• Otsas
Interaktiivne ekraan i3TOUCH X-ONE koos seinakinnitusega
search
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH X-ONE koos seinakinnitusega

Videod

Interaktiivne ekraan i3TOUCH X-ONE koos seinakinnitusega

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

Interaktiivne jõudlus.

Tutvuge i3TOUCH X-ONE interaktiivse ekraaniga, seni parima jõudlusega i3TOUCH ekraan. Töötage mõttekiirusel tänu Android 11 operatsioonisüsteemile ja kaheksatuumalisele protsessorile koos 8 GB muutmäluga. See on vastupidav, võimas ja intuitiivne seade, mida on igaühel lihtne kasutada. Muudame teie seadme hoolduse lihtsaks automaatsete üle õhu uuendustega ja kaughaldusvõimalustega.

Kiirem töötlemisvõimsus teie käeulatuses

Minge kohe kõige olulisemate asjade juurde. Android 11 ja 8 GB muutmälu on optimeeritud teie i3TOUCHi kasutamiseks, mis annab teile võimsad seadme juhtelemendid ning lihtsamad ja kiiremad viisid esitlemiseks, navigeerimiseks ja palju muud. See töötab paremini suurema tihedusega keskkondades ja toetab seadmete suuremat võimsust.

Erksad värvid ja teravamad jooned

Püüdke tähelepanu ülidetailsete 4K-piltide ja videotega. X-ONE toob esitlustesse ja videokonverentsidesse kütkestava pildikvaliteedi. Võite olla kindel, et kõik vaatavad sisu ühtmoodi tänu peegeldumisvastasele klaasile ja optimeeritud vaatenurgale.

Vähendatud silmade väsimus

Koos DC hämardamise režiimi, sinise valgusfiltri ja peegeldumisvastase kattega pakub i3TOUCH X-ONE oma klassi parimat vaatamiskogemust, mis vähendab tohutult silmade väsimust.

Täiuslikum heli

Täiustatud helisüsteem pumpab välja valju ja täidlast heli, mis suudab täita terve ruumi. Tänu integreeritud bassikõlarile tuleb see kompetentselt toime madalate, keskmiste ja kõrgete helidega.

Ühendage võimalustega

Kasutage interaktiivse ekraani kõlareid ja kaamerat, ühendades sülearvuti USB-C kaabli abil ekraaniga. Vaid üks kaabel heli, video, toite ja puudutuste jaoks. Saate hõlpsasti kaasa võtta oma koosoleku (BYOM), millel on juurdepääs kõigile ekraaniga ühendatud tööriistadele, nagu veebikaamera või mikrofon, otse sülearvutist, kasutades soovitud konverentsitarkvara.

Ekraani omadused

i3STUDIO

Meie interaktiivsetele ekraanidele on eelinstalleeritud i3STUDIO. i3STUDIO pakub kõike, mida vajate oma parima õppetunni, esitluse või ajurünnaku läbiviimiseks.

Vähendatud silmade väsimus

Koos DC hämardamise režiimi, sinise valgusfiltri ja peegeldumisvastase kattega pakub i3TOUCH X-ONE oma klassi parimat vaatamiskogemust, mis vähendab tohutult silmade väsimust. Sertifitseeritud TüVRheinland poolt.

Täiustatud selgus

Optiline liimimine pakub palju eeliseid, sealhulgas paremat selgust ja nähtavust, vastupidavust, paremat soojuse hajumist ja kõige täpsemat puutetundlikkust.

Rööprähklemine

Toetab jagatud ekraani režiimi, mis võimaldab teil oma i3TOUCH X-ONE'is kasutada korraga kahte rakendust.

Ruumi täitev heli

Täiustatud helisüsteem pumpab välja valju ja täidlast heli, mis suudab täita terve ruumi. Tänu integreeritud bassikõlarile tuleb see kompetentselt toime madalate, keskmiste ja kõrgete helidega.

Töötage kiiremini

Kasutage täiustatud kaheksatuumalist Androidi mootorit, sest mida võimsam ja uuendatud on teie protsessor, seda kiiremini suudab teie ekraan oma ülesandeid täita ja aitab teil kiiremini töötada.

Multifunktsionaalne nupp

Määrake riistvaranupul oma lemmiktoimingud. Saate seda seadistada pildi külmutamiseks, ekraanipilti tegema, eelistatud video sisendit valima jne.

Ühe kaabliga ühendus

Kasutage i3TOUCH-ekraani kõlareid ja kaamerat, ühendades sülearvuti USB-C-kaabli abil ekraaniga. USB-C sisendeid on isegi kaks. Ainult üks kaabel heli, video, toite ja puute jaoks.

Android 11

OPS arvutipesa

WIFI

Windowsi tint

Integreeritud veebibrauser

Parooliga turvalisus

Turvaklaas

OS-ist sõltumatu

Üle õhu uuendused

Tarkvara tasud puuduvad

Parem kui pliiatsiga paberile

Loomulik puudutus ja kirjutamiskogemus on meie peamised prioriteedid. Tänu optilisele liimimistehnoloogiale suudame saavutada parema tunde kui pliiatsiga paberile. Mugavaks ja intuitiivseks kirjutamiseks lisasime pliiatsile kirjutamise ja kustutamise poole.

Kohanduv intelligentsus

Liikumis- ja valgusanduri kombinatsioon optimeerib teie vaatamiskogemust kõikides valgustingimustes ja hoiab energiatarbimise tasakaalus.

Rööprähklemise võimekus

Kas mitme rakendus ja aknaga töötades kaotate järje? i3TOUCH X-ONE toetab jagatud ekraanirežiimi, mis võimaldab teil kasutada mitut rakendust korraga. Töötage tõhusamalt, püsige organiseerituna ja hoidke oma kolleegid või õpilased kaasatud.

Sõbralik keskkonnale ja Teie rahakotile

Keskkonnasõbralik disain tuleb koos äärmiselt madala energiatarbega, mille tulemuseks on kasutoov energiamärgis. Liikumis- ja valgusanduri kombinatsioon optimeerib Teie vaatamiskogemuse kõikides valgustingimustes ja hoiab energiatarbimise tasakaalus.

Jõuallikaks on i3STUDIO tarkvarakomplekt

i3STUDIO on võimas, kuid värskendavalt lihtne tarkvarakomplekt, mis töötab i3TOUCH-ekraanidel. Kasutage valgetahvli, märkuste tegemise, esitlemise ja videokonverentsi rakendusi koosolekute läbiviimiseks, ideede tutvustamiseks, töötubade juhtimiseks, õpetamiseks või publikuga suhtlemiseks – isiklikult või kaugjuhtimisega – i3STUDIO hõlmab kõike. Välja töötatud koostöös meie lõppkasutajate kogukonnaga, et vastata teie vajadustele. Sujuvam, kiirem ja nutikam kui kunagi varem – see kõik on toodud teieni intuitiivse ja vinge kujundusega.

Valgetahvel

Annoteerimine

Juhtmevaba esitlemine

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies

Lisainfo

Seeria
i3TOUCH X-ONE
Resolutsioon
3840x2160 (4K UHD)
Puutepunktide arv
40

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Tooteleht
i3TOUCH X-ONE seeria tooteleht
Võrdlus
E-ONE, X-ONE, X2 ja ULTRA võrldustabel

Teile võib meeldida ka

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo