• Uus
Interaktiivne ekraan i3TOUCH P2
search
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH P2

Video

Interaktiivne ekraan i3TOUCH P2 koos seinakinnitusega

Täiuslikult intuitiivne.

P2 on meie järgmise põlvkonna mahtuvuslik puuteekraan, mis on loodud tipptasemel jõudluseks klassi- või koosolekuruumis. Täiustatud puutetehnoloogia ja aktiivsed pliiatsid annavad P2-le erakordse kirjutamiskogemuse ja täiustatud liidese.

Tarneaeg 3-4 nädalat
Diagonaal

Kaks aktiivset pliiatsit.

Ergonoomilised pliiatsid tuvastavad kirjutamisel erineva survetaseme ja aktiveerivad automaatselt kirjutamisfunktsiooni Windowsi tinditoega rakendustes, nagu Microsoft 365. Kohandage erinevatele pliiatsidele konkreetseid värve, et muuta kirjutamiskogemus intuitiivsemaks. Loomulikult lisasime ekraani tagaküljele pliiatsilaadija, et kirjutamisvõimekus ei katkeks.

Ruumi täitev heli.

Tänu ekraani ülaosas asuvatele sisseehitatud kõlaritele toodab P2 valju ja rikkalikku heli, mis on võimeline täitma ja hõlmama kogu ruumi.

Esmaklassiline disain ja kõrge jõudlus.

Loomulik puudutus ja kirjutamiskogemus on meie peamised prioriteedid. Tänu optilisele liimimistehnoloogiale ja mahtuvuslikule puutetehnoloogiale saavutame kirjutamisel parema tunde kui pliiatsiga paberile. Esmaklassiline disain äärest ääreni ulatuva klaasiga. Tänu täiustatud läbipaistvusega, teravale pildile ja peegeldumisvastasele klaasile eristab P2 teistest.

Ekraani omadused

Mahtuvuslik puudutus

Mahtuvuslik puutetehnoloogia loob uskumatult tundliku ja loomuliku puutekogemuse ning elegantse ja tipptasemel esteetika.

Adaptiivne intelligentsus

Liikumis- ja valgussensori kombinatsioon optimeerib teie vaatamiskogemust kõikidele valgustingimustele ja hoiab energiatarbimise tasakaalus.

Rohkem töötlemisvõimsust

Minge otse kõige olulisemate asjade juurde. Android 13, 8 GB RAM ja 128 GB salvestusruum on optimeeritud teie i3TOUCHi kasutamiseks, mis pakub teile võimsa seadme juhtimise ja lihtsamad võimalused töötamiseks ja õpetamiseks.

Parem kui pliiatsiga paberile

Loomulik puudutus ja kirjutamiskogemus on meie peamised prioriteedid. Tänu optilisele liimimistehnoloogiale oleme võimelised saavutama parema tunde kui pliiatsiga kirjutamisel.

Kaks aktiivset pliiatsit

Ergonoomilised pliiatsid tuvastavad erinevad survetasemed ja aktiveerivad automaatselt kirjutamisfunktsiooni Windowsi tinditoega rakendustes, nagu Microsoft 365.

Kiirem laadimine

Kasutage interaktiivset ekraani USB-C-kaabli abil sülearvuti laiendusena. Ainult üks kaabel heli-, video-, toite- ja puutetundlikuks kasutamiseks. Tänu toetatud laadimisfunktsioonile (100 W) ei saa teie sülearvuti aku kunagi tühjaks.

4K eraldusvõime

Multifunktsionaalne nupp

WIFI

ANDROID 13

Parem heli

Üle õhu uuendused

Lihtne väljalülitamine

i3Store

Pliiatsite laadimisjaam

Üks kaabel – lõputud võimalused.

Kasutage interaktiivset ekraani USB-C-kaabli abil sülearvuti laiendusena. Ainult üks kaabel heli-, video-, toite- ja puutetundlikuks kasutamiseks. Tänu toetatud laadimisfunktsioonile (100 W) ei saa teie sülearvuti aku kunagi tühjaks. P2-l on kaks USB-C pesa.

Kiirem ja turvalisem.

Minge otse kõige olulisemate asjadega. Android 13 on optimeeritud vastavalt sellele, kuidas te oma i3TOUCH P2 kasutate, mis annab teile tõhusa seadme haldamise ning veelgi lihtsamad, kiiremad ja turvalisemad tööviise kui kunagi varem.

Suurendatud salvestusmaht.

P2 täiendatud 128 GB salvestusmahuga saate salvestada kaks korda rohkem dokumente, esitlusi, tahvleid, rakendusi ja muud.

Jõuallikaks on i3STUDIO tarkvarakomplekt.

i3STUDIO on võimas, kuid värskendavalt lihtne tarkvarakomplekt, mis töötab i3TOUCH-ekraanidel. Kasutage valgetahvli, märkuste tegemise, esitlemise ja videokonverentsi rakendusi koosolekute läbiviimiseks, ideede tutvustamiseks, töötubade juhtimiseks, õpetamiseks või publikuga suhtlemiseks – isiklikult või kaugjuhtimisega – i3STUDIO hõlmab kõike. Välja töötatud koostöös meie lõppkasutajate kogukonnaga, et vastata teie vajadustele. Sujuvam, kiirem ja nutikam kui kunagi varem – see kõik on toodud teieni intuitiivse ja vinge kujundusega.

Valgetahvel

Annoteerimine

Juhtmevaba esitlemine

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010502

Lisainfo

Seeria
i3TOUCH P2
Resolutsioon
3840x2160 (4K UHD)

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Tooteleht
i3TOUCH P2 seeria tooteleht

Teile võib meeldida ka

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo