• Otsas
search

Interaktiivne tahvel i3 Technologies 8704 T10 Duo

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

i3 Technologies 87" diagonaaliga interaktiivne tahvel. 16:10 formaat.

Diagonaal

Miks peaksid valima i3BOARD interaktiivse tahvli?


TÄPNE, KIIRE ja 10 SAMAAEGSET PUUTEPUNKTI

Kõik i3BOARDS interaktiivsed tahvlid on varustatud täpse ja töökindla V-Sense tehnoloogiaga. See tehnoloogia on kiire ja äärmiselt täpne ning võimaldab kuni 10 samaaegset puutepunkti. Kirjutage oma sõrme, pliiatsi või ükskõik millise objektiga.
IDEAALNE NÄHTAVUS

i3 Duo tahvli pind on ideaalne projektsiooni pind, mis minimeerib peegeldust ning vähendab visuaalset väsimust. Puudub vajadus pidevalt ruumi pimendada, kuna tahvli pind minimeerib peegeldust.
LIHTSASTI KUIVPUHASTAV

i3 Duo ekraani pind on lihtsasti kuivpuhastav ja ei jäta peale kustutamist jälgi (kirjutatu jäljed). Juhul, kui peaks olema voolukatkestus või kui teil peaks tekkima soov kirjutada tavalise tahvlimarkeriga, pole probleemi! i3BOARD sobib ideaalselt antud õpikeskkonda.
MADALAD OMAMISKULUD

V-Sense puutetehnoloogia on tolmukindel. Kitsas alumiiniumist raam ei näe ainult hea välja, vaid teeb ka hooldamise lihtsamaks, vähendades omamiskulutusi. Vastupidav, eluaegse garantiiga email terasest pind sobib karmidesse oludesse. Kõik i3BOARDS interaktiivsed tahvlid sisaldavad standardset seinakinnitust.


Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
VSV0005310

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Tooteleht
Interaktiivne tahvel i3 Technologies 8704 T10 Duo

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo