Zioxi onView RFID telefoni laadimise hoiukapp - 1:1 Seinale
search
  • Zioxi onView RFID telefoni laadimise hoiukapp - 1:1 Seinale
  • Zioxi onView RFID telefoni laadimise hoiukapp - 1:1 Seinale

Video

Zioxi onView RFID telefoni laadimise hoiukapp - 1:1 Seinale

Zioxi OnView Volt 10 laekaga 1:1 telefonide laadimise hoiukappi saab paigaldada nii seinale kui ka asetada lauale või laua kõrvale. Kaasaegne, kompaktne ja stiilne mobiiltelefonide laadimisjaam sobib igasse ruumi. Kasutaja saab kappi avada RFID kaardi või kiibi abil, kusjuures on võimalik lihtsalt konfigureerida erinevaid kapi režiime, sealhulgas laenutuse (kasutaja iseteenindus), avalik (mitme kasutajaga) ja privaatne režiim. Zioxi OnView veebiliides ja rakendus pakuvad kapi ja kasutajate haldamist kõikjalt, lisaks ulatuslikku aruandluskomplekti, kasutajate auditeerimist, võimsat turvareeglistikku ning võimalust kasutada vähem energiat, et maksimeerida keskkonnasäästlikku laadimist.

Zioxi Volt 1:1 mobiiltelefonide laadimiskappidel on eraldi sektsioon integreeritud USB-C või USB-A toiteallikate paigutamiseks. 1:1 kappide lahendus pakub lühikest USB toitekaablit igasse laadimislaekasse nii, et kasutajad ei pea laadimisseadmeid ega kaableid kaasas kandma.

Tarneaeg 3-4 nädalat
Seadmete arv
Toitelahendus
Paigaldatud kaablid
Toote tüüp
Lukutüüp
Ülemine kaldega moodul
Numbririba värvus

Üldandmed

Tootja
Zioxi
Tootekood
VSP1-10S-UA-O-G-EU

Lisainfo

Seadmete suurus
Nutitelefonid, e-lugerid ja iPod tooted
Seadme tüüp
Nutitelefon / PDA

Lae alla

Zioxi toodete kataloog 2023
Zioxi toodete kataloog 2023

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo