search

Video

Interaktiivne ekraan i3TOUCH X2 koos seinakinnitusega

Eksklusiivne koostöö.

i3TOUCH X2 on meie parima jõudlusega tootesarja järgmine põlvkond. Neli pliiatsit, operatsioonisüsteem Android 13, sinine filter silmade väsimuse vastu ja kahekordne salvestusruum, see on suurepärane kombinatsioon suurepärastest tehnilistest andmetest ja hädavajalikest funktsioonidest.

Tarneaeg 3-4 nädalat
Diagonaal

Sihtpunkt:
parim õpikogemus.

i3TOUCH X2 sisaldab nelja pliiatsit, mis muudavad teie õpilaste kirjutamiskogemuse täiustatud puutetuvastustehnoloogia abil intuitiivsemaks ja koostöövalmimaks.

Rohkem vahendeid koostöö tegemiseks.

i3TOUCH X2 sisaldab nelja pliiatsit, mis muudavad kirjutamise kogemuse intuitiivsemaks ja koostöövõimelisemaks. Erinevate värvidega säästate aega, valides endale sobiva pliiatsi. X2-l on täiustatud puutetuvastustehnoloogia. Õpilased saavad samaaegselt töötada eri värvi ekraanil viieastmelise puutetuvastusega.

Jagage õpirännakut.

Ekraani omadused

Neli pliiatsit

Neli erinevat pliiatsit muudavad kirjutamise kogemuse intuitiivsemaks ja koostöövõimelisemaks kuni viietasandilise puutetuvastusega, et õpilased saaksid samaaegselt koos töötada.

64 GB salvestusruumi

Täiendatud salvestusruum. X2 täiendatud 64 GB salvestusmahuga saate salvestada kaks korda rohkem dokumente, esitlusi, tahvleid, rakendusi ja muud.

i3STUDIO

Meie interaktiivsetele ekraanidele on eelinstallitud i3STUDIO. i3STUDIO pakub kõike, mida vajate oma parima õppetunni, esitluse või ajurünnaku läbiviimiseks.

Rööprähklemine

Toetab jagatud ekraanirežiimi, mis võimaldab teil oma seadmes kasutada kahte rakendust korraga.

Vähendatud silmade väsimus

Taustavalguse reguleerimine, sinise valguse filter ja peegeldusvastase kattega i3TOUCH pakub oma klassi parimat vaatamiskogemust, mis vähendab märgatavalt silmade väsimist.

Kriimustuskindlus

Saage kasu i3TOUCHi eriti kõvast kattest, mis teeb seadme kriimustuskindlaks.

Parem selgus

Optiline liimimine pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas suuremat selgust ja vaadeldavust, vastupidavust, paremat soojuse hajutamist ja kõige täpsemat puutetundlikkust.

Ühe kaabliga ühendus

Kasutage i3TOUCH-ekraani kõlareid ja kaamerat ühendades sülearvuti ekraaniga USB-C kaabli abil. On isegi kaks USB-C sisendit. Ainult üks kaabel heli-, video-, toite- ja puutetundliku ekraani jaoks.

ANDROID 13

OPS pesa

WIFI

Liikumis- ja valgusandur

Windows Ink

Integreeritud veebilehitseja

Multifunktsionaalne nupp

Parooliga turvalisus

Turvaklaas

OS sõltumatus

Üle õhu uuendused

Tarkvara tasud puuduvad

Ruumi täitev heli

Kiirem ja turvalisem.

Minge otse kõige olulisemate asjade juurde. Android 13 on optimeeritud teie i3TOUCH X2 kasutamiseks, mis pakub teile võimsaid seadme juhtnuppe ning veelgi lihtsamaid, kiiremaid ja turvalisemaid tööviise kui kunagi varem.

Loodud kestma.

i3TOUCH X2 on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest. Kasutage X2 eriti kõva katet, mis muudab selle kriimustuskindlaks.

Seade, mis on valmis, kui teie olete.

Tänu uuele liikumisanduri tehnoloogiale, sealhulgas laiemalt ja kuni 8 meetri kaugusele ulatuvale radarile ärkab teie seade üles kohe kui sisenete ruumi. Kui seadet ei kasutata lülitub see energia säästmiseks puhkeolekusse.

Kiirem laadimine.

Kasutage interaktiivset ekraani USB-C kaabli abil sülearvuti laiendusena. Vaid üks kaabel heli, video, toite ja puudutuste jaoks. Tänu toetatud laadimisfunktsioonile (100 W) ei saa teie sülearvuti aku kunagi tühjaks.

Täiendatud salvestusruum.

X2 täiendatud 64 GB mälumahuga saate salvestada kaks korda rohkem dokumente, esitlusi, tahvleid, rakendusi ja muud.

Sõbralik keskkonnale ja Teie rahakotile

Keskkonnasõbralik disain tuleb koos äärmiselt madala energiatarbega, mille tulemuseks on kasutoov energiamärgis. Liikumis- ja valgusanduri kombinatsioon optimeerib Teie vaatamiskogemuse kõikides valgustingimustes ja hoiab energiatarbimise tasakaalus.

Jõuallikaks on i3STUDIO tarkvarakomplekt

i3STUDIO on võimas, kuid värskendavalt lihtne tarkvarakomplekt, mis töötab i3TOUCH-ekraanidel. Kasutage valgetahvli, märkuste tegemise, esitlemise ja videokonverentsi rakendusi koosolekute läbiviimiseks, ideede tutvustamiseks, töötubade juhtimiseks, õpetamiseks või publikuga suhtlemiseks – isiklikult või kaugjuhtimisega – i3STUDIO hõlmab kõike. Välja töötatud koostöös meie lõppkasutajate kogukonnaga, et vastata teie vajadustele. Sujuvam, kiirem ja nutikam kui kunagi varem – see kõik on toodud teieni intuitiivse ja vinge kujundusega.

Valgetahvel

Annoteerimine

Juhtmevaba esitlemine

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010491

Lisainfo

Seeria
i3TOUCH X2
Resolutsioon
3840x2160 (4K UHD)

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Tooteleht
i3TOUCH X2 seeria tooteleht
Võrdlus
E-ONE, X-ONE, X2 ja ULTRA võrldustabel
Spetsifikatsioon
i3TOUCH X2 seeria spetsifikatsioon

Teile võib meeldida ka

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo