• Uus
Interaktiivne ekraan i3TOUCH X3
search
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH X3

Video

Interaktiivne ekraan i3TOUCH X3 koos seinakinnitusega

Erakordne koostöö, uuel tasemel.

i3TOUCH X3 on meie interaktiivsete puuteekraanide tootesarja järgmine versioon. Android 13-ga töötav i3TOUCH X3 ühendab endas kõiki X2 klassi parimaid funktsioone ja integreeritud juurdepääsu Google Play Store'ile, mis võimaldab avada teie poolt valitud rakendusi ja need toimivad X3-l laitmatult.

Tarneaeg 3-4 nädalat
Diagonaal

Google Play Pood & i3 TOUCH;
rakenduste valiku vabadus.

Sisseehitatud Google Play pood avab teie valitud rakendused, mis sobivad X3-ga laitmatult.

Töötage paremini i3 TOUCHiga; Google Workspace'iga.

Kasutage meie lahendust koos Google Workspace'iga, et nautida täiustatud turva- ja seadmehaldusvõimalusi või lihtsalt logige sisse oma ametlikule Google'i kontole.

Tunne end turvaliselt.

Teie seade vastab Androidi turvaprotokollidele, mis tagab turvalise keskkonna. Meie lahendus pakub täiustatud turvafunktsioone, nagu paroolikaitse, kaheastmeline autentimine, andmete krüpteerimine ja palju muud.

Sihtpunkt:
parim õpikogemus.

i3TOUCH X3 sisaldab nelja pliiatsit, et muuta õpilaste kirjutamiskogemus intuitiivsemaks ja koostöövõimelisemaks, kasutades täiustatud puutetuvastustehnoloogiat.

Rohkem vahendeid koostöö tegemiseks.

i3TOUCH X3 sisaldab nelja pliiatsit, mis muudavad teie kirjutamiskogemuse intuitiivsemaks ja koostöövalmimaks. Erinevate värvidega säästa aega, võttes kätte vajaliku pliiatsi. X3-l on täiustatud puutetuvastustehnoloogia. Õpilased saavad viietasemelise puutetuvastusega samaaegselt töötada erinevate värvidega ekraanil.

Ekraani omadused

EDLA

Google'i sertifitseeritud seade, kvartaalsed turvaparandused, Google Play pood, Google Workspace.

Neli pliiatsit

Neli erinevat pliiatsit muudavad kirjutamise kogemuse intuitiivsemaks ja koostöövõimelisemaks kuni viietasandilise puutetuvastusega, et õpilased saaksid samaaegselt koos töötada.

i3STUDIO

Meie interaktiivsetele ekraanidele on eelinstallitud i3STUDIO. i3STUDIO pakub kõike, mida vajate oma parima õppetunni, esitluse või ajurünnaku läbiviimiseks.

Vähendatud silmade väsimus

DC Dimming režiimi, sinise valguse filtri ja pimestamisvastase kattega pakub see i3TOUCH oma klassi parimat vaatamiskogemust, mis vähendab tohutult silmade väsimust. Sertifitseeritud TüVRheinlandi poolt.

128 GB salvestusruumi

Täiendatud salvestusruum. X3 täiendatud 128 GB salvestusmahuga saate salvestada kaks korda rohkem dokumente, esitlusi, tahvleid, rakendusi ja muud.

Dolby

Tohutult täiustatud heli esikülje kõlaritega.

Parem selgus

Optiline liimimine pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas suuremat selgust ja vaadeldavust, vastupidavust, paremat soojuse hajutamist ja kõige täpsemat puutetundlikkust.

100W Ühe kaabliga ühendus

Kasutage i3TOUCH-ekraani kõlareid ja kaamerat, ühendades sülearvuti ekraaniga USB-C-kaabli abil. On isegi kaks USB-C sisendit. Ainult üks kaabel heli-, video-, toite-, puute- ja 100 W laadimisfunktsiooni jaoks.

ANDROID 13

OPS pesa

WIFI 6

Liikumis- ja valgusandur

Windows Ink

Integreeritud veebilehitseja

Multifunktsionaalne nupp

Parooliga turvalisus

Turvaklaas

OS sõltumatus

Üle õhu uuendused

Tarkvara tasud puuduvad

Ruumi täitev heli

Kriimustuskindel

Rööprähklemine

Garantii 8 aastat

Kiirem ja turvalisem.

Minge otse kõige olulisemate asjade juurde. Android 13 on optimeeritud teie i3TOUCH X3 kasutamiseks, mis pakub teile võimsaid seadme juhtnuppe ning veelgi lihtsamaid, kiiremaid ja turvalisemaid tööviise kui kunagi varem.

Loodud kestma.

i3TOUCH X3 on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest. Kasutage X3 eriti kõva katet, mis muudab selle kriimustuskindlaks.

Seade, mis on valmis, kui teie olete.

Tänu uuele liikumisanduri tehnoloogiale, sealhulgas laiemalt ja kuni 8 meetri kaugusele ulatuvale radarile ärkab teie seade üles kohe kui sisenete ruumi. Kui seadet ei kasutata lülitub see energia säästmiseks puhkeolekusse.

Kiirem laadimine.

Kasutage interaktiivset ekraani USB-C kaabli abil sülearvuti laiendusena. Vaid üks kaabel heli, video, toite ja puudutuste jaoks. Tänu toetatud laadimisfunktsioonile (100 W) ei saa teie sülearvuti aku kunagi tühjaks.

Täiendatud salvestusruum.

X3 täiendatud 128 GB mälumahuga saate salvestada kaks korda rohkem dokumente, esitlusi, tahvleid, rakendusi ja muud.

Jõuallikaks on i3STUDIO tarkvarakomplekt.

i3STUDIO on võimas, kuid värskendavalt lihtne tarkvarakomplekt, mis töötab i3TOUCH-ekraanidel. Kasutage valgetahvli, märkuste tegemise, esitlemise ja videokonverentsi rakendusi koosolekute läbiviimiseks, ideede tutvustamiseks, töötubade juhtimiseks, õpetamiseks või publikuga suhtlemiseks – isiklikult või kaugjuhtimisega – i3STUDIO hõlmab kõike. Välja töötatud koostöös meie lõppkasutajate kogukonnaga, et vastata teie vajadustele. Sujuvam, kiirem ja nutikam kui kunagi varem – see kõik on toodud teieni intuitiivse ja vinge kujundusega.

Valgetahvel

Annoteerimine

Juhtmevaba esitlemine

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010551

Lisainfo

Seeria
i3TOUCH X3
Resolutsioon
3840x2160 (4K UHD)

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Tooteleht
i3TOUCH X3 seeria tooteleht
Spetsifikatsioon
i3TOUCH X3 seeria spetsifikatsioon

Teile võib meeldida ka

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo