Haridusasutused
Lahendused

Haridusasutused

Tartu Ülikooli FilosoofiateaduskondÕpetajad üle Eesti kasutavad Teldast soetatud tooteid, et muuta õpetamist ja õppimist. Nende hulka kuuluvad kõikidele õpetajatele tuntud interaktiivsed tahvlid SMART Board, mida paljud õpetajad nimetavad ka: "puutetahvel, digitahvel, SMART-tahvel, tark tahvel, arukas tahvel, nutitahvel jne." Nagu ikka, on heal lapsel mitu nime.

Meie eesmärk on pakkuda haridusasutustele lahendusi oma ala parimatelt tootjatel, kes omavad kõrget kompetentsi hariduse valdkonnas. Pakume laiaulatuslikke lahendusi, mis ei sisalda ainult tooteid, vaid sisaldavad ka koolitust, kasutustuge, kindlaid garantiisid ja õppematerjale. Telda lahendused pakuvad kõike, mida vajate oma õpilaste õppetulemuste parendamiseks.

Pilt: Tartu Ülikooli Filosoofiateaduskond


Telda Haridusportaal

Oleme loonud Telda Haridusportaali veebilehe, mis asub aadressil edu.telda.ee. Sealt leiate sadu eestikeelseid õppematerjale, mida saate koheselt tunnis kasutada. Neid materjale saab kasutada erinevate klassiruumitehnoloogia toodetega. Liitudes selle onlain kommuuniga, saate kiire ligipääsu materjalidele vastavalt õppeainele, klassile või faili tüübile, mida saate kohandada vastavalt oma vajadustele klassiruumis. Samuti saate luua kontakti kolleegidega üle Eesti ja jagada oma materjale, ideid ja edulugusid. Liikmelisus on tasuta, liitu täna! 

Liitu Telda Haridusportaaliga juba täna!


Tehtud tööd

  • Üle 1500 interaktiivse lahenduse Eestis
  • Erinevad riigihanked Eestis


Soovitame

Interaktiivne tahvlisüsteem i3 Technologies 13504 T10 Duo koos i3 L3002UW projektoriga (135" diagonaal)

Interaktiivne tahvlisüsteem i3 Technologies 13504 T10 Duo koos i3 L3002UW projektoriga (135" diagonaal)

Miks peaksid valima i3BOARD interaktiivse tahvli?TÄPNE, KIIRE ja 10 SAMAAEGSET PUUTEPUNKTIKõik i3BOA..

Interaktiivne ekraan 65" i3TOUCH Excellence 4K koos seinakinnitusega

Interaktiivne ekraan 65" i3TOUCH Excellence 4K koos seinakinnitusega

Täiustatud infrapuna tehnoloogia Puutetundlik ekraan annab suurepärase tulemuse töötades tugevas va..