search

Video

Interaktiivne ekraan i3TOUCH ULTRA koos seinakinnitusega

Viige koostöö uutesse mõõtmetesse.

i3TOUCH ULTRA on ülilai 21:9 interaktiivne ekraan. Analüüsige, visualiseerige ja käsitlege mahukaid andmeid ja keerulisi teemasid ning mitme ülesandega töötamisel jagage ekraan. Kaasake kõiki kaasahaarava videokonverentsi ja esitlusvõimalustega.

Tarneaeg 3-4 nädalat
Diagonaal

Kaasahaaravad hübriidkoosolekud algavad siit.

ÜHENDATUD MEESKONNAD

i3TOUCH Ultra ülisuur pildisuhe 21:9 tagab hübriidkohtumiste jaoks kaasahaarava kogemuse. ULTRA on valmis Microsoft Teams Rooms ja Zoom Rooms tarkvaraks ning võimaldab kasutada videokonverentsi vahendeid nagu Front Row, kuid samas on teil piisavalt ruumi sisu jagamiseks ja koostööks. Kõiki on näha, kuulda ja kõik on esindatud, olenemata sellest, kas nad on ruumis või teises ajavööndis.

Aktiivne osavõtt koosolekutest

KAASATUD MEESKONNAD

Edendage meeskonna kaasamist, võimaldades kasutajatel jagada ideid, luua sisu ja sellega suhelda – tahvliga, esiletõstmisega ja redigeerimisega. Ülilai ekraan tähendab rohkem ruumi visuaalseks koostööks. Ekraaniga suhtlemiseks (nt kuvasuhe 16:9) pole vaja kükitada ega üle sirutada. Alustage sprinti, analüüsige ettevõtte ajalugu või viige läbi ajurünnakuid. Kõndige, rääkige ja tehke märkmeid esitluse ajal ning ruum ei saa kunagi otsa.

Suurem tööruum mitme tööülesande tegemiseks

Tänu ülilaiele 21:9 ekraanisuhtele kuvab i3TOUCH Ultra 33% rohkem sisu kui tavaline 16:9 ekraan. Tänu lisaruumile saate avada kaks, kolm või rohkem akent ja rakendusi üksteise kõrval. Hoidke töövahendid käeulatuses, ilma et need ette jääksid.

Ekraani omadused

Mahtuvuslik tehnoloogia

Mahtuvuslik puutetehnoloogia loob väga tundliku ja loomuliku puutetundlikkuse ning elegantse ja stiilse disaini.

5K eraldusvõime

Hüperdetailne pildikvaliteet ja selgus tänu 5K eraldusvõimele ja peegeldumisvastasele klaasile.

Ülilai

Ülilai kuvasuhe 21: 9, mis tagab kasutusmugavuse ja interaktiivse autonoomsuse 105-tollisel ekraanil.

Rööprähklemine

Lisaruumi abil saate üksteise kõrval avada kaks, kolm või enam akent ja rakendust.

Parem selgus

Optical Bonding pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas suuremat selgust ja vaadeldavust, vastupidavust, paremat soojuse hajutamist ja kõige täpsemat puutekogemust.

Tugev viimistlus

Üliõhuke raam ja läikivad aktsendid koos vastupidava viimistlusega loovad meeldiva tipptasemel esteetika.

Liikumis- ja valgussensor

Liikumis- ja valgusanduri kombinatsioon optimeerib teie vaatamiskogemuse kõikidele valgustingimustele ja hoiab energiatarbimise tasakaalus.

OPS pesa

OPS-i ühendatavate moodulite pesa võimaldab ühendada ekraaniga spetsiaalse arvuti ilma nähtavate kaabliteta.

WIFI

Ühe kaabliga ühendus

Windows Ink

Ruumi täitev heli

Turvaklaas

Nüüd ei sega äärised teie Exceli aruannet

i3TOUCH Ultra on kasulik, kui töötate Exceli failide, teksti- ja meediarikka sisuga ning ülidetailsete jooniste või piltidega. Koosolekul osalejad näevad rohkem teavet ilma pidevalt sisse ja välja suumimata. Nagu igal i3TOUCH-ekraanil, saate igat tüüpi sisule märkmeid teha, salvestada ja lihtsalt jagada.

Ideaalne projektijuhtimiseks

Alates helikopteri vaatest kuni projekti üksikasjadesse sukeldumiseni - i3TOUCH Ultra saab teie projektimeeskonna koosolekuteks mõeldud seadmeks. Jira, Miro, Mural, BIM või muu spetsialiseeritud tarkvara koos interaktiivsete võimalustega ekraan hoiab kõik kaasatud ja keskendunud.

Adaptiivne pildi skaleerimine

Teie tarkvara on kohe kasutatav pärast ekraani ühendamist ja häälestamist. See tähendab, et te ei pea midagi muutma, et teie programmid kohanduksid teie ülilaia ekraani 21:9 kuvasuhtega.

Parem kontrastsus ja laiem vaatenurk

Tänu ainulaadsele kuvasuhtele ja optilisele sidumistehnoloogiale pakub ULTRA täiuslikku pildikvaliteeti ka suuremates ruumides, olenemata sellest, kus sa istud. Rahvarohke koosolekuruum või kaugel istuvad õpilased? Kõik näevad ekraani ikkagi ilma peegeldusteta.

Innovaatiline ja koosloome

Koos töötamine ning suurte andmemahtude või teadusliku sisu visualiseerimine ja analüüsimine ei ole kunagi varem olnud nii lihtne.

Looge i3TOUCH ULTRA abil multifunktsionaalne koosolekuruum

Meie mitmekülgse seadme abil saate muuta mis tahes ruumi multifunktsionaalseks ruumiks - alates videokonverentsiruumist, kliendile suunatud ruumist kuni ajurünnaku ruumini või koolitusruumini.

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010482

Lisainfo

Seeria
i3TOUCH ULTRA
Resolutsioon
5120x2160 (UltraWide)
Puutepunktide arv
20

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Spetsifikatsioon
i3TOUCH ULTRA seeria spetsifikatsioon
Tooteleht
i3TOUCH ULTRA tooteleht

Teile võib meeldida ka

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo