i3SIXTY Pro 55" digitaalne pabertahvel
search
  • i3SIXTY Pro 55" digitaalne pabertahvel
  • i3SIXTY Pro 55" digitaalne pabertahvel
  • i3SIXTY Pro 55" digitaalne pabertahvel
  • i3SIXTY Pro 55" digitaalne pabertahvel
  • i3SIXTY Pro 55" digitaalne pabertahvel
  • i3SIXTY Pro 55" digitaalne pabertahvel
  • i3SIXTY Pro 55" digitaalne pabertahvel
  • i3SIXTY Pro 55" digitaalne pabertahvel

i3SIXTY Pro 55" digitaalne pabertahvel

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

i3SIXTY Pro lahendusega saate digitaalseid märkmeid kirjutada digitaalsele valgetahvlile, juhtmevabalt esitleda, teha videokonverentsi kõnesid ja märkmeid lisada jagatud materjalidele. Selles on kõik, mida vajate kaugkoostööks ja see sobib igasse ruumi. ​

Tarneaeg 3-4 nädalat
Diagonaal
i3SIXTY Pro satiivi värvus

Muutke iga ala koostööruumiks

Ratastel mobiilse statiiviga i3SIXTY PRO valgetahvlit saab liigutada igasse ruumi ning alustada vähese vaevaga koosoleku või esitlusega.

Paindlikkus pööratava ekraaniga

Pöörake ekraani vastavalt sisu tüübile, kas maastiku- või portreerežiimi. Tänu güroskoobi andurile ja kohanduvale kasutajaliidesele saate sujuvalt optimeerida vaadet vastavalt portree- või maastikurežiimi vahel.

Aktiivne pliiats ja loomupärane kirjutamine

Ergonoomiline pliiats tuvastab surve erineva rõhutaseme ja aktiveerib automaatselt kirjutamisfunktsiooni Windowsi tindiga toetatud rakendustes nagu Microsoft Office 365. Tänu null õhuvahe tehnoloogiale paneeli sees ja tundlikku, ergonoomilise, survetundlikku pliiatsile saavutati väga loomulik ja täpne kirjutamise kogemus.​

Ekraani omadused

Valgetahvel

Klassikaline valgetahvel. Salvestage oma märkmed ja meistriteosed ning siis jagage neid.

Märkmed

Tehke märkmeid üle mistahes ekraanipildi ja jagage neid koheselt.

Lihtne veebikonverents

Lihtne veebikonverents koos integreeritud kaamera, mikrofoni ja ka eelinstalleeritud Zoom äpiga.

Juhtmevaba esitlemine

Jagage oma ekraani juhtmevabalt esitlemise äpiga või i3ALLSYNC riistvaralise saatjaga. Kasutage pilt-pildis režiimi, et tõsta produktiivsust või jagage samaaegselt kuni kuue seadme pilti.

Intuitiivne navigeerimine

Intuitiivse küljemenüüga saate navigeerida otse valgetahvli, juhtmevaba esitlemise ja teiste äpide vahel, ilma et peaksite minema peamenüüsse.

90° ekraani pööramine

Sisu nähtavuse optimeerimiseks vahetage maastiku- ja portreerežiimi vahel.

Mobiilne statiiv

Muutke iga ala sobivaks tööruumiks tänu ratastega mobiilsele ekraanile.

Videokonverents on imelihtne.

Videokonverentsi korraldamine on imelihtne 4K lainurkobjektiiviga, mis suudab hõlpsasti jäädvustada kogu koosolekuruumi ning pakub kristallselget heli- ja pildikvaliteeti.

Integreeritud Windows lahendus

Kasutades integreeritud OPS arvutit, saate i3SIXTY Pro ühendada Windowsi arvutiga ja saada kasu pöörataval ekraanil olevast Windowsi keskkonna unikaalsest kombinatsioonist.

Üks USB-C kaabli ühendus.

Kasutage interaktiivse ekraani kõlareid ja kaamerat, ühendades sülearvuti ekraaniga USB-C-kaabli abil. Ainult üks kaabel heli, video, toite ja puudutuse jaoks. Nautige otse sülearvutist juurdepääsu kõikidele ekraaniga ühendatud tööriistadele, nagu veebikaamera või mikrofon.

Eelinstalleeritud i3STUDIO

i3STUDIO on võimas, kuid värskendavalt lihtne tarkvarakomplekt kõigil i3TOUCH ekraanidel. See on välja töötatud koostöös lõppkasutajate kogukonnaga, et tagada Teie vajadustele vastus ja garanteerida, et saate oma igapäevaste väljakutsetega edukalt hakkama. Koosolekute läbiviimine, ideede genereerimine, töötubade juhtimine või õpetamine, olgu see personaalne või hübriidne, i3STUDIO hõlmab kõike. Sujuvam, kiirem ja nutikam kui kunagi varem, see kõik on Teile intuitiivse ja ägeda kogemusega.

Valgetahvel

Alustage valgetahvli kasutamist ühe nupuvajutusega ja saate oma i3WHITEBOARD lõputul lõuendil ajurünnakuid teha. Kasutage pilte ja objekte, et oma lugu rääkida ning seejärel salvestage ja saatke märkmed oma meeskonnale või klassile.

Annoteerimine

Jäädvustage ideed oma veebibrauseris, esitluses või mõnes muus rakenduses. Saatke oma kommenteeritud kuvatõmmised koheselt tahvlirakendusse, et saaksite neid kohe jagada.

Juhtmevaba esitlemine

Ühendage oma seadmed ilma kära ja juhtmeteta. Jagage ekraani sülearvutist või nutiseadmest. Traadita esitlus ühildub Windowsi, Androidi, Maci ja iOS-i seadmetega (AirPlay).

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010256

Lisainfo

Seeria
i3SIXTY Pro
Diagonaal
55 tolli
Resolutsioon
3840x2160 (4K UHD)
Puutepunktide arv
20
Pööratav
Jah

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Tooteleht
i3SIXTY Pro tooteleht
i3SIXTY PRO statiiv
i3SIXTY PRO statiiv tooteleht

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Toote demo