Dokumendikaamera Lumens DC136
search
 • Dokumendikaamera Lumens DC136
 • Dokumendikaamera Lumens DC136
 • Dokumendikaamera Lumens DC136
 • Dokumendikaamera Lumens DC136
 • Dokumendikaamera Lumens DC136
 • Dokumendikaamera Lumens DC136

Video

Dokumendikaamera Lumens DC136

4K kaasaskantav USB-dokumendikaamera

 • UltraHD resolutsiooni väljund
 • Kaasaskantav, kerge disain painduva hanekaelaga
 • Kiire jäädvustamine kuni 30 kaadrit sekundis
 • Käed-vabad autofookus ja pildi optimeerimine
 • USB plug and play disain
 • Ühildub enamiku tahvlitega
 • 5-aastane garantii
Tarneaeg 3-4 nädalat

Suurepärane pildikvaliteet

13-megapikslise Sony sensoriga DC136 on professionaalse kvaliteediga dokumendikaamera, mis toodab eredaid pilte ja elavaid värve. See toetab salvestamist ja reaalajas esitamist kuni 4K resolutsiooniga. DC136 on võimeline visualiseerima ka kõige peenemaid detaile ja isegi kiireid tegevusi ning sobib suurepäraselt kasutamiseks hariduses ja koolitustel.

Kasutajasõbralik liides

Alusel olevad nupud kontrollivad kiiresti põhifunktsioone, sealhulgas lambi sisse/välja lülitamist, pildi külmutamist ja pildistamist. Automaatse häälestuse ja fookuse nupud optimeerivad kaamerat automaatselt, et toota teravaid, värvitasakaalustatud ja heledaid pilte, mis näevad suurepäraselt välja 4K-monitoridel, projektoritel ja suurte formaatide ekraanidel.

Lumens Ladibug tarkvara

DC136 toetab Lumens Ladibug 4K rakendust. Tarkvara annab kasutajatele juurdepääsu täiustatud funktsioonidele, mille hulka kuuluvad piltide kommenteerimine, piltide maskeerimine ja kärpimine ning salvestatud failide jagamine. Ladibugi on lihtne kasutada ja see ühildub nii Windowsi kui ka Mac-arvutitega.

Audio- ja videosalvestus

Sisseehitatud mikrofoniga saab jäädvustada videot koos heliga: liikumist on lihtne salvestada koos ekraanil olevate märkuste ja häälega. See tähendab, et seade on mugav koostöökoolituseks ja kaugõppeks. USB Plug & Play seadistamine ei saakski olla lihtsam. USB-kaabel ühendatakse arvutiga (PC või Mac), ilma et oleks vaja välist toiteadapterit või VGA-kaablit. Kasutades Ladibugi tarkvara, saab arvutisse salvestada videoid lokaalselt või jagada faile üle võrgu.

Ülimuslik veebikaamera

UltraHD kaamera ja professionaalse mikrofoniga Lumens DC136 töötab Zoomi, Teamsi, Skype'i ja Webexi platvormidega. Kasutajad saavad paigutada kaamerapea dokumendi kohale, suunata selle esitleja poole või keskenduda õpilastele, et julgustada rühma osalema. UVC-ühilduva seadmena pole draivereid installimiseks ega konfigureerimiseks vaja. See on täielikult plug and play.

Paindlikkus pildistamisel

4K-kaamera on paigaldatud paindlikule, mitme nurga all olevale hanekaelale. Kõrgus on reguleeritav lähi- või lainurkpildistamiseks. Objektiiv suudab jäädvustada suuri dokumente ja objekte, mis on suuremad kui A3-formaadis (42,672 x 32,004 cm), andes DC136-le mitmekülgsuse kasutamiseks igas kohas ja paljudes rakendustes. HD-mudelit eelistavad kliendid vaadake DC125.

5-aastane garantii

Lumens pakub kõigile oma toodetele standardvarustuses 5-aastast garantiid.

Üldandmed

Tootja
Lumens
Tootekood
DC136

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo