Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL310
search
 • Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL310
 • Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL310
 • Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL310
 • Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL310

Videod

Audiokonverentsisüsteem Nureva HDL310

Pro AV jõudlus keskmise suurusega ruumides

 • Järgmise põlvkonna mikrofon
 • Sujuv integreerimine teiste toodetega
 • Lihtne paigaldada seinale
 • Töövahendid mastaapseks halduseks
Tarneaeg 3-4 nädalat
Värvus

Radikaalselt lihtne professionaalne heli

Avastage lihtne ja skaleeritav viis professionaalse AV jõudluse saavutamiseks keskmise suurusega ruumides kuni 9,1 x 9,1 m. HDL310 on kompromissitu alternatiiv kõik-ühes heliribadele, millel on piiratud mikrofoni vastuvõtuulatus ja kohandatud AV-süsteemid, mis on kulukad ja keerulised.

Lihtsuse kingitus

 • Võimsad omadused
 • Lihtne paigaldus
12 kõikehõlmavat mikrofoni, mis kasutavad 8192 virtuaalset mikrofoni Mitmevärviline staatuse LED 20-vatine kõlar 20-vatine kõlar
12 kõikehõlmavat mikrofoni, mis kasutavad 8192 virtuaalset mikrofoni Mitmevärviline staatuse LED 20-vatine kõlar 20-vatine kõlar
USB plug and play Üks Etherneti kaabel
USB plug and play Üks Etherneti kaabel

 

Ühendusmoodul

Järgmise taseme heli suurtes ruumides

 • Töötlemisvõimsus
 • Lihtsad ühendused
 • Console Direct
Nureva HDL310 ühendusmoodul

Saate võimsad protsessorid ja laiendatud mälu, mis avavad meie patenteeritud Microphone Mist™-tehnoloogia täiustatud audiofunktsioonid. HDL310 kasutab uusi algoritme, mis pakuvad täiustatud kaja tühistamist, kõlarite ekvalaiserit ja müravähendust, mille tulemuseks on parem kuulamiskogemus kaugosalejatele.

Nureva HDL310 ühendusmoodul

Nautige USB-ühendusega helikonverentside lihtsust. Ühendusmooduli saab ühendada ruumis oleva arvuti, koostöökeskuse, konverentsiseadme, videokonverentsi koodeki või mis tahes sülearvuti külge.

Nureva HDL310 ühendusmoodul

Ligipääs Nureva®Console - meie pilvepõhine seadmehaldusplatvorm - ilma et oleks vaja spetsiaalset ruumiarvutit. Registreerimine on lihtne ja seejärel saate seadmeid eemalt jälgida, seadistusi kohandada, analüütilisi andmeid kasutada, püsivara uuendusi saada ja palju muud.

Microphone Mist tehnoloogia

HDL310 süsteemi jõuallikaks on patenteeritud Microphone Mist tehnoloogia, mis on läbimurre, mida audiokonverentsid on oodanud. See täidab ruumid tuhandete virtuaalsete mikrofonidega, nii et inimeste hääled on kõikjal kuulda. Ja kuna HDL310-l on suurem töötlusvõimsus ja laiendatud mälu, avate tehnoloogia raames veelgi täiustatud audiomahud.

 

Virtuaalse mikrofoni erinevus

 • Mikrofoni vastuvõtmine kogu ruumis
 • Intelligentne heli suunamine
 • Positsioonipõhine võimenduse reguleerimine
 • Pidev autokalibreerimine
 • Samaaegne töötlemine

8192 virtuaalset mikrofoni täidavad teie ruumi ja üks on alati läheduses. Inimesed saavad koosolekutel ja tundides loomulikult rääkida ja tegutseda ning olla kindlad, et need, kes on eemal, kuulevad neid.

Kütte- ja ventilatsiooniseadmed ja muud soovimatud helid võivad teie heli tõsiselt mõjutada. Seega selle asemel, et püüda neid tagantjärele vaigistada, kasutame nende ennetavaks ignoreerimiseks adaptiivseid õppimisalgoritme.

Rakendame eraldi võimendust igale helile ruumis, lähtudes selle asukohast, luues eemalviibijatele loomuliku kuulamiskogemuse.

Meie tehnoloogia abil ei pea te kunagi oma süsteeme käsitsi ümber kalibreerima. Teie HDL310 kohandub automaatselt ja pidevalt, vastavalt ruumi akustilise profiili muutustele.

Microphone Mist tehnoloogia kuulab ja töötleb kõiki virtuaalseid mikrofone samaaegselt. Vestlused kõlavad loomulikuna isegi siis, kui mitu inimest räägivad korraga.

×

Revolutsiooniline põhjusega

Patenteeritud Microphone Mist tehnoloogia on helis tõeliselt revolutsiooniline edasiminek. See on ainus viis saavutada vajalik suurepärane jõudlus ilma traditsiooniliste tehnoloogiate kulude ja keerukuseta. Ja tänu pidevatele püsivara uuendustele muutuvad teie helisüsteemid üha paremaks.

Illustratsioon terve ruumi mikrofoni vastuvõtmiseks


Mikrofoni vastuvõtt kogu ruumi ulatuses

Microphone Mist tehnoloogia täidab ruumi tuhandete virtuaalsete mikrofonidega, nii et inimeste hääled on kõikjal kuulda. Ükskõik, kus nad istuvad, seisavad, liiguvad või näoga vaatavad, on virtuaalne mikrofon alati lähedal. Ja erinevalt traditsioonilisest konverentsitehnoloogiast ei ole Microphone Mist tehnoloogia puhul vaja keerulist ja kulukat mitme komponendiga seadistust, et saavutada tõeline kogu ruumi katvus.


Intelligentne heli suunamine

Meie süsteemide puhul pole oluline ainult see, mida te kuulete, vaid ka seda, mida te ei kuule. Me kasutame murrangulist lähenemist püsivate soovimatute mürade (nt kütte- ja ventilatsioonidseadmed ja projektoriventilaatorid) probleemile. Selle asemel, et püüda neid järeltöötluses maha suruda, kasutame adaptiivseid õppealgoritme, et neid ennetavalt ignoreerida. Tulemus? Kuulete hääli paremini ja soovimatuid helisid vähem.

Intelligentse heli suunamise illustratsioon

Asukohapõhise võimenduse reguleerimine

Erinevalt lähenemisviisidest, mis suurendavad mikrofoni vastuvõtupiirkonnas kõiki helisid võrdselt, tuvastab meie tehnoloogia ruumis iga heliallika parima asukoha. See võimaldab meil optimeerida nii mikrofone kui ka iga heliallika töötlemist. Kaugosalejatel on lihtsam kuulamiskogemust ilma ebaühtlase heli segamiseta.

Asukohapõhise võimenduse juhtimise joonis

Nende lähenemisviis

Automaatne võimenduse reguleerimine hoiab heliväljundi taseme reguleerituna, lisades pehmete kõnede puhul võimendust. Kuid nii kõnelejat kui ka ümbritsevaid helisid käsitletakse võrdselt, mille tulemuseks on taustamüra taseme tõus, kui vaiksed inimesed räägivad. See võib kaugemal osalejate jaoks olla väga häiriv.

Positsioonipõhine võimenduse reguleerimine traditsiooniline audiosüsteem

Meie lähenemisviis

Toetame nii valjuid kui ka vaikseid kõnelejaid, pakkudes võimendust vastavalt heliallika asukohale ruumis, hoides samal ajal keskkonnamüra ühtlasena. Tulemuseks on antud positsioonile sobiv signaali-müra suhe, mis tähendab otseselt vähem väsitavat kaugosaleja kogemust.

Positsioonipõhine võimenduse reguleerimine Nureva audio süsteem


Pidev automaatne kalibreerimine

Ärge kohandage heli iga kord, kui ruumi kohandate. Meie süsteemid kohanduvad automaatselt ja pidevalt ruumi akustilise profiiliga. See tähendab, et saate muuta oma ruumi – lisada mööblit või reguleerida orientatsiooni – ilma käsitsi kalibreerimata. Saate isegi süsteemi ruumis teise kohta teisaldada ja see töötab kohe – pole vaja peenhäälestada. Traditsiooniline konverentsitehnoloogia võib nõuda mikrofonide reguleerimist, mürasummutuse ja kajasummutuse peenhäälestamist või isegi komponentide lisamist, et ruumid kõlaksid õigesti.

Pideva autokalibreerimise illustratsioon

HDL310 samaaegne töötlusSamaaegne töötlus

Mõnikord on hea koosoleku või tunni märk see, kui asjad muutuvad elavaks ja inimeste kõne loomulikult kattub. Traditsioonilised tehnoloogiad ei suuda alati sammu pidada mitme ruumis viibiva osaleja samaaegse kõnelemisega, mis jätab kaugemal viibivad inimesed tagaplaanile. Kuna aga Microphone Mist tehnoloogia töötleb kõiki virtuaalseid mikrofone samaaegselt, kõlab vestlus loomulikult isegi siis, kui inimesed räägivad samaaegselt.

Täiendavad funktsioonid

Hääle võimendusrežiim

Võimendage ettekandja või õppejõu häält ruumis ilma ,et see kahjustaks hääl-/videokõnede kuulamiskogemust.

Lisainfo
×

Häälevõimenduse režiimi demo

Häälevõimendusrežiimi abil on lihtne võimendada esineja häält ruumis ilma, et see kahjustaks mikrofoni vastuvõtmist ülejäänud ruumis.

Kui HDL310-ga on ühendatud juhtmevaba peakomplekti mikrofonisüsteemga, edastatakse mikrofoni kandva isiku hääl läbi süsteemi kõlarite. Tänu Microphone Mist-tehnoloogiale kaugosalejad kuulevad nii esineja häält selgelt kui ka kõiki teisi ruumis viibijaid.

See tähendab, et olenemata sellest, kas inimesed osalevad isiklikult kohapeal või mitte, saavad nad alati vajaliku helikogemuse. Me oleme ainus multifunktsionaalne helilahenduse lahendus, mis katab hõlpsasti ja usaldusväärselt nii ruumis kui ka distantsil toimuva stsenaariumi.

Nureva audio without voice amplification

Ilma häälevõimenduseta

Ainult mikrofoni- ja kõlaririba

Nureva audio with voice amplification

Häälevõimendusega

Juhtmevaba kõrvaklappide mikrofonisüsteem koos mikrofoni- ja kõlariribaga

 

Kuidas see töötab

Häälevõimenduse režiimi on lihtne kohe kasutama hakata. Kõigepealt veenduge, et teie süsteem on registreeritud Nureva Console'is (meie haldusplatvorm, mis on ostuga kaasas). Seejärel ühendage HDL310-ga traadita kõrvaklappide mikrofonisüsteem. Seejärel kohandage vaid mõned seaded ja olete valmis.

Kui häälevõimenduse režiim on sisse lülitatud, edastatakse peakomplekti mikrofoni kandva isiku hääl süsteemi kõlarite kaudu. Ruumis viibivad inimesed kuulevad selgemini. Ja kogu ruumi mikrofoni vastuvõtt, mida meie Microphone Mist-tehnoloogia pakub eemalolevatele osalejatele, ei ole häiritud. Kaugemal viibivad inimesed saavad endiselt kuulda küsimusi ja kommentaare neilt, kes ei kanna peakomplekti.

Kui häälevõimendust ei ole vaja, lülitage peakomplekti mikrofon lihtsalt välja. Teie HDL310 tagab suurepärase hääle ka kaugosalejatele. Ja kui teil ei ole ühtegi kaugosalejat, toimib häälevõimendusrežiim ka ilma UC&C-rakenduse käivitamiseta.

 

Auditooriumi vaigistamine

HDL310 puhul oleme lisanud ka võimaluse kuulata ainult seda, kes kannab peakomplekti - kõik teised mikrofonid on välistatud. Kuulajate vaigistamist saab hõlpsasti sisse ja välja lülitada süsteemi kaugjuhtimispuldi abil.

Kui lülitate auditooriumi vaigistamise sisse, kuulevad inimesed, kes osalevad eemalt, ainult juhendajat või esinejat. See muudab selle ideaalseks loengute või esitluste jaoks, lisaks aitab see luua puhtaid salvestusi loengute jäädvustamiseks ja salvestatud esitluste jaoks. Publiku vaigistamise saab hõlpsasti välja lülitada, kui on aeg kogu klassi hõlmavaks aruteluks või küsimuste esitamiseks.

 

Kuulake seda ise

Soovid teada, kuidas häälevõimendusrežiim tegelikult kõlab? Oleme loonud demovideo, et seda Teile näidata.

Me ei ole selle video puhul teinud mingeid heliparandusi. Selle asemel salvestasime videokaamera külge kinnitatud mikrofoniga - et näidata teile, kuidas Voice Amplification Mode kõlab, kui istute toa tagaosas (koos tavaliste HVAC-müraga). Me salvestasime ka meie HDL300 süsteemi poolt jäädvustatud heli, et te teaksite täpselt, mida kaugel olev inimene kõne ajal kuuleb.

 

Kaamera seire

Kasutage täpseid heli asukohaandmeid oma kolmanda osapoole kaamerate juhtimiseks ja vahetamiseks, et kaugosalejad näeksid alati, kes räägib.

 

Nureva Pro

Meelerahu tagatud

HDL310 sisaldab 2-aastast Nureva Pro teenusega liitumist. Lisage oma liitumisele lisaks 1, 2 või 3 aastat kõigi nende teenuste säilitamiseks ja garantii pikendamiseks.

 • Laiendatud tugi
 • Eelnev riistvara väljavahetamine
 • Täiustatud Nureva Console funktsioonid
Nureva Pro expanded support

Saate vajaduse korral juurdepääsu asjatundlikele ekspertidele. Nureva Pro tugiteenus on probleemide kiireks lahendamiseks kättesaadav 20 tundi päevas (5 päeva nädalas).

Nureva Pro advanced hardware replacement

Tagage, et teie ruum saab kiiresti töökorda juhul kui tuleb kunagi vajadus seade välja vahetada. Kui me ei saa probleemi lahendada, saadame teile järgmise tööpäeva jooksul asendusseadme.

Nureva Pro enhanced Nureva Console features

Avage meie pilvepõhise haldustarkvara lisafunktsioonid, sealhulgas e-posti hoiatused, akustilised andmed, ajaloolised kasutusandmed ja ruumiandmete API.

Üles ja töötab mõne minutiga

Avastage lihtsama heli saladus:

 • DSP-d ei ole vaja - täiustatud töötlemisvõimsus on sisse ehitatud.
 • Ei mingeid keerulisi juhtmeid ega invasiivset lae paigaldamist
 • Pole vaja osta mitut eraldi komponenti
 • Ei mingeid pikki konfigureerimisprotsesse
 • Paigaldamiseks ja hoolduseks pole vaja erioskusi

Ühendage vooluvõrku ja see töötab. Nii lihtne see ongi.

Konfiguratsiooni skeem
×

HDL310 seadistamine

Nurevas hoiame asjad lihtsad. Seepärast on HDL310 süsteemi paigaldamine lihtne protseduur, mis võtab tavaliselt vähem kui 30 minutit. Kinnitage mikrofoni- ja kõlaririba seinale (vaid kahe kruvi ja pistikutega) ning viige Ethernet-kaabel ühendusmoodulisse. Seejärel ühendage USB-kaabel ruumis asuva arvuti, koostöökeskuse või muu koostööseadme külge ja olete valmis.

Nureva HDL410 audiokonverentsisüsteemi konfiguratsiooni skeem

Seadistuse lihtsustamine

HDL310 süsteem tagab professionaalse heli kõigis teie keskmise suurusega klassiruumides ja koosolekuruumides - ilma keerulise AV-süsteemita.

Lihtne heli jagatavate ruumide jaoks

Kas teil on teisaldatavate vaheseinte või seintega ruume? Saate suurepärase heli, olenemata sellest, kuidas ruumi kasutate. Etherneti switchi lisamisega saavad kaks HDL310 süsteemi mikrofoni- ja kõlariribad töötada koos ühtse süsteemina, pakkudes kuni 10,7 x 16,8 m heli leviala. Kui ruum on jagatud on lihtne naasta kahe iseseisvalt töötavale süsteemile.

Jagatav ruum Nureva HDL310 audiokonverentsisüsteemiga
Jagatav ruum Nureva HDL310 audiokonverentsisüsteemiga

Mängib teistega kenasti

Kasutage oma HDL310 süsteemi koos kõigi juhtivate UC&C-platvormidega, sealhulgas Microsoft® Teams ja Zoom. Standardse USB-seadmena töötab see hästi ka enamiku teiste teie ruumides olevate seadmetega.

Nureva HDL410 audiokonverentsisüsteem UC&C platvormid

Tarkvara ja teenused

HDL310 pakub turvalist, otsest ööpäevaringset ühendust meie pilvepõhiste seadmehaldustööriistadega. Ja kõik, mida pead tegema, on sisestada registreerimiskood. Nureva pakub järgmist.

Nureva Console

Nureva Console töölaud

Installige eemalt püsivara värskendused, kontrollige seadme olekut, reguleerige heliseadeid, sukelduge analüüsiandmetesse ja palju muud – kõike seda turvalisel pilvepõhisel platvormil.

 KAASAS TEIE HDL310-ga

Nureva Developer Toolkit

Nureva Console seadme sätete haldusliides

Hankige mitmekülgseid API-sid, mis muudavad teie Nureva seadmete integreerimise teiste toodetega lihtsaks, automatiseerivad ülesandeid ning võimaldavad kolmanda osapoole kaamerate vahetamist ja juhtimist.

 KAASAS TEIE HDL310-ga

Nureva Pro

Nureva Console püsivara uuenduste haldusliides

Naudige Nureva Pro-d 2 aastat tasuta, sealhulgas laiendatud tunde tugiteenusele, varasema riistvara vahetus ja täiustatud Nureva konsooli funktsioone. Võite pikendada oma tellimust 1, 2 või 3 aastat, et säilitada need funktsioonid ja pikendada garantiid.

 2-AASTAST NUREVA PRO TEENUSEID TEIE HDL310-ga

Võrrelge oma valikuid

HDL300
HDL310
Nureva Dual HDL300 audio conferencing system
Nureva HDL410 audio conferencing system
Maksimaalne ruumi suurus
25' x 25' | 7.6 x 7.6 m
30' x 30' | 9.1 x 9.1 m
Paigaldusaeg
30 minutit
30 minutit
USB plug and play
Jah
Jah
Paigaldus
Seinale
Seinale
Mikrofoni vastuvõtmine kogu ruumis
Jah
Jah
Hääle võimendus
Jah
Jah
Auditooriumi vaigistamine
Ei
Jah
Console Direct
Ei
Jah
Kaamera integreerimine USB kaudu
Jah
Jah (tulemas peeagi)
Ühtne katvuskaart
Ei
Jah (tulemas peagi)

Kas vajate valikut oma suuremate ruumide jaoks? Tutvuge HDL410 süsteemiga.

Materjalid


Tooteleht

Lugege meie suurte ruumide jaoks mõeldud professionaalse helisüsteemi funktsioonide ja spetsifikatsioonide kohta.

Nureva Console andmeleht

Lisateavet meie pilvepõhise haldusplatvormi funktsioonide ja eeliste kohta.

Nureva Console turvajuhend

Leidke meie pilvepõhise haldusplatvormiga seotud turvalisuse ja privaatsuse üksikasjad.

Nureva Pro andmeleht

Lisateavet meie lisandväärtusega tellimusteenuse funktsioonide ja eeliste kohta.

KKK


 

Ei - kõik, mida vajate, on seade, millel töötab teie UC&C platvorm, näiteks arvuti, koostöökeskus, koostööseade või videokonverentsi koodek. Ei ole vaja lisakõlareid, -komponente ega DSP-d.

Jah. Kuigi HDL310 on varustatud integreeritud 20-vattiste kõlaritega, võite soovi korral ühendada selle ka oma kõlaritega.

HDL310 (ja kõigi Nureva süsteemide) kõige populaarsemaid omadusi on see, et me lisame pidevalt funktsioone ja teeme täiustusi. Regulaarsete püsivara uuenduste saamiseks sisestage Nureva Console'i kindlasti kood, mis asub teie ühendusmooduli allosas.

Nureva patenteeritud Microphone Mist tehnoloogia täidab ruumi tuhandete virtuaalsete mikrofonidega (HDL310 süsteem kasutab kuni 8 192 mikrofoni). Iga virtuaalne mikrofon on punkt ruumis, kus kaks või enam füüsilist mikrofoni (HDL310-süsteemis on 12) töötavad intelligentselt koos, et keskenduda heli vastuvõtmisele. Microphone Mist tehnoloogia kuulab kõiki virtuaalseid mikrofone samaaegselt ja optimeerib igaüht loomuliku vestluse jaoks.

Kui kaks inimest räägivad samaaegselt, keskendub HDL310 süsteem tugevamale signaalile (valjem hääl), samal ajal kui teine hääl jääb tahaplaanile. Efekt on selline, nagu seisaksite ruumis valjemini rääkiva isiku lähedal, kuid olete ka teadlik sellest, et keegi teine räägib samal ajal.

Süsteem jälgib kõneleja asukohta ja kohandub sellega 10 korda sekundis.

Jah, kuid arvestage, et kõik UC&C-süsteemid ei toeta stereoheli.

Jah. HDL310 süsteem on tunnustatud standardse USB-heliseadmena ja töötab kõigi juhtivate UC&C-platvormidega.

HDL310 süsteem töötab kõigi süsteemidega, mis aktsepteerivad kaja kustutamise helisisendit. Toode edastab heli läbi USB või ühendusmooduli 3,5 mm lisasisendi ja -väljundi portide.

Mikrofoni- ja kõlaririba riputatakse seinale ja ühendatakse ühendusmooduliga Ethernet-kaabli kaudu (kaasas). Connect-mooduli saab paigaldada seinale, laua alla või kuhu iganes see on mugav. See ühendatakse vooluallikaga ja arvutiga USB-kaabli kaudu (kaasas). HDL310 süsteemi saab paigaldada vähem kui 30 minutiga - selleks ei ole vaja spetsiaalseid oskusi ega tehnikuid.

Jah, kahte HDL310 süsteemi saab kombineerida, et tagada paindlik heli jagatavate ruumide jaoks. Kui ruumi ei ole jagatud, võivad kaks süsteemi koos töötada ühe süsteemina, kui ruumi ei ole jagatud, mille tulemuseks on täisruumiline helikate kuni 10,7 x 16,8 m (35' x 55') suurustes ruumides. Kui ruum on jagatud, on lihtne tagasi lülituda kahe süsteemi iseseisvale tööle, kui ruum on jagatud.

Jah, HDL310-ga on kaasas kaheaastane Nureva Pro tellimus. Nureva Pro tellimusega saate laiendatud juurdepääsu tehnilisele toele, eelneva riistvara vahetuse ja täiustatud Nureva konsooli funktsioonidele. Võite lisada Nureva Pro tellimusele 1, 2 või 3 aastat ja säilitada kõik need funktsioonid ning pikendada garantiid.

Te ei pea oma seadmeid registreerima, et saada laiendatud juurdepääsu tehnilisele toele või eelisvarustuse asendamisele. Seadmed tuleb registreerida, et saada juurdepääs Nureva Console'i laiendatud funktsioonidele, mis on saadaval ainult Nureva Pro tellimuse korral.

Kui meie tugimeeskond otsustab, et teie seade tuleb hoolduseks tagastada, saadetakse asendusseade järgmisel tööpäeval ühest meie ülemaailmsest logistikakeskusest. Maismaatransport kestab tavaliselt kaks päeva teie asukohta.

 • Tehnilised andmed
 • Konfiguratsiooni skeem

HDL310

 

Tehnoloogia omadused

Täiustatud Microphone Mist tehnoloogiatöötlusplatvorm
Positsioonipõhine võimenduse reguleerimine
Pidev autokalibreerimine
Akustilise kaja tühistamine
Sisseehitatud dünaamiline heli maskeerimine
Positsioonipõhine võimenduse juhtimine
Plug and play, ei vaja tarkvara ega draivereid
Etherneti kaablid iga mikrofoni ja kõlariribale
Peamine heliallikas video taasesitamiseks
Integreeritud mitmevärviline oleku LED

 

Mikrofonid

12 - madala müratasemega mitmesuunalist MEMS-mikrofoni

Sagedusala 94 dB SPL juures 100 Hz kuni 7 kHz

Harmooniline summaarne moonutus (THD) 0,25% (tüüpiline)

 

Kõlarid

2 x 20 W 4" alumiiniumkoonus

Akustiline väljund (riistvaravõimeline): 94 dB SPL 100 Hz kuni 7 kHz

Harmooniline summaarne moonutus (THD) 0,25% (tüüpiline)

 

ÜHENDUSMOODUL

1 x USB 2.0 liides arvutile või koostöökeskusele, tüüp B

1 x lisaseadme väljund 3,5 mm ühepoolne stereopesa

1 x lisaseadme sisend 3,5 mm ühepoolne stereopesa

2 x Mikrofoni- ja valjuhääldiühendust RJ-45

Console Direct RJ-45 võrguga ühendamiseks

1 x toiteallika sisendpesa

 

KOOSTALITLUSVÕIME

Plug and play ühilduvus UC &C platvormidega, sealhulgas Microsoft Teams, Zoom, Google MeetTM , GoToMeeting® , Cisco Webex® , Blue Jeans, Lifesize® , RingCentral jt.

Lihtne integreerimine kolmandate osapoolte lahendustega, nagu Barco ClickShare, loengute salvestamise süsteemid ja peakomplektide mikrofonid koos häälevõimendusrežiimiga.

KASUTAMINE

 

Operatsioonisüsteem

Windows® 8 ja 10
Mac® OS X® 10 ja 11
(Big Sur ja Catalina)

 

Toide

Toitevõimsus: universaalne vahelduvvoolu lülitus 100-240 V AC, 50-60 Hz

Voolutarbimine: <30 W

 

Keskkond

Töötemperatuur: 0° C kuni 40° C
(32° F kuni 104° F)

Ladustamistemperatuur: -20° C kuni 70° C (-4° F kuni 158° F), niiskus 5-90% (mittekondenseeruv).

 

HALDAMISVÕIMALUS

Sisaldab Console Directi, mis pakub pidevat ja turvalist ühendust Nureva Console'iga, meie pilvepõhise seadmehaldusplatvormiga.

Console Directi turvaomadused
Turvaline IoT OS ja süsteemitarkvara seadmepõhiste X.509 sertifikaatide ja välisteenustega, mis on krüptitud 256-bitise transpordikihi turvalisuse (TLS) abil

Infoturbe haldussüsteem (ISMS) on vastavuses ISO27001-ga

Loodud Microsoft Azure'iga, kõik puhkeolekus olevad andmed krüpteeritakse 256-bitise AES-krüptimise abil ja edastatavad andmed kasutavad TLS 1.2

Okta Identity Cloud kõigi identiteedi ja juurdepääsu haldamise (IAM) teenuste jaoks koos OAuth2-protokolliga kasutajate tuvastamiseks ja autoriseerimiseks.

 

SERTIFIKAADID JA ÜHILDUVUS

 

Elektromagnetiline

FCC osa 15, klass A; ICES-003, klass A; CISPR 32 (EN55032), klass A; CISPR 35 (EN55035); CISPR24 (EN55024)

 

Ohutus

UL 62368; CAN/CSA-C22.2 NR.62368; IEC/EN62368; AS/NZS 62368; UL 60950; CAN/CSA-C22.2 NR.60950; IEC/EN60950; AS/NZS 60950

 

Vastavus

RoHS, REACH, PoP (püsivad orgaanilised saasteained), WEEE vastavus, California Proposition 65, EPA (TSCA-Toxic Substances Control Act) piirangud

MÕÕTMED

 

Integreeritud mikrofon ja kõlaririba (mõlemad)

Laius: 152,4 cm (60.0")
Kõrgus: 14,9 cm (5,91")
Sügavus: 9,0 cm (3,5")
Kaal: 8,2 kg (18,0 lb)

 

Ühendusmoodul

Laius: 22,2 cm (8,7")
Kõrgus: 3,7 cm (1,46")
Sügavus: 15,0 cm (5,91")
Kaal: 0,44 kg (0,97 lb)

 

Pakend

Laius: 164,4 cm (64,75")
Kõrgus: 27,0 cm (10,63")
Sügavus: 24,1 cm (9,5")
Kaal: 10,0 kg (22,0 lb.)

 

SISALDAB

Integreeritud mikrofoni- ja kõlaririba
Ühendusmoodul, tumehall
Ühendusmooduli kinnitusklamber, tumehall
Regiooni põhine toitekaabel
Etherneti kaablit, CAT6 SSTP, 15m (50'), Klassi 3 nõuetele vastavus, mustavärvi
USB A-B kaabel, 3 m (10'), VW-1 klassifikatsioon, musavärvit
Infrapuna pult 2 x AAA patareiga
Dokumentatsioon

 

GARANTII

Integreeritud mikrofoni- ja kõlaririba ning ühendusmoodul - standardne 2-aastane piiratud riistvara garantii

Tarvikud ja kaablid – 30 päeva

 

OSANUMBRID

Must: HDL310-B
Valge: HDL310-W

HDL310 seadistamine

Nurevas hoiame asjad lihtsad. Seepärast on HDL310 süsteemi paigaldamine lihtne protseduur, mis võtab tavaliselt vähem kui 30 minutit. Riputage mikrofoni- ja kõlaririba seinale (vaid kahe kruvi ja pistikutega) ning viige Ethernet-kaabel ühendusmoodulisse. Seejärel ühendage USB-kaabel ruumis asuva arvuti, koostöökeskuse või muu koostööseadme külge ja olete valmis.

Nureva HDL410 helikonverentsisüsteemi konfiguratsiooniskeem

Üldandmed

Tootja
Nureva
Tootekood
HDL310-B

Lisainfo

Ruumi suurus (meetrites)
9.1 x 9.1 m

Lae alla

Tooteleht
Nureva Console
Turvalisuse lühikokkuvõte
Nureva Console
Tooteleht
Nureva Pro
Tooteleht
Nureva HDL310

Teile võib meeldida ka

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo