i3GLIDE reguleeritava kõrgusega sambad (265 cm)
search
  • i3GLIDE reguleeritava kõrgusega sambad (265 cm)
  • i3GLIDE reguleeritava kõrgusega sambad (265 cm)

i3GLIDE reguleeritava kõrgusega sambad (265 cm)

Lihtne kõrguse reguleerimine.

i3GLIDE on reguleeritava kõrgusega kolonnlahendus puuteekraanidele, mis kasutab interaktiivse lameekraani sujuvaks liigutamiseks kahekordset vastukaalu, pakkudes suuremat mugavust ja ligipääsetavust.

Tarneaeg 3-4 nädalat
i3GLIDE sambad
Valgetahvlid külgedel
Kaablihaldus (soovituslik)


Viige oma koostöö uutesse kõrgustesse

Interaktiivse lameekraani liigutamiseks tänu kahekordsele vastukaalule pole vaja peaaegu mitte mingit jõudu. See pakub tohutut mugavust ja on turul ainulaadne lahendus. Lameekraane saab liigutada põranda lähedale, mistõttu on need hõlpsasti ligipääsetavad ka väikestele lastele ja puuetega inimestele.

Keskkonnasõbralik

Liikumismehhanismi valmistamisel kasutatakse eranditult kvaliteetseid materjale - terast ja alumiiniumi -, mistõttu on tagatud pikk kasutusiga. Kõikide metallelementide viimistlemiseks kasutatakse lahustivaba pulbervärvi. See ei ole mitte ainult keskkonnasõbralik, vaid tagab ka selle, et roostet ei teki kunagi.

Lihtne ja mitmekülgne seadistus

Kõikvõimalikud seadistused on võimalikud. Lihtne seadistus võib koosneda ainult interaktiivsest lameekraanist või kombineerituna ühe või kahe valgetahvliga või lisaseadmetega. Interaktiivne lameekraanide kinnitus vastab VESA-standardile.

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010443

Lisainfo

Lahenduse tüüp
Põranda-seina
Omadused
Manuaalne liftisüsteem

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Tooteleht
i3GLIDE

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo