Dokumendikaamera Lumens DC125
search
  • Dokumendikaamera Lumens DC125
  • Dokumendikaamera Lumens DC125

Dokumendikaamera Lumens DC125

Full HD USB dokumendikaamera

  • Kõrge resolutsiooniga väljund
  • Kaasaskantav, kerge disain
  • Väga painduv hanekael
  • Kiire salvestamine kuni 30 kaadrit sekundis
  • Käed-vabad autofookus ja pildi optimeerimine
  • USB-ühendusega plug and play disain
  • Ühildub enamiku tahvlitega
  • 5-aastane garantii
Tarneaeg 3-7 päeva

Suurepärane pildikvaliteet

DC125 on professionaalse kvaliteediga visualiseerija, mis toodab eredaid pilte ja elavaid värve. See toetab kõrgresolutsioonilist jäädvustamist (QXGA, 1080 HD ja SXGA) ning pildi- ja videosalvestust kuni 30 kaadrit sekundis. DC125 on võimeline reprodutseerima peeneid detaile ja kiiret tegevust ning sobib ideaalselt kasutamiseks hariduses ja koolitustel. Õpilased on üllatunud, kui näevad lähivõtteid putukate tiibadest või pintslitõmmetest kunstiteosel.

Kasutajasõbralik liides

Seadme jalamil olevad nupud kontrollivad mugavalt selliseid põhifunktsioone nagu lambi sisse/välja lülitamine, pildi külmutamine ja pildistamine. Automaatse häälestuse ja fookuse nupud optimeerivad kaamerat automaatselt, et toota teravaid, värviliselt tasakaalustatud ja heledaid pilte, mis näevad suurepäraselt välja arvutimonitoridel, projektoritel ja suurformaadisekraanidel.

Lumens Ladibug tarkvara

DC125-ga on kaasas Lumens'i suurepärane tarkvara Ladibug. Lisaks sellele, et rakendus võimaldab kasutajal kontrollida visualiseerija põhifunktsioone, annab see kasutajatele juurdepääsu täiustatud funktsioonidele, mille hulka kuuluvad piltide märkmete lisamine, piltide maskeerimine ja kärpimine ning salvestatud failide jagamine. Ladibugi tarkvara on lihtne kasutada ning see ühildub nii Windowsi kui ka Maci arvutitega.

Audio- ja videosalvestus

Sisseehitatud mikrofoniga saab DC125 jäädvustada videot koos heliga. DC125 võimaldab hõlpsasti salvestada kujutisi koos ekraanil olevate märkuste ja häälega. See tähendab, et seade on mugav õppetundide, koolituste, demonstratsioonide, koosolekute, seminaride ja loengute salvestamiseks e-õppe ja teabe jagamiseks.

USB Plug & Play

Seadistamine ei saaks olla lihtsam. USB-kaabel ühendatakse arvutiga (PC või Mac), ilma et oleks vaja välist toiteadapterit või VGA-kaablit. Kasutades Ladibugi tarkvara, saab nüüd arvutist väljastada kujutist projektoritele, interaktiivsetele tahvlitele ja suureformaadilistele kuvaritele.

Ülimuslik veebikaamera

Lumens DC125 põhineb suure eraldusvõimega kaameral ja professionaalsel mikrofonil ja töötab kõigi populaarsete videokonverentsitarkvaradega (näiteks Zoom, Teams, Skype ja Webex). Kasutajad saavad paigutada kaamera pea dokumendi kohale või nurga all esineja suunas. Interaktiivsete seansside ja õppetundide puhul saab seda pöörata, et keskenduda õpilasele, kolleegile või üksikule osalejale. Kuna tegemist on UVC-ühilduva seadmega, ei ole vaja paigaldada draivereid ega konfigureerida. See on täielikult "plug and play".

Paindlikkus pildistamisel

Kaamera on paigaldatud paindlikule, mitme nurga all olevale hanekaelale. Kõrgus on reguleeritav lähi- või lainurkpildistamiseks. Objektiiv suudab jäädvustada suuri dokumente ja objekte, mis on suuremad kui A3-formaadis (47,752 x 35,814 cm), andes DC125-le mitmekülgsuse kasutamiseks igas kohas ja paljudes rakendustes.

5-aastane garantii

Lumens pakub kõigile oma toodetele standardvarustuses 5-aastast garantiid.

Üldandmed

Tootja
Lumens
Tootekood
DC125

Lae alla

Brošuur
Dokumendikaamerate tehniline võrdlus
Spetsifikatsioon
DC125
Kasutusjuhend
DC125

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo