• Uus
Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL410
search
 • Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL410
 • Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL410
 • Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL410
 • Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL410

Videod

Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL410

Pro audio jõudlus suurtele ruumidele

 • Järgmise põlvkonna mikrofon
 • Sujuv integreerimine teiste toodetega
 • Lihtne paigaldus seinale
 • Töövahendid haldamiseks
Tarneaeg 3-4 nädalat
Värvus

Revolutsioon pro audio valdkonnas

Pro audio jõudluse saavutamine suurtes ruumides ei pea olema keeruline (ärge laske kellelgi teile vastupidist öelda). HDL410 pakub täiustatud töötlemisvõimsust ja tipptasemel funktsioone kuni 10,7 x 16,8 m suuruste ruumide jaoks, ilma et see oleks kallim ja keerulisem kui kohandatud pro AV-süsteemid. See on järgmise põlvkonna audio - saadaval ainult Nurevast.

Lihtsuse kingitus

 • Võimsad omadused
 • Lihtne paigaldus
24 mitmesuunalist mikrofoni, mis kasutavad 16384 virtuaalset mikrofoni Mitmevärviline staatuse LED 20-vatine kõlar 20-vatine kõlar
24 mitmesuunalist mikrofoni, mis kasutavad 16384 virtuaalset mikrofoni Mitmevärviline staatuse LED 20-vatine kõlar 20-vatine kõlar
USB plug and play Üks Etherneti kaabel
USB plug and play Üks Etherneti kaabel

 

Ühendusmoodul

Järgmise taseme heli suurtes ruumides

 • Töötlemisvõimsus
 • Lihtsad ühendused
 • Console Direct
Nureva HDL410 ühendusmoodul

Saate võimsad protsessorid ja laiendatud mälu, mis avavad meie patenteeritud Microphone Mist™-tehnoloogia täiustatud audiofunktsioonid. Iga meie virtuaalset mikrofoni saab suunata suurema eraldusvõime ja täpsusega, mille tulemuseks on professionaalse helikvaliteedi saavutamine teie suurtes ruumides.

Nureva HDL410 ühendusmoodul

Nautige USB-ühendusega helikonverentside lihtsust. Ühendusmooduli saab ühendada ruumis oleva arvuti, koostöökeskuse, konverentsiseadme, videokonverentsi koodeki või mis tahes sülearvuti külge.

Nureva HDL410 ühendusmoodul

Ligipääs Nureva®Console - meie pilvepõhine seadmehaldusplatvorm - ilma et oleks vaja spetsiaalset ruumiarvutit. Registreerimine on lihtne ja seejärel saate seadmeid eemalt jälgida, seadistusi kohandada, analüütilisi andmeid kasutada, püsivara uuendusi saada ja palju muud.

Microphone Mist tehnoloogia

HDL410 süsteemi jõuallikaks on patenteeritud Microphone Mist tehnoloogia, mis on läbimurre, mida audiokonverentsid on oodanud. See täidab ruumid tuhandete virtuaalsete mikrofonidega, nii et inimeste hääled on kõikjal kuulda. Ja kuna HDL410-l on suurem töötlusvõimsus ja laiendatud mälu, avate tehnoloogia raames veelgi täiustatud audiomahud.

Virtuaalse mikrofoni erinevus

Mikrofoni vastuvõtt kogu ruumi ulatuses

16 384 virtuaalset mikrofoni, mis on kõik täpselt suunatud, võtavad hääled üles kõikjal. Inimesed saavad rääkida ja tegutseda loomulikult ning olla kindlad, et neid kuuldakse.

Intelligentne heli suunamine

HVAC ja muud soovimatud helid võivad teie heli tõsiselt mõjutada. Nii et selle asemel, et püüda neid tagantjärele alla suruda, kasutame adaptiivseid õppealgoritme, et neid ennetavalt ignoreerida.

Asukohapõhine võimenduse reguleerimine

Võimenduse rakendame ruumi igale helile eraldi selle asukoha alusel. See võimaldab meil teha konkreetseid optimeerimisi, mis loovad hääl-/videokõnede kuulajate loomuliku kuulamiskogemuset – justkui viibiksid nad samas ruumis.

Pidev automaatne kalibreerimine

Tänu meie tehnoloogiale ei pea te oma ruumi ümberkujundamisel kunagi mikrofonil käsitsi kohandusi tegema. Süsteem kohandub automaatselt ja pidevalt teie ruumi akustilise profiili muutustega.

Samaaegne töötlemine

Microphone Mist tehnoloogia kuulab ja töötleb kõiki virtuaalseid mikrofone korraga. Vestlused kõlavad loomulikult isegi siis, kui korraga räägib rohkem kui üks inimene.

Pidev automaatne kalibreerimine

Tänu meie tehnoloogiale ei pea te oma ruumi ümberkujundamisel kunagi mikrofonil käsitsi kohandusi tegema. Süsteem kohandub automaatselt ja pidevalt teie ruumi akustilise profiili muutustega.

Täiendavad funktsioonid

Hääle võimendusrežiim

Võimendage ettekandja või õppejõu häält ruumis ilma ,et see kahjustaks hääl-/videokõnede kuulamiskogemust.

Lisainfo
×

Häälevõimenduse režiimi demo

Häälevõimenduse režiim võimaldab hõlpsasti võimendada esineja häält ruumis ilma, et see ohustaks kogu ruumi mikrofoni vastuvõtmist ülejäänud ruumis.

Kui HDL410-ga on ühendatud traadita kõrvaklappide mikrofonisüsteem, edastatakse mikrofoni kandva isiku hääl läbi süsteemi kõlarite ruumis viibijatele. Kaugemal olevad osalejad ei kuule mitte ainult esineja häält selgelt - tänu Microphone Mist-tehnoloogiale kuulevad nad ka kõiki teisi ruumis viibijaid.

See tähendab, et olenemata sellest, kas inimesed osalevad isiklikult või mitte, saavad nad alati vajaliku helikogemuse. Me oleme ainus multifunktsionaalne helilahenduse lahendus, mis katab hõlpsasti ja usaldusväärselt nii ruumis kui ka eemal toimuva stsenaariumi.

Nureva audio without voice amplification

Ilma häälevõimenduseta

Ainult mikrofoni- ja kõlaririba

Nureva audio with voice amplification

Häälevõimendusega

Juhtmevaba kõrvaklappide mikrofonisüsteem koos mikrofoni- ja kõlariribaga

 

Kuidas see töötab

Häälevõimenduse režiimi on lihtne kohe kasutama hakata. Kõigepealt veenduge, et teie süsteem on registreeritud Nureva Console'is (meie haldusplatvorm, mis on ostuga kaasas). Seejärel ühendage HDL410-ga traadita kõrvaklappide mikrofonisüsteem. Seejärel kohandage vaid mõned seaded ja olete valmis.

Kui häälevõimenduse režiim on sisse lülitatud, edastatakse peakomplekti mikrofoni kandva isiku hääl süsteemi kõlarite kaudu. Ruumis viibivad inimesed kuulevad selgemini. Ja kogu ruumi mikrofoni vastuvõtt, mida meie Microphone Mist-tehnoloogia pakub eemalolevatele osalejatele, ei ole häiritud. Kaugemal viibivad inimesed saavad endiselt kuulda küsimusi ja kommentaare neilt, kes ei kanna peakomplekti.

Kui häälevõimendust ei ole vaja, lülitage peakomplekti mikrofon lihtsalt välja. Teie HDL410 annab nagu alati suurepärase kaugheli. Ja kui teil ei ole ühtegi osalejat, toimib häälevõimendusrežiim ka ilma UC&C rakenduse käivitamiseta.

 

Kuulake seda ise

Soovite teada, kuidas häälevõimendusrežiim tegelikult kõlab? Oleme loonud demovideo, et seda teile näidata.

Me ei ole sellele videole mingeid heliparandusi teinud. Selle asemel salvestasime videokaamera külge kinnitatud mikrofoniga - et näidata teile, kuidas kõlab häälvõimendusrežiim, kui istute toa tagaosas (koos tavaliste HVAC-müraga). Me salvestasime ka meie HDL300 süsteemi poolt jäädvustatud heli, et te teaksite täpselt, mida kaugel olev inimene kõne ajal kuuleb.

 

Kaamera seire

Kasutage täpseid heli asukohaandmeid oma kolmanda osapoole kaamerate juhtimiseks ja vahetamiseks, et kaugosalejad näeksid alati, kes räägib.

Üles ja töötab vähem kui tunniga

Avastage lihtsama heli saladus:

 • DSP-d pole vaja - täiustatud töötlemisvõimsus on sisse ehitatud.
 • Ei mingeid keerulisi juhtmeid ega invasiivset lakke paigaldamist
 • Pole vaja osta mitut eraldi komponenti
 • Ei mingeid pikki konfigureerimisprotsesse
 • Paigaldamiseks ja hoolduseks pole vaja erioskusi

Ühendage see külge ja see lihtsalt töötab. Nii lihtne see ongi.

Konfiguratsiooni skeem

Seadistuse lihtsustamine

HDL410 süsteem pakub professionaalset heli kõigis teie suurtes koosolekuruumides, klassiruumides ja koolitusruumides – ilma kohandatud professionaalse AV-süsteemita.

Mängib teistega kenasti

Kasutage oma HDL410 süsteemi koos kõigi juhtivate UC&C platvormidega, sealhulgas Microsoft® Teams ja Zoom. Kuna tegemist on standardse USB-seadmega, töötab see hästi ka enamiku teiste teie ruumides olevate seadmetega.

Nureva HDL410 audiokonverentsisüsteem UC&C platvormid

Tarkvara ja teenused

HDL410 pakub turvalist, otsest ööpäevaringset ühendust meie pilvepõhiste seadmehaldustööriistadega. Ja kõik, mida pead tegema, on sisestada registreerimiskood. Nureva pakub järgmist.

Nureva Console

Nureva Console töölaud

Installige eemalt püsivara värskendused, kontrollige seadme olekut, reguleerige heliseadeid, sukelduge analüüsiandmetesse ja palju muud – kõike seda turvalisel pilvepõhisel platvormil.

 Kaasas teie HDL410-ga

Nureva Developer Toolkit

Nureva Console seadme sätete haldusliides

Hankige mitmekülgseid API-sid, mis muudavad teie Nureva seadmete integreerimise teiste toodetega lihtsaks, automatiseerivad ülesandeid ning võimaldavad kolmanda osapoole kaamerate vahetamist ja juhtimist.

 Kaasas teie HDL410-ga

Nureva Pro

Nureva Console püsivara uuenduste haldusliides

Lisage 3- või 5-aastane Nureva Pro tellimus, et saada pikendatud garantii, laiendatud tugitunnid, riistvara varasemaks vahetamiseks ja Nureva konsooli täiustatud võimalused.

Võrrelge oma valikuid

Dual HDL300
HDL410
Nureva Dual HDL300 audio conferencing system
Nureva HDL410 audio conferencing system
Maksimaalne ruumi suurus
30' x 50' | 9.1 x 15.2 m
35' x 55' | 10.7 x 16.8 m
Paigaldusaeg
60 minutit
60 minutit
USB plug and play
Jah
Jah
Paigaldus
Seinale
Seinale
Täisruumi mikrofoni vastuvõtt
Jah
Jah
Ühtne katvuskaart
Ei
Jah
Hääle võimendus
Jah
Jah
Auditooriumi vaigistamine
Ei
Jah
Console Direct
Ei
Jah
Kaamera jälgimise andmed
Suunatud
Koordinaadid

Kas vajate valikut väikeste ja keskmise suurusega ruumide jaoks? Tutvuge süsteemidega HDL200 ja HDL300.

Materjalid


Tooteleht

Lugege meie suurte ruumide jaoks mõeldud professionaalse helisüsteemi funktsioonide ja spetsifikatsioonide kohta.

Nureva Console andmeleht

Lisateavet meie pilvepõhise haldusplatvormi funktsioonide ja eeliste kohta.

Nureva Console turvajuhend

Leidke meie pilvepõhise haldusplatvormiga seotud turvalisuse ja privaatsuse üksikasjad.

Nureva Pro andmeleht

Lisateavet meie lisandväärtusega tellimusteenuse funktsioonide ja eeliste kohta.

KKK


 

Ei - kõik, mida vajate, on seade, millel töötab teie UC&C platvorm, näiteks arvuti, koostöökeskus, koostööseade või videokonverentsi koodek. Ei ole vaja lisakõlareid, -komponente ega DSP-d.

Jah. Kuigi HDL410 on varustatud integreeritud 20-vattiste kõlaritega, võite soovi korral ühendada selle ka oma kõlaritega.

HDL410 (ja kõigi Nureva süsteemide) kõige populaarsemaid omadusi on see, et me lisame pidevalt funktsioone ja teeme täiustusi. Regulaarsete püsivara uuenduste saamiseks sisestage Nureva Console'i kindlasti kood, mis asub teie ühendusmooduli allosas.

Nureva patenteeritud Microphone Mist tehnoloogia täidab ruumi tuhandete virtuaalsete mikrofonidega (HDL410 süsteem kasutab kuni 16 384 mikrofoni). Iga virtuaalne mikrofon on punkt ruumis, kus kaks või enam füüsilist mikrofoni (HDL410-süsteemis on 24) töötavad intelligentselt koos, et keskenduda heli vastuvõtmisele. Microphone Mist tehnoloogia kuulab kõiki virtuaalseid mikrofone samaaegselt ja optimeerib igaüht loomuliku vestluse jaoks.

Kui kaks inimest räägivad samaaegselt, keskendub HDL410 süsteem tugevamale signaalile (valjem hääl), samal ajal kui teine hääl jääb tahaplaanile. Efekt on selline, nagu seisaksite ruumis valjemini rääkiva isiku lähedal, kuid olete ka teadlik sellest, et keegi teine räägib samal ajal.

Süsteem jälgib kõneleja asukohta ja kohandub sellega 10 korda sekundis.

Jah, kuid arvestage, et kõik UC&C-süsteemid ei toeta stereoheli.

Jah. HDL410 süsteemi tuntakse standardse USB-heliseadmena ja see töötab karbist välja võttes kõigi juhtivate UC&C platvormidega.

HDL410 süsteem töötab kõigi süsteemidega, mis aktsepteerivad kaja kustutamise helisisendit. Toode edastab heli läbi USB või ühendusmooduli 3,5 mm lisasisendi ja -väljundi portide.

Iga mikrofoni- ja kõlaririba riputatakse seinale ja ühendatakse ühendusmooduliga Ethernet-kaabli kaudu (kaasas). Connect-mooduli saab paigaldada seinale, laua alla või kuhu iganes see on mugav. See ühendatakse vooluallikaga ja arvutiga USB-kaabli kaudu (kaasas). HDL410 süsteemi saab paigaldada vähem kui tunniga - selleks ei ole vaja spetsiaalseid oskusi ega tehnikuid.

Ei. Nagu kõik Nureva audiosüsteemid, kalibreerib ka HDL410 mikrofonimiskiiruse tehnoloogia end seadistamisel ja pidevalt kasutamise ajal automaatselt. See tajub ja kohandub ruumi omaduste muutusi automaatselt. Süsteemi seadistamiseks või hooldamiseks ei ole vaja tehnikut.

 • Tehnilised andmed
 • Konfiguratsiooni skeem

HDL410

 

Tehnoloogia omadused

Täiustatud Microphone Mist tehnoloogiatöötlusplatvorm
Ühtne levikaart
Pidev autokalibreerimine
Akustilise kaja kustutamine
Sisseehitatud dünaamiline heli maskeerimine
Positsioonipõhine võimenduse juhtimine
Plug and play, tarkvara ega draivereid pole vaja
Etherneti kaablid iga mikrofoni ja kõlaririba külge
Peamine heliallikas video taasesitamiseks
Integreeritud mitmevärviline oleku LED

 

Mikrofonid

24 - madala müratasemega mitmesuunalised MEMS-id (12 igas mikrofoni- ja kõlariribas)

Sagedusala 94 dB SPL juures 100 Hz kuni 7 kHz

Harmooniline summaarne moonutus (THD) 0,25% (tüüpiline)

 

Kõlarid

20 W (x4) 4-tolline alumiiniumkoonus (2 igas mikrofoni- ja kõlariribas)

Akustiline väljund (riistvaravõimeline): 91 dB-SPL 1 m kaugusel

Harmooniline summaarne moonutus (THD) 0,25% (tüüpiline)

 

ÜHENDUSMOODUL

1 - USB 2.0 liides arvutile või koostöökeskusele, tüüp B

1 - lisaseadme väljund 3,5 mm ühepoolne stereopesa

1 - lisaseadme sisend 3,5 mm ühepoolne stereopesa

2 - Mikrofoni- ja valjuhääldiühendust RJ-45

Console Direct RJ-45 võrguga ühendamiseks

1 - toiteallika sisendpesa

 

KOOSTALITLUSVÕIME

Plug and play ühilduvus UC &C platvormidega, sealhulgas Microsoft Teams, Zoom, Google MeetTM , GoToMeeting® , Cisco Webex® , Blue Jeans, Lifesize® , RingCentral ja palju muud

Lihtne integreerimine kolmandate osapoolte lahendustega, nagu Barco ClickShare, loengute salvestamise süsteemid ja peakomplektide mikrofonid koos häälevõimendusrežiimiga.

KASUTAMINE

 

Operatsioonisüsteem

Windows® 8 ja 10
Mac® OS X® 10 ja 11
(Big Sur ja Catalina)

 

Toide

Toitevõimsus: universaalne vahelduvvoolu lülitus 100-240 V AC, 50-60 Hz

Voolutarbimine: <30 W

 

Keskkond

Töötemperatuur: 0° C kuni 40° C
(32° F kuni 104° F)

Ladustamistemperatuur: -20° C kuni 70° C (-4° F kuni 158° F), niiskus 5-90% (mittekondenseeruv).

 

HALDAMISVÕIMALUS

Sisaldab Console Directi, mis pakub pidevat ja turvalist ühendust Nureva Console'iga, meie pilvepõhise seadmehaldusplatvormiga.

Console Directi turvaomadused
Turvaline IoT OS ja süsteemitarkvara seadmepõhiste X.509 sertifikaatide ja välisteenustega, mis on krüptitud 256-bitise transpordikihi turvalisuse (TLS) abil

Infoturbe haldussüsteem (ISMS) on vastavuses ISO27001-ga

Loodud Microsoft Azure'iga, kõik puhkeolekus olevad andmed krüpteeritakse 256-bitise AES-krüptimise abil ja edastatavad andmed kasutavad TLS 1.2

Okta Identity Cloud kõigi identiteedi ja juurdepääsu haldamise (IAM) teenuste jaoks koos OAuth2-protokolliga kasutajate tuvastamiseks ja autoriseerimiseks.

 

SERTIFIKAADID JA ÜHILDUVUS

 

Elektromagnetiline

FCC osa 15, klass A; ICES-003, klass A; CISPR 32 (EN55032), klass A; CISPR 35 (EN55035); CISPR24 (EN55024)

 

Ohutus

UL 62368; CAN/CSA-C22.2 NR.62368; IEC/EN62368; AS/NZS 62368; UL 60950; CAN/CSA-C22.2 NR.60950; IEC/EN60950; AS/NZS 60950

 

Vastavus

RoHS, REACH, PoP (püsivad orgaanilised saasteained), WEEE vastavus, California Proposition 65, EPA (TSCA-Toxic Substances Control Act) piirangud

MÕÕTMED

 

Integreeritud mikrofon ja kõlaririba (mõlemad)

Laius: 152,4 cm (60.0")
Kõrgus: 14,9 cm (5,91")
Sügavus: 9,0 cm (3,5")
Kaal: 8,2 kg (18,0 lb)

 

Ühendusmoodul

Laius: 22,2 cm (8,7")
Kõrgus: 3,7 cm (1,46")
Sügavus: 15,0 cm (5,91")
Kaal: 0,44 kg (0,97 lb)

 

Pakend

Laius: 164,4 cm (64,75")
Kõrgus: 27,0 cm (10,63")
Sügavus: 24,1 cm (9,5")
Kaal: 10,0 kg (22,0 lb.)

 

SISALDAB

2 - Integreeritud mikrofoni- ja kõlaririba
Ühendusmoodul, tumehall
Ühendusmooduli kinnitusklamber, tumehall
Toitekaabel
2 - Etherneti kaablit, CAT6 SSTP, 50' (15 m), Klass 3 rated, black
USB A-B kaabel, 3 m (10'), VW-1 klassifikatsioon, must
Infrapunane pult 2xAAA patareiga
Dokumentatsioon

 

GARANTII

Integreeritud mikrofoni- ja kõlaririba ning ühendusmoodul - Standardne 2-aastane piiratud riistvara

Tarvikud ja kaablid – 30 päeva

 

OSANUMBRID

Must: HDL410-B
Valge: HDL410-W

HDL410 seadistamine

Hoiame asjad lihtsad. Seetõttu on HDL410 süsteemi installimine lihtne protseduur, mis võtab tavaliselt vähem kui tunni. Riputage kaks mikrofoni ja kõlari riba seinale (kumbki ainult kahe kruvi ja pistikuga) ning ühendage Etherneti kaablid ühendusmooduliga. Seejärel ühendage USB-kaabel toas asuva arvuti, koostööjaoturi või muu koostööseadmega ja oletegi valmis.

Nureva HDL410 helikonverentsisüsteemi konfiguratsiooniskeem

Üldandmed

Tootja
Nureva
Tootekood
HDL410

Lisainfo

Ruumi suurus (meetrites)
16,8 x 10,7 m

Lae alla

Tooteleht
Nureva HDL410 süsteem
Tooteleht
Nureva Console
Turvalisuse lühikokkuvõte
Nureva Console
Tooteleht
Nureva Pro

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Toote demo