Vogel's PPC 1555 projektori laekinnitus
search
  • Vogel's PPC 1555 projektori laekinnitus
  • Vogel's PPC 1555 projektori laekinnitus
  • Vogel's PPC 1555 projektori laekinnitus
  • Vogel's PPC 1555 projektori laekinnitus

Video

Vogel's PPC 1555 projektori laekinnitus (55-85cm)

  • Kaablid täielikult peidetud
  • Peenhäälestus paigaldamise ajal
  • Pärast paigaldamist on võimalik peenhäälestada
  • Varguse ennetamine
Tarneaeg 3-7 päeva
Värvus

Projektorikinnitus PPC 1555 on spetsiaalselt loodud uusima põlvkonna projektoritele, mis kaaluvad kuni 20 kg. See projektori liides on varustatud peenhäälestusega, mis võimaldab täpselt joondada projektsioonipinnaga. Kui projektor on joondatud, jääb see oma kohale. Unikaalse hõõrdrõnga keeramine kõrvaldab liidese ühendustest igasuguse lõtku, muutes kinnituse tugevaks ja väga stabiilseks lahenduseks.

Reguleeritava kõrgusega projektori laekinnituskomplekte saab kasutada siis, kui lae kõrgus pole teada või kui soovitakse paindlikkust. Need kinnitused on saadaval kolmes pikkuses, mis võimaldavad reguleerida kõrgust vahemikus 400 kuni 1350 mm. Kaabli sisestussüsteem töötab kogu masti pikkuses ja võimaldab isegi pärast paigaldamist kaablit suunata. See pakub piisavalt ruumi kõigi vajalike kaablite jaoks ja võimaldab teil kõik kaablid mõne sekundiga peita.

Auhinnad ja tunnistused

See toode läbis põhjalikud testid, et tagada vastavus TÜV Nordi kvaliteedistandardile. Tooteid on testitud nii, et need kannavad vähemalt 3-kordset näidatud kaalu majapidamiste toodete puhul ja vähemalt 5-kordset professionaalsete toodete puhul ilma kokku kukkumiseta. TÜV NORD on sõltumatu sertifitseerimisasutus, mis on ülemaailmselt tunnustatud suurepärase kvaliteedi märgina.

Fischer tüüblid

Üldandmed

Tootja
Vogel's
Tootekood
7015554

Lae alla

Paigaldusjuhend
Vogel's PPC15xx-25xx
Spetsifikatsioon
Vogel's PPC 1555
Tooteleht
Vogel's PPC 1555

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo