Interaktiivne ekraan i3TOUCH PX koos seinakinnitusega
search
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH PX koos seinakinnitusega
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH PX koos seinakinnitusega
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH PX koos seinakinnitusega
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH PX koos seinakinnitusega

Interaktiivne ekraan i3TOUCH PX koos seinakinnitusega

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

i3TOUCH PX on meie parim mahtuvuslik puutetundlik ekraan, millel on hämmastav jõudlus ja tipptasemel esteetika. Sellel on nagu pliiatsiga paberile kirjutamise kogemus ja täiustatud liides.

Tarneaeg 3-4 nädalat
Diagonaal

Tugev viimistlus

i3TOUCH PX seeria on valmistatud parimatest materjalidest. Üliõhuke raam ja alumiiniumist nurgad vastupidava viimistlusega loovad meeldiva tipptasemel disaini.

Aku ei saa kunagi tühjaks.

Tänu integreeritud laadimisjaamale on Teil alati täielikult laetud pliiats, mis on ka mugav koht pliiatsi hoidmiseks.

Halda ja monitoori

i3RDM võimaldab tugitöötajatel ja IT-administraatoritel hallata ja monitoorida kõiki interaktiivseid lameekraane igal ajal, igal pool ja tagades alati täieliku kontrolli.

Juhtmevaba esitlemine

Traadita esitlusrakendus on tasuta allalaaditav ja ühildub Windowsi, Androidi ja Mac OS-iga. iOS-i kasutajad saavad kasutada AirPlay lahendust. Juhtige jagatud materjale juhtmevabalt i3TOUCH ekraanilt.

Loomupärane kirjutamine

Tänu null õhuvahe tehnoloogiale paneeli sees ja tundlikku, ergonoomilise, survetundlikku pliiatsile saavutati väga loomulik ja täpne kirjutamise kogemus.​

Ekraani omadused

4K resolutsioon

Laske oma materjalidel silma paista hämmastava 4K eraldusvõimega, pakkudes täpseid värve ja usaldusväärset pildikvaliteeti.

Lai valik suurusi

Lai valik suurusi 55", 65", 75" ja 86" võimaldab Teil tarnida sobiv suurus igasse ruumi.

Aktiivne pliiats

Ergonoomiline pliiats tuvastab surve erineva rõhutaseme ja aktiveerib automaatselt kirjutamisfunktsiooni Windowsi tindiga toetatud rakendustes nagu Microsoft Office 365.

Mahtuvuslik tehnoloogia

Mahtuvuslik puutetundlik tehnoloogia loob väga tundliku, loomupärase puuteelamuse ja ekraan on stiilse disainiga.

Turvalisus

Võite olla kindel MStar kiibistiku täiustatud turvalisuses

i3STORE

Sirvi, installeeri, uuenda ja hoia silma peal oma i3TOUCH ekraani äppidel.

OPS PESA

WIFI

SUPER LIUGPIND

INTEGREERITUD BRAUSER

PAROOLIGA KAITSTAV

TURVAKLAAS

ANDORID 8.0

ÜLE ÕHU UUENDUSED

OS SÕLTUMATU

PUUDUVAD TARKVARA TELLIMUSE TASUD

INTEGREERITUD KÕLARID RUUMI TÄITVA HELIGA

HDMI, VGA, RS232 JA USB ÜHENDUSED

Laiendage sülearvuti võimalusi ühe kaabli abil.

Kasutage interaktiivse ekraani kõlareid ja kaamerat, ühendades sülearvuti ekraaniga USB-C-kaabli abil. Ainult üks kaabel heli, video, toite ja puudutuse jaoks. Nautige otse sülearvutist juurdepääsu kõikidele ekraaniga ühendatud tööriistadele, nagu veebikaamera või mikrofon.

Avastage i3TOUCH PXr.

Väiksemate koosolekuruumide jaoks kohandasime oma PX parima vaatamiskogemuse jaoks. Pööratav 90° - Saadaval 55" ja 65" - Optimeeritud vaatamiseks portree kujul tehtud või loodud sisule.

Eelinstalleeritud i3STUDIO

i3STUDIO on võimas, kuid värskendavalt lihtne tarkvarakomplekt kõigil i3TOUCH ekraanidel. See on välja töötatud koostöös lõppkasutajate kogukonnaga, et tagada Teie vajadustele vastus ja garanteerida, et saate oma igapäevaste väljakutsetega edukalt hakkama. Koosolekute läbiviimine, ideede genereerimine, töötubade juhtimine või õpetamine, olgu see personaalne või hübriidne, i3STUDIO hõlmab kõike. Sujuvam, kiirem ja nutikam kui kunagi varem, see kõik on Teile intuitiivse ja ägeda kogemusega.

Valgetahvel

Alustage valgetahvli kasutamist ühe nupuvajutusega ja saate oma i3WHITEBOARD lõputul lõuendil ajurünnakuid teha. Kasutage pilte ja objekte, et oma lugu rääkida ning seejärel salvestage ja saatke märkmed oma meeskonnale või klassile.

Annoteerimine

Jäädvustage ideed oma veebibrauseris, esitluses või mõnes muus rakenduses. Saatke oma kommenteeritud kuvatõmmised koheselt tahvlirakendusse, et saaksite neid kohe jagada.

Juhtmevaba esitlemine

Ühendage oma seadmed ilma kära ja juhtmeteta. Jagage ekraani sülearvutist või nutiseadmest. Traadita esitlus ühildub Windowsi, Androidi, Maci ja iOS-i seadmetega (AirPlay).

Sõbralik keskkonnale ja Teie rahakotile

Keskkonnasõbralik disain tuleb koos äärmiselt madala energiatarbega, mille tulemuseks on kasutoov energiamärgis. Liikumis- ja valgusanduri kombinatsioon optimeerib Teie vaatamiskogemuse kõikides valgustingimustes ja hoiab energiatarbimise tasakaalus.

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010070

Lisainfo

Seeria
i3TOUCH PX
Resolutsioon
3840x2160 (4K UHD)
Puutepunktide arv
20

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Tooteleht
i3TOUCH PX
Kasutusjuhend
i3TOUCH PX

Teile võib meeldida ka

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Toote demo