i3STUDIO interaktiivsete ekraanide tarkvara
search
  • i3STUDIO interaktiivsete ekraanide tarkvara

Videod

i3STUDIO interaktiivsete ekraanide tarkvara

Astuge lavale i3STUDIO abil.

Meie interaktiivsed ekraanid töötavad i3STUDIO abil - meie tasuta eelinstalleeritud tarkvarapaketiga. i3STUDIO pakub kõike, mida vajate parima õppetunni, ettekande, esitluse või ajurünnaku läbiviimiseks.

PS! Antud tarkvara on tasuta kaasas i3TOUCH interaktiivsete ekraanidega.

Tarneaeg 3-7 päeva

Mängu muutja mis tahes töö jaoks

Uuendatud kasutajakogemus, mille õppimiskõver on nullilähedane. Kuna teie käsutuses on nii palju uusi tööriistu, lõikab i3STUDIO müra läbi, et saaksite tehnoloogiat kasutada, mitte sellest segadusse sattuda. Tehke igas ruumis - nii kõrgtehnoloogilises kui ka mittetehnoloogilises - iga tööpäeva jooksul midagi uut.

Puuduta & liigu

Ära raiska aega käsiraamatutele ja õpetustele - sa tunned kohe, kuidas i3STUDIOt kasutada. Võtke tehnoloogia loomulikul viisil omaks.

Täispakett

i3STUDIO funktsioonid aitavad teil tööd teha, selle asemel et seda raskendada. Valgetahvel, märkmete tegemine, esitamine ja palju muud.

Sujuv kogemus

Sobib igale IT-võrgule, süsteemidele, protsessidele ja tavadele. i3STUDIOga saate järjepideva kasutuskogemuse kõigis seadmetes.

Saavutage oma parim töö

Esitlege enesekindlalt

Juhtmevaba esitlus

Esitluse edastamine Airplay, Chromecasti või meie tasuta traadita esitlusrakenduse abil, mis ühildub Windows-, Android-, Mac- ja iOS-seadmetega. Ei mingeid kaableid, ei mingeid probleeme, vaid lihtsalt suurepärane esitlus.

Täiendage pilti

Annoteerimine

Ei ole vaja vahetada tahvli ja brauseri vahel edasi-tagasi. Pane oma ideed kirja veebibrauseris, esitluses, üle piltide, videote või mis tahes muu rakenduse. Saatke oma kommenteeritud ekraanipildid kohe tahvli rakendusse ja jagage neid kohe oma meeskonna või klassiga.

Jõuline konverentsikogemus

Meie interaktiivsed ekraanid on paindlikud ja neid saab integreerida ka olemasolevate konverentside läbiviimiseks kasutatavate vahendite ja lahendustega, mis võivad teie koolis või kontoris juba olemas olla.

Tasuta värskendused. Igavesti.

Igavesti tasuta automaatsed uuendused. Ei mingeid liitumistasusid, probleemideta uuendused ja üks sujuv uuendamisprotsess - kõik OTA (over-the-air). Kasutate alati uusimat tarkvaraversiooni, isegi kui ostsite oma seadme aastaid tagasi.

i3STUDIO omadused

Intuitiivne kasutajaliides

Üks kohandatav, intuitiivne ja atraktiivne keskkond ekraani funktsioonide haldamiseks ja rakenduste käivitamiseks.

Progressiivne OTA platvorm

Ära jäta uue OTA-platvormi abil vahele ühtegi produktiivsuse uuendust. Uusimast täiustusest teavitab kasutajat selge teade.

Käivitamise võlur

Lihtne seadistamine ja konfigureerimine tänu võlurile. Näidiku käivitamisel valige ettevõtte, haridus või flipchart.

Teavitused

Ole kursis muudatuste/uuendustega. Tarkvara- ja rakendusuuendused, rakenduste teavitused ja palju muud, täpselt seal ja siis, kui neid vajate.

Vidinad

Kohandage avaekraan vastavalt oma vajadustele ja asetage oma eelistatud tööriistad käeulatuses.

Teemad

Valige oma vajadustele kõige sobivam teema, olgu see siis ettevõtte, hariduse või lihtsalt oma lihtsa pabertahvelfunktsiooni jaoks.

Tasuta värskendused

Kasutage ära regulaarsed uuendused ilma igasuguste kuludeta. Kõik tulevased tootlikkuse uuendused on tasuta.

i3STORE

Sirvi, installeeri, uuenda ja hoia silma peal oma i3TOUCH ekraani äppidel.

INTEGREERITUD BRAUSER

LIHTNE VÄLJALÜLITAMINE

EKRAANI PÖÖRAMISE TUGI

Täispakk suurepäraseks jõudluseks

i3STUDIO is built on completely new and future-proof technical architecture with improved management capabilities including: notification and messaging system, integrated support, and OTA updates.

Avage rakendused, mis on teie käeulatuses

Rakendused, mida kasutate igapäevaselt, on saadaval i3STORE'is. Turvalist keskkonda kasutades saate oma rakendusi i3STUDIOs sirvida, installida, uuendada ja jälgida. PowerPoint, Word, Zoom, digitaalne märguanne ja palju muud.

Viige oma seadmepark uutele kõrgustele

Kas olete juba i3TOUCHi ekraanide kasutaja? Täiendage seda tasuta i3STUDIOga! Nautige kõrgendatud kasutajakogemust ja hoidke oma i3TOUCH-pargi tõrgeteta toimimist. Seadme uuendamiseks järgige meie ülemineku juhendit.

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo