search

RISE tahvlikomplekt 65", 75" ja 86" RISE motoriseeritud ekraaniga tõstetava põranda-seina lahenduse jaoks (valge)

Valge tahvlikomplekt 65", 75" või 86" jaoks

See RISE A216 , A217 või A218 tahvlikomplekt on kohandatud Vogel's RISE mootoriga ekraanitõstuki põrandaseina lahenduse jaoks. Selle tarvikuga saate paigaldada valgetahvli x-tollise ekraani vasakule ja paremale küljele. Emailterasest tahvlid on Vogel's poolt välja töötatud hingedega. Selle tulemusena ei avane tahvlid iseeneslikult isegi pärast sagedast kasutamist.

  • Täiendage oma RISE Display tõstukit käepäraste tarvikutega
  • Paigaldamiseks RISE põrandaseina lahendustele
  • Kiire ja lihtne paigaldus
  • TÜV-5 sertifikaat
Tarneaeg 3-4 nädalat
Diagonaal

Lihtne paigaldada

Selle tarvikekomplekti reguleeritavad hinged võimaldavad teil muuta sügavust, kõrgust ja laiust, nii et tahvlid sobivad alati ekraanile, olenemata sellest, millist ekraani te kasutate.

Muutke ekraanitõstuk terviklahenduseks

Vogel's tahvlikomplektid on saadaval erinevates suurustes: 65", 75" ja 86" ning kohandatud kasutamiseks koos põrandale seinale paigaldatava lahenduse, käru või põrandalauaga..

Mitmesugused RISE lisaseadmed

Lisaks saab RISE mootoriga kuvaritõstukit veelgi laiendada muude lisaseadmetega, sealhulgas sülearvuti toe, videokonverentsi kaamera platvormi või heliriba kinnituse ja varjatud hoidlaüksuse abil. Pakume kõikidele RISE lisaseadmetele 5-aastast garantiid. Emailitud terasplaatidele pakume 25-aastast garantiid.

RISE motoriseeritud ekraanitõstukid

Mootoriga ekraanitõstukite seeria, mis võimaldab ekraani intuitiivselt ja turvaliselt õigesse kohta ja õigele kõrgusele paigutada. Alati turvaline tänu vastupidavale ja stiilsele disainile, mis vastab kõrgeimatele rahvusvahelistele ohutusstandarditele. Kiire ja lihtne kokkupanek. RISE vastavalt olukorrale.

Vogel's. Kindlasti.

Üldandmed

Tootja
Vogel's
Tootekood
7302160

Lae alla

Paigaldusjuhend
RISE A216, A217, A218, A226, A227 ja A228 tahvlikomplekti 65",75" ja 86" jaoks
Spetsifikatsioon
RISE A216
Spetsifikatsioon
RISE A217
Spetsifikatsioon
RISE A218
Tooteleht
RISE A216
Tooteleht
RISE A217
Tooteleht
RISE A218

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Toote demo