• Uus
search

Videod

CodeMonkey - juhtiv kodeerimise platvorm lastele

Litsentse arvestatakse õpilaste arvu järgi.

Tarneaeg 3-7 päeva

CodeMonkey on AUHINNATUD veebiplatvorm, mis õpetab lastele tõelisi programmeerimiskeeli, nagu CoffeeScript ja Python. Lapsed ja teismelised õpivad plokipõhist ja tekstipõhist kodeerimist kaasahaarava mängulaadse keskkonna kaudu.

Miljonid CodeMonkey õpilased on nüüd põnevil kodeerimisest! CodeMonkey ei nõua õpetamiseks eelnevat kodeerimiskogemust ning on mõeldud koolidele, noorteklubidele ja koduseks kasutamiseks.

Õpetajad

Avasta, kui lõbus võib olla arvutiprogrammeerimise õpetamine! CodeMonkey kodeerimise õppekava soodustab täidesaatva tegevuse oskusti, näiteks probleemide lahendamise ja planeerimise ning geomeetrilise ja matemaatilise mõtlemise arendamist.

  • Õpetaja töölaud
  • Tunniplaanid
  • Hindamisvahendid

Vanemad

CodeMonkey kõikehõlmava kodukavaga õpib teie laps koodimist hetkega! CodeMonkey kursused õpetavad tekstipõhist kodeerimist, nii et lapsed õpivad programmeerima nagu tõeline arendaja. See on lõbusaks tehtud kodeerimine. Varasemat kogemust ei ole vaja!

  • Jälgi lapse edusamme
  • Iseseisev õppimine
  • Hariduslik ekraaniaeg

Lapsed

Kas sa tahad kohe programmeerimisega alustada? Lapsed vanuses 5-14 aastat saavad mängides õppida ploki- ja teksti põhist programmeerimist, CoffeScripti ja Python'i! Juba 5-aastased lapsed saavad alustada programmeerimist, et lahendada seadistatud mõistatusi ja ehitada oma mänge. Proovi seda juba täna!

  • Lõbus ja lihtne
  • Mängi ja õpi
  • Ole mängu looja

õpetage lastele kursusi, mis on

CodeMonkey pakub õppevahendeid erinevate klasside ja kogemustasemega õpilastele. Alates CodeMonkey Jr. kuni Banana Tales'ini õpivad õpilased programmeerimise põhitõdesid, näiteks ploki- ja tekstipõhist kodeerimist. Lapsed õpivad ka programmeerima tõelistes programmeerimiskeeltes, nagu CoffeeScript ja Python. CodeMonkey abil arendavad lapsed tuleviku jaoks vajalikke oskusi lõbutsedes!

Pange oma õpilased kiiresti programmeerima!

CodeMonkey on lõbus ja hariv mängupõhine keskkond, kus lapsed õpivad koodi kirjutama ilma eelneva kogemuseta. Pärast CodeMonkey auhinnatud kodeerimiskursuste läbimist saavad lapsed liikuda programmeerimismaailmas enesekindlalt ja saavutustundega.

2019
SIIA CODiE

Parim arvutusliku
mõtlemise
lahendus

2020
EdTech Review

Oskuste arendamise
aasta ettevõte

2021
EdTech Impact​

Õpetaja valik:
Soovituslik
lahendus

2022
Mom's Choice

Parimad pere-
sõbralikud
tooted

lastele meeldib koos CodeMonkey'ga
koodi õppida

VALMISKURSUSED

CodeMonkey õpetajakomplekti ja tugimeeskonna abil saab igaüks õpetada arvutiteaduse põhitõdesid.

REAALSED PROGRAM­MEERIMIS­KEELED

CodeMonkey kursused õpetavad tekstipõhist programmeerimist, et õpilased õpiksid programmeerima nagu tõeline arendaja.

MÄNGUPÕHINE ÕPE

Lapsed õpivad programmeerimist kaasahaaravas ja rahuldust pakkuvas keskkonnas, mis kasutab mänguelemente.

Rakendused ja veebipõhised kursused

STATISTIKAD

TASANDID LAHENDATUD

Kui nad alustavad, ei taha õpilased enam lõpetada programmeerimisülesannete lahendamist.

145 M+

LAPSED

Lõbus ja mänguline haridusplatvorm, mis meelitab lapsi üle kogu maailma.

32 M+

ÕPETAJAD

Tänu intuitiivsele kasutajaliidesele ja lihtsale kasutuselevõtule tunnevad õpetajad end võimsana.

180 K+

Kõik vajalik ühes kohas

Klassiruumi haldamine

CodeMonkey klassiruumi juhtpaneel, mis on varustatud õpilaslahenduste, automaatse hinde andmise ja õppekava haldamisega, võimaldab teil oma õpilasi vaevata hallata. Üksikasjalikud kodeerimistunnid aitavad teil hõlpsamini läbi viia oma tunde nii kaasahaaravate tegevustega kui ka eripärase õpperežiimi kaudu.

classroom management

Professionaalne areng

Olenemata sellest, kas olete alles alustamas või olete valmis edasijõudnute kursusi õpetama, aitavad CodeMonkey tasuta veebiseminarid, videoõpetused, MOOC-kursus ja täiskohaga PD töötajad teid igal sammul.

classroom management

Standardite ühtlustamine

CodeMonkey paneb suurt rõhku tänapäeva standarditele vastavale sisule. Veebipõhiste ülesannete ja ühendamata tegevuste abil ei arenda õpilased mitte ainult programmeerimisoskusi, vaid ka arvutuslikku mõtlemist, koostööd, põhjendamist ja loogikat.

classroom management

Üldandmed

Tootja
CodeMonkey
Tootekood
codemonkey

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Toote demo