• Otsas
Interaktiivne ekraan i3TOUCH PXr
search
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH PXr
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH PXr
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH PXr
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH PXr
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH PXr

Interaktiivne ekraan i3TOUCH PXr

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

i3TOUCH PXr on meie tipptasemel pööratav puutetundlik ekraan, mis pakub ainulaadset kombinatsiooni Windowsi keskkonnast pöörataval ekraani, võimaldades teie tööruumis maksimaalset mitmekülgsust.

Diagonaal
Seinakinnitus

Aku ei saa kunagi tühjaks.

Tänu integreeritud laadimisjaamale on Teil alati täielikult laetud pliiats, mis on ka mugav koht pliiatsi hoidmiseks.

Loomupärane kirjutamine

Tänu null õhuvahe tehnoloogiale paneeli sees ja tundlikku, ergonoomilise, survetundlikku pliiatsile saavutati väga loomulik ja täpne kirjutamise kogemus.​

Töötage tuttavas Windowsi keskkonnas.

Kasutades integreeritud OPS arvutit, saate i3SIXTY Pro ühendada Windowsi arvutiga ja saada kasu pöörataval ekraanil olevast Windowsi keskkonna unikaalsest kombinatsioonist.

Ekraani omadused

4K resolutsioon

Laske oma materjalidel silma paista hämmastava 4K eraldusvõimega, pakkudes täpseid värve ja usaldusväärset pildikvaliteeti.

Loomupärane kirjutamine

Loomulik kirjutamiskogemus on üks i3 Technologies peamisi prioriteete. Tänu null õhuvahe tehnoloogiale suutsid saavutada pliiatsi ja paberi tunde.

Multifunktsionaalne nupp

Defineeri oma lemmiktegevused riistvaralisse nuppu. Saate seda seadistada pildi külmutamiseks, kuvatõmmise tegemiseks, sisendi vahetamiseks jne.

Mahtuvuslik tehnoloogia

Mahtuvuslik puutetundlik tehnoloogia loob väga tundliku, loomupärase puuteelamuse ja ekraan on stiilse disainiga.

Tugev viimistlus

Üliõhuke raam ja alumiiniumist nurgad vastupidava viimistlusega loovad meeldiva tipptasemel disaini.

Aktiivne pliiats

Ergonoomiline pliiats tuvastab surve erineva rõhutaseme ja aktiveerib automaatselt kirjutamisfunktsiooni Windowsi tindiga toetatud rakendustes nagu Microsoft Office 365.

Turvalisus

Võite olla kindel MStar kiibistiku täiustatud turvalisuses.

i3STORE

Sirvi, installeeri, uuenda ja hoia silma peal oma i3TOUCH ekraani äppidel.

OPS PESA

WIFI

WINDOWS TINT

INTEGREERITUD BRAUSER

PAROOLIGA KAITSTAV

TURVAKLAAS

ANDORID 8.0

SUPER LIUGPIND

OS SÕLTUMATU

ENERGIASÄÄSTLIK

INTEGREERITUD KÕLARID RUUMI TÄITVA HELIGA

4 HDMI SISENDIT

Lisa paindlikkust pööratava kinnitusega.

Tänu güroskoobi andurile ja kohanduvale kasutajaliidesele saate sujuvalt optimeerida vaadet vastavalt portree- või maastikurežiimi vahel.

Lummav pildikvaliteet

Püüdke tähelepanu ülidetailsete 4K-piltidega. Võite olla kindel, et kõik vaatavad sisu peegeldumisvastase klaasi ja optimeeritud vaatenurgaga ühtemoodi.

Eelinstalleeritud i3STUDIO

i3STUDIO on võimas, kuid värskendavalt lihtne tarkvarakomplekt kõigil i3TOUCH ekraanidel. See on välja töötatud koostöös lõppkasutajate kogukonnaga, et tagada Teie vajadustele vastus ja garanteerida, et saate oma igapäevaste väljakutsetega edukalt hakkama. Koosolekute läbiviimine, ideede genereerimine, töötubade juhtimine või õpetamine, olgu see personaalne või hübriidne, i3STUDIO hõlmab kõike. Sujuvam, kiirem ja nutikam kui kunagi varem, see kõik on Teile intuitiivse ja ägeda kogemusega.

Valgetahvel

Alustage valgetahvli kasutamist ühe nupuvajutusega ja saate oma i3WHITEBOARD lõputul lõuendil ajurünnakuid teha. Kasutage pilte ja objekte, et oma lugu rääkida ning seejärel salvestage ja saatke märkmed oma meeskonnale või klassile.

Annoteerimine

Jäädvustage ideed oma veebibrauseris, esitluses või mõnes muus rakenduses. Saatke oma kommenteeritud kuvatõmmised koheselt tahvlirakendusse, et saaksite neid kohe jagada.

Juhtmevaba esitlemine

Ühendage oma seadmed ilma kära ja juhtmeteta. Jagage ekraani sülearvutist või nutiseadmest. Traadita esitlus ühildub Windowsi, Androidi, Maci ja iOS-i seadmetega (AirPlay).

Sõbralik keskkonnale ja Teie rahakotile

Keskkonnasõbralik disain tuleb koos äärmiselt madala energiatarbega, mille tulemuseks on kasutoov energiamärgis. Liikumis- ja valgusanduri kombinatsioon optimeerib Teie vaatamiskogemuse kõikides valgustingimustes ja hoiab energiatarbimise tasakaalus.

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010071

Lisainfo

Seeria
i3TOUCH PXr
Resolutsioon
3840x2160 (4K UHD)
Puutepunktide arv
20
Pööratav
Jah

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Tooteleht
i3TOUCH PXr tooteleht

Teile võib meeldida ka

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo