• Uus
search

Lumens VC-TR30

AI automaatse jälgimisega kaamera


  • AI-toega jälgimine inimtuvastusega
  • 3 jälgimisrežiimi ja 2 kaaderrežiimi
  • HDMI, Ethernet ja USB samaaegne väljund
  • 1080P 60fps koos 12-kordse optilise suumiga
  • Paigaldatav püsti või tagurpidi
  • 5-aastane garantii
Tarneaeg 3-4 nädalat
Värvus

Automaatne produktsioon

VC-TR30 sobib ideaalselt koosolekuruumides ja esitlustes kasutamiseks, sest see on intelligentne automaatse jälgimise ja automaatse kadreerimise režiimiga. Mõlemad võimaldavad videokaamerat ilma kõrvalise abita jäädvustada, kusjuures kaamera järgib ettekandjat või kadreerib kaadri ümber koosolekuruumis viibivate delegaatide.

Paindlik objektiiv

12-kordse suumiga objektiivi horisontaalne vaateväli on kõige laiemas asendis 72,5°, mis hõlbustab selle kasutamist väikestes videostuudiotes, koosolekuruumides või esitluslavadel. See töötab koos suure tundlikkusega sensoriga, et tagada suurepärane videokvaliteet kõigis valgustingimustes.

Jälgimismeetod žestiga juhtimiseks

VC-TR30 pakub täiustatud žestidega juhtimist. Kui esineja tõstab käed, lülitub jälgimise sihtmärk automaatselt ümber. Saate jälgitavat objekti ka käsitsi muuta, valides isiku veebiliidese kaudu.

Ühe kaabliga paigaldamine

VC-TR30 Ethernet ühendus on mitmeotstarbeline. Ühendades võrgukaabli PoE toega switchiga saab edastada video-, toite- ja juhtimissignaale. See muudab paigaldamise äärmiselt kiireks ja kuluefektiivseks.

5-aastane garantii

Lumens pakub kõikidele oma toodetele standardina 5-aastast garantiid.

Üldandmed

Tootja
Lumens
Tootekood
VC-TR 30-PB

Lisainfo

Kaamera kategooria
Automaatselt jälgiv kaamera

Lae alla

Tooteleht
Lumens VC-TR30
Kasutusjuhend
Lumens VC-TR30

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo