremini keskenduda.

Looge oma mobiilse klassiruumi jaoks ideaalne lahendus.

Tutvuge meie soovitatavate lahendusega

Eelinstalleeritud i3STUDIO

i3STUDIO on võimas, kuid värskendavalt lihtne tarkvarakomplekt kõigil i3TOUCH ekraanidel. See on välja töötatud koostöös lõppkasutajate kogukonnaga, et vastata Teie vajadustele ja garanteerida, et saate oma igapäevaste väljakutsetega edukalt hakkama. Koosolekute läbiviimine, ideede genereerimine, töötubade juhtimine või õpetamine, olgu see personaalne või hübriidne, i3STUDIO hõlmab kõike. Sujuvam, kiirem ja nutikam kui kunagi varem, see kõik on Teile intuitiivse ja ägeda kogemusega.

Valgetahvel

Annoteerimine

Juhtmevaba esitlemine

Tutvuge meie õpikeskkondadega

Iga kool ja klassiruum on ainulaadne, nii et need õpikeskkonnad ei piirdu füüsiliste klassiruumidega ning iga klassiruumi saab korraldada erineval viisil, et tagada iga õpetaja stiili jaoks parim seadistus.

Koolitus ja tugi

Pakume meie lahendusi kasutavatele õpetajatele koolitust ja juhendamist ning tehnoloogia kasutuselevõttu. Meie koolitus ulatub tehniliste oskuste õpetamisest kaugemale ja vastab kooli visioonile, õpetaja omadustele ja õpilaste uudishimule.

Õpetajate abistamine nende eesmärkide saavutamisel

Kõik meie poolt pakutavad ekraanid on loodud põhimõttel: lihtne kasutada ja lihtne integreerida. Soovime hoida õppimiskõverat väikesena ja võimalused teie õpetamisviisi osas lõputuna.

Mobiilne klassiruum

Vabandame ebamugavuste pärast.

Otsige uuesti, mida soovite