PTZ kaamera Lumens VC-R30
search
 • PTZ kaamera Lumens VC-R30
 • PTZ kaamera Lumens VC-R30
 • PTZ kaamera Lumens VC-R30
 • PTZ kaamera Lumens VC-R30
 • PTZ kaamera Lumens VC-R30

Lumens VC-R30

Full HD IP PTZ kaamera

1080p 60fps PTZ-kaamera 12-kordse suumiga, HDMI, 3G-SDI, USB ja IP ülekandega.

 • 1080p 60fps
 • Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe
 • 12-kordne suum / 72,5° horisontaalne vaateväli
 • Samaaegne HDMI, 3G-SDI, USB ja IP voogedastuse väljund
 • Suurepärane värvide reprodutseerimine
 • 5-aastane garantii
Tarneaeg 3-4 nädalat
Värvus

Stuudiokvaliteediga video

VC-R30 on varustatud professionaalse 1/2,8-tollise pildisensoriga, mis tagab suurepärase tulemuse kõikides valgustingimustes. Terav objektiiv, intelligentne valge tasakaal ja automaatne säritusrežiim tagavad selged pildid. Kaamera saab suurepäraselt hakkama nahatoonide, kõrge kontrasti, madala ja segavalgustuse tingimustega.

Ideaalne videokonverentside jaoks

Kaameral on lai 72,5° horisontaalne vaateväli ja tänu plug&play USBle on see suurepärane valik videokonverentside pidamiseks. Mitmekülgse suumobjektiiviga saab jäädvustada kõiki keskmise suurusega konverentsiruumis. VC-R30 ühendub USB kaudu vastuvõtva arvutiga, millel töötavad populaarsed videokonverentsi rakendused, nagu Teams, WebEx, Skype ja Zoom.

Sujuva liikumisega PTZ

12-kordne optiline suum pakub fantastilist paindlikkust, mistõttu sobib kaamera paigutamiseks kõikjale alates auditooriumi tagumisest osast kuni interaktiivse koolitusruumini. Kui operaatoril on vaja liigutada pilti üle lava, lähifookust ettekandjast või lainurga all ülesvõtet, säilitab see kaamera liikumise ajal stabiilse pildi. Lumens'i autofookussüsteem võimaldab VC-R30-l pakkuda teravaid pilte isegi siis, kui kaamera on liikumises või kui suumimisnurk muutub.

Otseülekanded ja virtuaalsed koosolekud

Videoväljund edastab signaali samaaegselt USB 3.0, HDMI, 3G-SDI ja Etherneti kaudu, mis annab kasutajatele suurepärased töövariandid. Kaamerat saab juhtida ja jälgida lokaalselt või eemalt IP-võrgu kaudu. See sobib samaaegselt nii otseülekande kui ka virtuaalse konverentsi korraldamiseks, lahendades ruumiprobleemi ja kaasates nii kohalikku kui ka kaugel asuvat publikut. Ühildub enamiku videotootmise, videokonverentside ja voogedastuse rakendustega, sealhulgas Zoom, Skype, WebEx, Teams, Google Meet, Wowza, YouTube, OBS ja Wirecast.

5-aastane garantii

Lumens pakub kõikidele oma toodetele standardina 5-aastast garantiid.

Üldandmed

Tootja
Lumens
Tootekood
VC-R30-B

Lisainfo

Kaamera kategooria
PTZ kaamera

Lae alla

Tooteleht
Lumens VC-R30
Kasutusjuhend
Lumens VC-R30

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo