Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL410
search
 • Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL410
 • Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL410
 • Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL410
 • Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL410

Videod

Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL410

Pro audio jõudlus suurtele ruumidele

 • Järgmise põlvkonna mikrofon
 • Sujuv integreerimine teiste toodetega
 • Lihtne paigaldus seinale
 • Töövahendid haldamiseks
Tarneaeg 3-4 nädalat
Värvus
2023_ISE_BoS_Winner_Badge_AVT lighter TNT Winners Logo 2023 lighter 01105-01065-products-hdl410-rave-award-500x509

Revolutsioon pro audio valdkonnas

Pro audio jõudluse saavutamine suurtes ruumides ei pea olema keeruline (ärge laske kellelgi teile vastupidist öelda). HDL410 pakub täiustatud töötlemisvõimsust ja tipptasemel funktsioone kuni 10,7 x 16,8 m suuruste ruumide jaoks, ilma et see oleks kallim ja keerulisem kui kohandatud pro AV-süsteemid. See on järgmise põlvkonna audio - saadaval ainult Nurevast.

Lihtsuse kingitus

 • Võimsad omadused
 • Lihtne paigaldus
24 kõikehõlmavat mikrofoni, mis kasutavad 16384 virtuaalset mikrofoni Mitmevärviline staatuse LED 20-vatine kõlar 20-vatine kõlar
24 kõikehõlmavat mikrofoni, mis kasutavad 16384 virtuaalset mikrofoni Mitmevärviline staatuse LED 20-vatine kõlar 20-vatine kõlar
USB plug and play Üks Etherneti kaabel
USB plug and play Üks Etherneti kaabel

 

Ühendusmoodul

Järgmise taseme heli suurtes ruumides

 • Töötlemisvõimsus
 • Lihtsad ühendused
 • Console Direct
Nureva HDL410 ühendusmoodul

Saate võimsad protsessorid ja laiendatud mälu, mis avavad meie patenteeritud Microphone Mist™-tehnoloogia täiustatud audiofunktsioonid. Iga meie virtuaalset mikrofoni saab suunata suurema eraldusvõime ja täpsusega, mille tulemuseks on professionaalse helikvaliteedi saavutamine teie suurtes ruumides.

Nureva HDL410 ühendusmoodul

Nautige USB-ühendusega helikonverentside lihtsust. Ühendusmooduli saab ühendada ruumis oleva arvuti, koostöökeskuse, konverentsiseadme, videokonverentsi koodeki või mis tahes sülearvuti külge.

Nureva HDL410 ühendusmoodul

Ligipääs Nureva®Console - meie pilvepõhine seadmehaldusplatvorm - ilma et oleks vaja spetsiaalset ruumiarvutit. Registreerimine on lihtne ja seejärel saate seadmeid eemalt jälgida, seadistusi kohandada, analüütilisi andmeid kasutada, püsivara uuendusi saada ja palju muud.

Microphone Mist tehnoloogia

HDL410 süsteemi jõuallikaks on patenteeritud Microphone Mist tehnoloogia, mis on läbimurre, mida audiokonverentsid on oodanud. See täidab ruumid tuhandete virtuaalsete mikrofonidega, nii et inimeste hääled on kõikjal kuulda. Ja kuna HDL410-l on suurem töötlusvõimsus ja laiendatud mälu, avate tehnoloogia raames veelgi täiustatud audiomahud.

 

Virtuaalse mikrofoni erinevus

 • Mikrofoni vastuvõtmine kogu ruumis
 • Intelligentne heli suunamine
 • Positsioonipõhine võimenduse reguleerimine
 • Pidev autokalibreerimine
 • Samaaegne töötlemine

16 384 virtuaalset mikrofoni täidavad teie ruumi ja üks on alati läheduses. Inimesed saavad koosolekutel ja tundides loomulikult rääkida ja tegutseda ning olla kindlad, et need, kes on eemal, kuulevad neid.

HVAC ja muud soovimatud helid võivad teie heli tõsiselt mõjutada. Seega selle asemel, et püüda neid tagantjärele maha suruda, kasutame nende ennetavaks ignoreerimiseks adaptiivseid õppimisalgoritme.

Me rakendame võimendust eraldi igale helile ruumis, lähtudes selle asukohast, luues eemalviibijatele loomuliku kuulamiskogemuse.

Meie tehnoloogia abil ei pea te kunagi oma süsteeme käsitsi ümber kalibreerima. Teie HDL410 kohandub automaatselt ja pidevalt vastavalt ruumi akustilise profiili muutustele.

Microphone Mist tehnoloogia kuulab ja töötleb kõiki virtuaalseid mikrofone samaaegselt. Vestlused kõlavad loomulikuna isegi siis, kui mitu inimest räägivad korraga.

×

Revolutsiooniline põhjusega

Patenteeritud Microphone Mist tehnoloogia on helis tõeliselt revolutsiooniline edasiminek. See on ainus viis saavutada vajalik suurepärane jõudlus ilma traditsiooniliste tehnoloogiate kulude ja keerukuseta. Ja tänu pidevatele püsivara uuendustele muutuvad teie helisüsteemid üha paremaks.

Illustratsioon terve ruumi mikrofoni vastuvõtmiseks


Mikrofoni vastuvõtt kogu ruumi ulatuses

Microphone Mist tehnoloogia täidab ruumi tuhandete virtuaalsete mikrofonidega, nii et inimeste hääled on kõikjal kuulda. Ükskõik, kus nad istuvad, seisavad, liiguvad või näoga vaatavad, on virtuaalne mikrofon alati lähedal. Ja erinevalt traditsioonilisest konverentsitehnoloogiast ei ole Microphone Mist tehnoloogia puhul vaja keerulist ja kulukat mitme komponendiga seadistust, et saavutada tõeline kogu ruumi katvus.


Intelligentne heli suunamine

Meie süsteemide puhul pole oluline ainult see, mida te kuulete, vaid ka seda, mida te ei kuule. Me kasutame murrangulist lähenemist püsivate soovimatute mürade (nt HVAC-süsteemide ja projektoriventilaatorite) probleemile. Selle asemel, et püüda neid järeltöötluses maha suruda, kasutame adaptiivseid õppealgoritme, et neid ennetavalt ignoreerida. Tulemus? Kuulete hääli paremini ja soovimatuid helisid vähem.

Intelligentse heli suunamise illustratsioon

Asukohapõhise võimenduse reguleerimine

Erinevalt lähenemisviisidest, mis suurendavad mikrofoni vastuvõtupiirkonnas kõiki helisid võrdselt, tuvastab meie tehnoloogia ruumis iga heliallika parima asukoha. See võimaldab meil optimeerida nii mikrofone kui ka iga heliallika töötlemist. Kaugosalejatel on lihtsam kuulamiskogemust ilma ebaühtlase heli segamiseta.

Asukohapõhise võimenduse juhtimise joonis

Nende lähenemisviis

Automaatne võimenduse reguleerimine hoiab heliväljundi taseme reguleerituna, lisades pehmete kõnede puhul võimendust. Kuid nii kõnelejat kui ka ümbritsevaid helisid käsitletakse võrdselt, mille tulemuseks on taustamüra taseme tõus, kui vaiksed inimesed räägivad. See võib kaugemal osalejate jaoks olla väga häiriv.

Positsioonipõhine võimenduse reguleerimine traditsiooniline audiosüsteem

Meie lähenemisviis

Võimaldame nii valju kui ka vaikset kõnelejat, pakkudes võimendust vastavalt heliallika asukohale ruumis, hoides samal ajal keskkonnamüra ühtlasena. Tulemuseks on antud positsioonile sobiv signaali-müra suhe, mis tähendab otseselt vähem väsitavat kaugosaleja kogemust.

Positsioonipõhine võimenduse reguleerimine Nureva audio süsteem


Pidev automaatne kalibreerimine

Ärge kohandage heli iga kord, kui ruumi kohandate. Meie süsteemid kohanduvad automaatselt ja pidevalt ruumi akustilise profiiliga. See tähendab, et saate muuta oma ruumi – lisada mööblit või reguleerida orientatsiooni – ilma käsitsi kalibreerimata. Saate isegi süsteemi ruumis teise kohta teisaldada ja see töötab kohe – pole vaja peenhäälestada. Traditsiooniline konverentsitehnoloogia võib nõuda mikrofonide reguleerimist, mürasummutuse ja kajasummutuse peenhäälestamist või isegi komponentide lisamist, et ruumid kõlaksid õigesti.

Pideva autokalibreerimise illustratsioon

HDL410 samaaegne töötlusSamaaegne töötlus

Mõnikord on hea koosoleku või tunni märk see, kui asjad muutuvad elavaks ja inimeste kõne loomulikult kattub. Traditsioonilised tehnoloogiad ei suuda alati sammu pidada mitme ruumis viibiva osaleja samaaegse kõnelemisega, mis jätab kaugemal viibivad inimesed tagaplaanile. Kuna aga Microphone Mist tehnoloogia töötleb kõiki virtuaalseid mikrofone samaaegselt, kõlab vestlus loomulikult isegi siis, kui inimesed räägivad samaaegselt.

Ühtne katvuse kaart

HDL410 ühtne katvuse kaart võimaldab kahe mikrofoni ja kõlaririba füüsilisi mikrofone töödelda koos, mitte eraldi, luues hiiglasliku mikrofonide massiivi, mis katab kogu ruumi. Iga virtuaalne mikrofon on suunatud suurema täpsusega, mille tulemuseks on selgem ja ühtlasem heli.

Täiendavad funktsioonid

Hääle võimendusrežiim

Võimendage ettekandja või õppejõu häält ruumis ilma ,et see kahjustaks hääl-/videokõnede kuulamiskogemust.

Lisainfo
×

Häälevõimenduse režiimi demo

Häälevõimendusrežiimi abil on lihtne võimendada esineja häält ruumis ilma, et see kahjustaks mikrofoni vastuvõtmist ülejäänud ruumis.

Kui HDL410-ga on ühendatud juhtmevaba peakomplekti mikrofonisüsteemga, edastatakse mikrofoni kandva isiku hääl läbi süsteemi kõlarite. Tänu Microphone Mist-tehnoloogiale kaugosalejad kuulevad nii esineja häält selgelt kui ka kõiki teisi ruumis viibijaid.

See tähendab, et olenemata sellest, kas inimesed osalevad isiklikult kohapeal või mitte, saavad nad alati vajaliku helikogemuse. Me oleme ainus multifunktsionaalne helilahenduse lahendus, mis katab hõlpsasti ja usaldusväärselt nii ruumis kui ka distantsil toimuva stsenaariumi.

Nureva audio without voice amplification

Ilma häälevõimenduseta

Ainult mikrofoni- ja kõlaririba

Nureva audio with voice amplification

Häälevõimendusega

Juhtmevaba kõrvaklappide mikrofonisüsteem koos mikrofoni- ja kõlariribaga

 

Kuidas see töötab

Häälevõimenduse režiimi on lihtne kohe kasutama hakata. Kõigepealt veenduge, et teie süsteem on registreeritud Nureva Console'is (meie haldusplatvorm, mis on ostuga kaasas). Seejärel ühendage HDL410-ga traadita kõrvaklappide mikrofonisüsteem. Seejärel kohandage vaid mõned seaded ja olete valmis.

Kui häälevõimenduse režiim on sisse lülitatud, edastatakse peakomplekti mikrofoni kandva isiku hääl süsteemi kõlarite kaudu. Ruumis viibivad inimesed kuulevad selgemini. Ja kogu ruumi mikrofoni vastuvõtt, mida meie Microphone Mist-tehnoloogia pakub eemalolevatele osalejatele, ei ole häiritud. Kaugemal viibivad inimesed saavad endiselt kuulda küsimusi ja kommentaare neilt, kes ei kanna peakomplekti.

Kui häälevõimendust ei ole vaja, lülitage peakomplekti mikrofon lihtsalt välja. Teie HDL410 tagab suurepärase hääle ka kaugosalejatele. Ja kui teil ei ole ühtegi kaugosalejat, toimib häälevõimendusrežiim ka ilma UC&C-rakenduse käivitamiseta.

 

Auditooriumi vaigistamine

HDL410 puhul oleme lisanud ka võimaluse kuulata ainult seda, kes kannab peakomplekti - kõik teised mikrofonid on välistatud. Kuulajate vaigistamist saab hõlpsasti sisse ja välja lülitada süsteemi kaugjuhtimispuldi abil.

Kui lülitate auditooriumi vaigistamise sisse, kuulevad inimesed, kes osalevad eemalt, ainult juhendajat või esinejat. See muudab selle ideaalseks loengute või esitluste jaoks, lisaks aitab see luua puhtaid salvestusi loengute jäädvustamiseks ja salvestatud esitluste jaoks. Publiku vaigistamise saab hõlpsasti välja lülitada, kui on aeg kogu klassi hõlmavaks aruteluks või küsimuste esitamiseks.

 

Kuulake seda ise

Soovid teada, kuidas häälevõimendusrežiim tegelikult kõlab? Oleme loonud demovideo, et seda Teile näidata.

Me ei ole selle video puhul teinud mingeid heliparandusi. Selle asemel salvestasime videokaamera külge kinnitatud mikrofoniga - et näidata teile, kuidas Voice Amplification Mode kõlab, kui istute toa tagaosas (koos tavaliste HVAC-müraga). Me salvestasime ka meie HDL300 süsteemi poolt jäädvustatud heli, et te teaksite täpselt, mida kaugel olev inimene kõne ajal kuuleb.

 

Kaamera seire

Kasutage täpseid heli asukohaandmeid oma kolmanda osapoole kaamerate juhtimiseks ja vahetamiseks, et kaugosalejad näeksid alati, kes räägib.

 

Nureva Pro

Meelerahu tagatud

HDL410 sisaldab 2-aastast Nureva Pro teenusega liitumist. Lisage oma liitumisele lisaks 1, 2 või 3 aastat kõigi nende teenuste säilitamiseks ja garantii pikendamiseks.

 • Laiendatud tugi
 • Eelneva riistvara väljavahetamine
 • Täiustatud Nureva Console funktsioonid
Nureva Pro expanded support

Saate vajaduse korral juurdepääsu asjatundlikele ekspertidele. Nureva Pro tugiteenus on probleemide kiireks lahendamiseks kättesaadav 20 tundi päevas (5 päeva nädalas).

Nureva Pro advanced hardware replacement

Tagage, et teie ruum saab kiiresti töökorda juhul kui tuleb kunagi vajadus seade välja vahetada. Kui me ei saa probleemi lahendada, saadame teile järgmise tööpäeva jooksul asendusseadme.

Nureva Pro enhanced Nureva Console features

Avage meie pilvepõhise haldustarkvara lisafunktsioonid, sealhulgas e-posti hoiatused, akustilised andmed, ajaloolised kasutusandmed ja ruumiandmete API.

Üles ja töötab vähem kui tunniga

Avastage lihtsama heli saladus:

 • DSP-d pole vaja - täiustatud töötlemisvõimsus on sisse ehitatud.
 • Ei mingeid keerulisi juhtmeid ega invasiivset lakke paigaldamist
 • Pole vaja osta mitut eraldi komponenti
 • Ei mingeid pikki konfigureerimisprotsesse
 • Paigaldamiseks ja hoolduseks pole vaja erioskusi

Ühendage see külge ja see lihtsalt töötab. Nii lihtne see ongi.

Konfiguratsiooni skeem

Seadistuse lihtsustamine

HDL410 süsteem pakub professionaalset heli kõigis teie suurtes koosolekuruumides, klassiruumides ja koolitusruumides – ilma kohandatud professionaalse AV-süsteemita.

Lihtne heli jagatavate ruumide jaoks

Kas teil on teisaldatavate vaheseinte või seintega ruumid? Saate suurepärase heli, olenemata sellest, kuidas te ruumi kasutate. Ühendusmooduli ja Etherneti switchi lisamisega saavad teie kaks mikrofoni- ja kõlaririba töötada eraldi, pakkudes kahes erinevas ruumis täielikku helipilti. Kui soovite, et teie HDL410 töötaks taas ühe süsteemina, on lihtne tagasi lülitada.

Jagatav ruum Nureva HDL310 audiokonverentsisüsteemiga
Jagatav ruum Nureva HDL310 audiokonverentsisüsteemiga

Mängib teistega kenasti

Kasutage oma HDL410 süsteemi koos kõigi juhtivate UC&C platvormidega, sealhulgas Microsoft® Teams ja Zoom. Kuna tegemist on standardse USB-seadmega, töötab see hästi ka enamiku teiste teie ruumides olevate seadmetega.

Nureva HDL410 audiokonverentsisüsteem UC&C platvormid

Tarkvara ja teenused

HDL410 pakub turvalist, otsest ööpäevaringset ühendust meie pilvepõhiste seadmehaldustööriistadega. Ja kõik, mida pead tegema, on sisestada registreerimiskood. Nureva pakub järgmist.

Nureva Console

Nureva Console töölaud

Installige eemalt püsivara värskendused, kontrollige seadme olekut, reguleerige heliseadeid, sukelduge analüüsiandmetesse ja palju muud – kõike seda turvalisel pilvepõhisel platvormil.

 KAASAS TEIE HDL410-ga

Nureva Developer Toolkit

Nureva Console seadme sätete haldusliides

Hankige mitmekülgseid API-sid, mis muudavad teie Nureva seadmete integreerimise teiste toodetega lihtsaks, automatiseerivad ülesandeid ning võimaldavad kolmanda osapoole kaamerate vahetamist ja juhtimist.

 KAASAS TEIE HDL410-ga

Nureva Pro

Nureva Console püsivara uuenduste haldusliides

Lisage 3- või 5-aastane Nureva Pro tellimus, et saada pikendatud garantii, laiendatud tugitunnid, riistvara varasemaks vahetamiseks ja Nureva konsooli täiustatud võimalused.

 2-AASTAST NUREVA PRO TEENUSEID TEIE HDL410-ga

Võrrelge oma valikuid

Dual HDL300
HDL410
Nureva Dual HDL300 audio conferencing system
Nureva HDL410 audio conferencing system
Maksimaalne ruumi suurus
30' x 50' | 9.1 x 15.2 m
35' x 55' | 10.7 x 16.8 m
Paigaldusaeg
60 minutit
60 minutit
USB plug and play
Jah
Jah
Paigaldus
Seinale
Seinale
Mikrofoni vastuvõtmine kogu ruumis
Jah
Jah
Ühtne katvuskaart
Ei
Jah
Hääle võimendus
Jah
Jah
Auditooriumi vaigistamine
Ei
Jah
Console Direct
Ei
Jah
Kaamera jälgimise andmed
Suunatud
Koordinaadid (tulemas peagi)

Kas vajate valikut väikeste ja keskmise suurusega ruumide jaoks? Tutvuge HDL310 süsteemiga.

Materjalid


Tooteleht

Lugege meie suurte ruumide jaoks mõeldud professionaalse helisüsteemi funktsioonide ja spetsifikatsioonide kohta.

Nureva Console andmeleht

Lisateavet meie pilvepõhise haldusplatvormi funktsioonide ja eeliste kohta.

Nureva Console turvajuhend

Leidke meie pilvepõhise haldusplatvormiga seotud turvalisuse ja privaatsuse üksikasjad.

Nureva Pro andmeleht

Lisateavet meie lisandväärtusega tellimusteenuse funktsioonide ja eeliste kohta.

KKK


 

Ei - kõik, mida vajate, on seade, millel töötab teie UC&C platvorm, näiteks arvuti, koostöökeskus, koostööseade või videokonverentsi koodek. Ei ole vaja lisakõlareid, -komponente ega DSP-d.

Jah. Kuigi HDL410 on varustatud integreeritud 20-vattiste kõlaritega, võite soovi korral ühendada selle ka oma kõlaritega.

HDL410 (ja kõigi Nureva süsteemide) kõige populaarsemaid omadusi on see, et me lisame pidevalt funktsioone ja teeme täiustusi. Regulaarsete püsivara uuenduste saamiseks sisestage Nureva Console'i kindlasti kood, mis asub teie ühendusmooduli allosas.

Nureva patenteeritud Microphone Mist tehnoloogia täidab ruumi tuhandete virtuaalsete mikrofonidega (HDL410 süsteem kasutab kuni 16 384 mikrofoni). Iga virtuaalne mikrofon on punkt ruumis, kus kaks või enam füüsilist mikrofoni (HDL410-süsteemis on 24) töötavad intelligentselt koos, et keskenduda heli vastuvõtmisele. Microphone Mist tehnoloogia kuulab kõiki virtuaalseid mikrofone samaaegselt ja optimeerib igaüht loomuliku vestluse jaoks.

Kui kaks inimest räägivad samaaegselt, keskendub HDL410 süsteem tugevamale signaalile (valjem hääl), samal ajal kui teine hääl jääb tahaplaanile. Efekt on selline, nagu seisaksite ruumis valjemini rääkiva isiku lähedal, kuid olete ka teadlik sellest, et keegi teine räägib samal ajal.

Süsteem jälgib kõneleja asukohta ja kohandub sellega 10 korda sekundis.

Jah, kuid arvestage, et kõik UC&C-süsteemid ei toeta stereoheli.

Jah. HDL410 süsteemi tuntakse standardse USB-heliseadmena ja see töötab karbist välja võttes kõigi juhtivate UC&C platvormidega.

HDL410 süsteem töötab kõigi süsteemidega, mis aktsepteerivad kaja kustutamise helisisendit. Toode edastab heli läbi USB või ühendusmooduli 3,5 mm lisasisendi ja -väljundi portide.

Iga mikrofoni- ja kõlaririba riputatakse seinale ja ühendatakse ühendusmooduliga Ethernet-kaabli kaudu (kaasas). Connect-mooduli saab paigaldada seinale, laua alla või kuhu iganes see on mugav. See ühendatakse vooluallikaga ja arvutiga USB-kaabli kaudu (kaasas). HDL410 süsteemi saab paigaldada vähem kui tunniga - selleks ei ole vaja spetsiaalseid oskusi ega tehnikuid.

Ei. Nagu kõik Nureva audiosüsteemid, kalibreerib ka HDL410 mikrofonimiskiiruse tehnoloogia end seadistamisel ja pidevalt kasutamise ajal automaatselt. See tajub ja kohandub ruumi omaduste muutusi automaatselt. Süsteemi seadistamiseks või hooldamiseks ei ole vaja tehnikut.

Jah, süsteem HDL410 suudab pakkuda paindlikku heli jagatavate ruumide jaoks. Ühendusmooduli ja Etherneti switchi lisamisega saab kaks mikrofoni- ja kõlaririba töötada sõltumatult (kui ruum on jagatud) või koos (kui ruum ei ole jagatud).

Jah, HDL410-ga on kaasas kaheaastane Nureva Pro tellimus. Nureva Pro tellimusega saate laiendatud juurdepääsu tehnilisele toele, eelneva riistvara vahetuse ja täiustatud Nureva konsooli funktsioonidele. Võite lisada Nureva Pro tellimusele 1, 2 või 3 aastat ja säilitada kõik need funktsioonid ning pikendada garantiid.

Te ei pea oma seadmeid registreerima, et saada laiendatud juurdepääsu tehnilisele toele või eelisvarustuse asendamisele. Seadmed tuleb registreerida, et saada juurdepääs Nureva Console'i laiendatud funktsioonidele, mis on saadaval ainult Nureva Pro tellimuse korral.

Kui meie tugimeeskond otsustab, et teie seade tuleb hoolduseks tagastada, saadetakse asendusseade järgmisel tööpäeval ühest meie ülemaailmsest logistikakeskusest. Maismaatransport kestab tavaliselt kaks päeva teie asukohta.

 • Tehnilised andmed
 • Konfiguratsiooni skeem

HDL410

 

Tehnoloogia omadused

Täiustatud Microphone Mist tehnoloogiatöötlusplatvorm
Ühtne katuvuskaart
Pidev autokalibreerimine
Akustilise kaja kustutamine
Sisseehitatud dünaamiline heli maskeerimine
Positsioonipõhine võimenduse juhtimine
Plug and play, tarkvara ega draivereid pole vaja
Etherneti kaablid iga mikrofoni ja kõlaririba külge
Peamine heliallikas video taasesitamiseks
Integreeritud mitmevärviline oleku LED

 

Mikrofonid

24 x madala müratasemega mitmesuunalised MEMS-id (12 igas mikrofoni- ja kõlariribas)

Sagedusala 94 dB SPL juures 100 Hz kuni 7 kHz

Harmooniline summaarne moonutus (THD) 0,25% (tüüpiline)

 

Kõlarid

20 W (x4) 4-tolline alumiiniumkoonus (2 igas mikrofoni- ja kõlariribas)

Akustiline väljund (riistvaravõimeline): 91 dB-SPL 1 m kaugusel

Harmooniline summaarne moonutus (THD) 0,25% (tüüpiline)

 

ÜHENDUSMOODUL

1 x USB 2.0 liides arvutile või koostöökeskusele, tüüp B

1 x lisaseadme väljund 3,5 mm ühepoolne stereopesa

1 x lisaseadme sisend 3,5 mm ühepoolne stereopesa

2 x Mikrofoni- ja valjuhääldiühendust RJ-45

Console Direct RJ-45 võrguga ühendamiseks

1 x toiteallika sisendpesa

 

KOOSTALITLUSVÕIME

Plug and play ühilduvus UC &C platvormidega, sealhulgas Microsoft Teams, Zoom, Google MeetTM , GoToMeeting® , Cisco Webex® , Blue Jeans, Lifesize® , RingCentral ja palju muud

Lihtne integreerimine kolmandate osapoolte lahendustega, nagu Barco ClickShare, loengute salvestamise süsteemid ja peakomplektide mikrofonid koos häälevõimendusrežiimiga.

KASUTAMINE

 

Operatsioonisüsteem

Windows® 8 ja 10
Mac® OS X® 10 ja 11
(Big Sur ja Catalina)

 

Toide

Toitevõimsus: universaalne vahelduvvoolu lülitus 100-240 V AC, 50-60 Hz

Voolutarbimine: <30 W

 

Keskkond

Töötemperatuur: 0° C kuni 40° C
(32° F kuni 104° F)

Ladustamistemperatuur: -20° C kuni 70° C (-4° F kuni 158° F), niiskus 5-90% (mittekondenseeruv).

 

HALDAMISVÕIMALUS

Sisaldab Console Directi, mis pakub pidevat ja turvalist ühendust Nureva Console'iga, meie pilvepõhise seadmehaldusplatvormiga.

Console Directi turvaomadused
Turvaline IoT OS ja süsteemitarkvara seadmepõhiste X.509 sertifikaatide ja välisteenustega, mis on krüptitud 256-bitise transpordikihi turvalisuse (TLS) abil

Infoturbe haldussüsteem (ISMS) on vastavuses ISO27001-ga

Loodud Microsoft Azure'iga, kõik puhkeolekus olevad andmed krüpteeritakse 256-bitise AES-krüptimise abil ja edastatavad andmed kasutavad TLS 1.2

Okta Identity Cloud kõigi identiteedi ja juurdepääsu haldamise (IAM) teenuste jaoks koos OAuth2-protokolliga kasutajate tuvastamiseks ja autoriseerimiseks.

 

SERTIFIKAADID JA ÜHILDUVUS

 

Elektromagnetiline

FCC osa 15, klass A; ICES-003, klass A; CISPR 32 (EN55032), klass A; CISPR 35 (EN55035); CISPR24 (EN55024)

 

Ohutus

UL 62368; CAN/CSA-C22.2 NR.62368; IEC/EN62368; AS/NZS 62368; UL 60950; CAN/CSA-C22.2 NR.60950; IEC/EN60950; AS/NZS 60950

 

Vastavus

RoHS, REACH, PoP (püsivad orgaanilised saasteained), WEEE vastavus, California Proposition 65, EPA (TSCA-Toxic Substances Control Act) piirangud

MÕÕTMED

 

Integreeritud mikrofon ja kõlaririba (mõlemad)

Laius: 152,4 cm (60.0")
Kõrgus: 14,9 cm (5,91")
Sügavus: 9,0 cm (3,5")
Kaal: 8,2 kg (18,0 lb)

 

Ühendusmoodul

Laius: 22,2 cm (8,7")
Kõrgus: 3,7 cm (1,46")
Sügavus: 15,0 cm (5,91")
Kaal: 0,44 kg (0,97 lb)

 

Pakend

Laius: 164,4 cm (64,75")
Kõrgus: 27,0 cm (10,63")
Sügavus: 24,1 cm (9,5")
Kaal: 10,0 kg (22,0 lb.)

 

SISALDAB

2 x Integreeritud mikrofoni- ja kõlaririba
Ühendusmoodul, tumehall
Ühendusmooduli kinnitusklamber, tumehall
Toitekaabel
2 x Etherneti kaablit, CAT6 SSTP, 50' (15 m), Klass 3 rated, black
USB A-B kaabel, 3 m (10'), VW-1 klassifikatsioon, must
Infrapunane pult 2 x AAA patareid
Dokumentatsioon

 

GARANTII

Integreeritud mikrofoni- ja kõlaririba ning ühendusmoodul - Standardne 2-aastane piiratud riistvara

Tarvikud ja kaablid – 30 päeva

 

OSANUMBRID

Must: HDL410-B
Valge: HDL410-W

HDL410 seadistamine

Hoiame asjad lihtsad. Seetõttu on HDL410 süsteemi installimine lihtne protseduur, mis võtab tavaliselt vähem kui tunni. Riputage kaks mikrofoni ja kõlari riba seinale (kumbki ainult kahe kruvi ja pistikuga) ning ühendage Etherneti kaablid ühendusmooduliga. Seejärel ühendage USB-kaabel toas asuva arvuti, koostööjaoturi või muu koostööseadmega ja oletegi valmis.

Nureva HDL410 helikonverentsisüsteemi konfiguratsiooniskeem

Üldandmed

Tootja
Nureva
Tootekood
HDL410-B

Lisainfo

Ruumi suurus (meetrites)
16,8 x 10,7 m

Lae alla

Tooteleht
Nureva HDL410 süsteem
Tooteleht
Nureva Console
Turvalisuse lühikokkuvõte
Nureva Console
Tooteleht
Nureva Pro

Teile võib meeldida ka

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo