i3 Technologies EX seeria interaktiivne ekraan
search
  • i3 Technologies EX seeria interaktiivne ekraan
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH EX koos seinakinnitusega
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH EX koos seinakinnitusega
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH EX koos seinakinnitusega
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH EX koos seinakinnitusega
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH EX koos seinakinnitusega
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH EX koos seinakinnitusega

Videod

Interaktiivne ekraan i3TOUCH EX koos seinakinnitusega

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

Tutvuge i3TOUCH EX seeriaga, meie komplektse interaktiivse puutetundliku ekraaniga, mis inspireerib kõiki koosolekuid või klassitunde. Esitlege, kohtuge, tehke märkmeid ja kasutage valgetahvlit i3STUDIO abil.

Tarneaeg 3-4 nädalat
Diagonaal

Tugev viimistlus

i3TOUCH EX seeria on valmistatud parimatest materjalidest. Üliõhuke raam ja alumiiniumist nurgad vastupidava viimistlusega loovad meeldiva tipptasemel disaini.

Magnetilised pliiatsihoidjad

Tänud integreeritud magnetiga pliiatsihoidjatele Teil ei kao enam pliiatsid ära.

Halda ja monitoori

i3RDM võimaldab tugitöötajatel ja IT-administraatoritel hallata ja monitoorida kõiki interaktiivseid lameekraane igal ajal, igal pool ja tagades alati täieliku kontrolli.

Digitaalne infokiosk

Jagage Zebrix tarkvaraga i3TOUCH EX ekraanil digitaalsete infoekraanide funktsiooni - jagage teateid, eelseisvaid sündmusi, hädaabiteateid ja kogu kooli või kogu ettevõtet puudutavat teavet.

Loomupärane kirjutamine

Loomulik kirjutamiskogemus on üks i3 Technologies peamisi prioriteete. Tänu null õhuvahe tehnoloogiale suutsid saavutada pliiatsi ja paberi tunde. Pliiatsi ühe otsaga saab mugavalt kirjutada ja teise poolega kustutada.

Juhtmevaba esitlemine

Traadita esitlusrakendus on tasuta allalaaditav ja ühildub Windowsi, Androidi ja Mac OS-iga. iOS-i kasutajad saavad kasutada AirPlay lahendust. Juhtige jagatud materjale juhtmevabalt i3TOUCH ekraanilt.

Ekraani omadused

Ülitäpne IR

i3TOUCH ES sisaldab täiustatud ja täpsemat infrapunatehnoloogiat, millel on täpne puutetuvastus, kuni 30% täpsem kui tavalisel infrapunal ja parendatud objektide tuvastamine.

Loomupärane kirjutamine

Loomulik kirjutamiskogemus on üks i3 Technologies peamisi prioriteete. Tänu null õhuvahe tehnoloogiale suutsid saavutada pliiatsi ja paberi tunde.

Multifunktsionaalne nupp

Defineeri oma lemmiktegevused riistvaralisse nuppu. Saate seda seadistada pildi külmutamiseks, kuvatõmmise tegemiseks, sisendi vahetamiseks jne.

8 aastat garantiid

i3-Technologies on uhke oma kvaliteetsete toodete üle ja pakuvad tasuta haridusasutustele kuni kaheksa aastast garantiid, mis on turul unikaalne.

4 HDMI sisendit

Nautige ühendamise vabadust: ühendage puuteekraaniga vaatamiseks ja ümberlülitamiseks mitmeid seadmeid.

Turvalisus

Võite olla kindel MStar kiibistiku täiustatud turvalisuses

Lai valik suurusi

Lai valik suurusi 65", 75" ja 86" võimaldab Teil tarnida sobiv suurus igasse ruumi.

i3STORE

Sirvi, installeeri, uuenda ja hoia silma peal oma i3TOUCH ekraani äppidel.

OPS PESA

WIFI

WINDOWS TINT

INTEGREERITUD BRAUSER

PAROOLIGA KAITSTAV

TURVAKLAAS

ANDORID 8.0

ÜLE ÕHU UUENDUSED

OS SÕLTUMATU

PUUDUVAD TARKVARA TELLIMUSE TASUD

INTEGREERITUD KÕLARID RUUMI TÄITVA HELIGA

HDMI, VGA, RS232 JA USB ÜHENDUSED

SUPER LIUGPIND

Lummav pildikvaliteet

Püüdke tähelepanu ülidetailsete 4K-piltidega. Võite olla kindel, et kõik vaatavad sisu peegeldumisvastase klaasi ja optimeeritud vaatenurgaga ühtemoodi.

Eelinstalleeritud i3STUDIO

i3STUDIO on võimas, kuid värskendavalt lihtne tarkvarakomplekt kõigil i3TOUCH ekraanidel. See on välja töötatud koostöös lõppkasutajate kogukonnaga, et tagada Teie vajadustele vastus ja garanteerida, et saate oma igapäevaste väljakutsetega edukalt hakkama. Koosolekute läbiviimine, ideede genereerimine, töötubade juhtimine või õpetamine, olgu see personaalne või hübriidne, i3STUDIO hõlmab kõike. Sujuvam, kiirem ja nutikam kui kunagi varem, see kõik on Teile intuitiivse ja ägeda kogemusega.

Valgetahvel

Alustage valgetahvli kasutamist ühe nupuvajutusega ja saate oma i3WHITEBOARD lõputul lõuendil ajurünnakuid teha. Kasutage pilte ja objekte, et oma lugu rääkida ning seejärel salvestage ja saatke märkmed oma meeskonnale või klassile.

Annoteerimine

Jäädvustage ideed oma veebibrauseris, esitluses või mõnes muus rakenduses. Saatke oma kommenteeritud kuvatõmmised koheselt tahvlirakendusse, et saaksite neid kohe jagada.

Juhtmevaba esitlemine

Ühendage oma seadmed ilma kära ja juhtmeteta. Jagage ekraani sülearvutist või nutiseadmest. Traadita esitlus ühildub Windowsi, Androidi, Maci ja iOS-i seadmetega (AirPlay).

Sõbralik keskkonnale ja Teie rahakotile

Keskkonnasõbralik disain tuleb koos äärmiselt madala energiatarbega, mille tulemuseks on kasutoov energiamärgis. Liikumis- ja valgusanduri kombinatsioon optimeerib Teie vaatamiskogemuse kõikides valgustingimustes ja hoiab energiatarbimise tasakaalus.

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010066

Lisainfo

Seeria
i3TOUCH EX
Resolutsioon
3840x2160 (4K UHD)
Puutepunktide arv
20

Lae alla

Tooteleht
i3TOUCH EX seeria tooteleht
Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele

Teile võib meeldida ka

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Toote demo