i3SIXTY 2 digitaalne pabertahvel
search
  • i3SIXTY 2 digitaalne pabertahvel
  • i3SIXTY 2 digitaalne pabertahvel
  • i3SIXTY 2 digitaalne pabertahvel

Video

i3SIXTY 2 digitaalne pabertahvel

Digitaalse pabertahvli uus pööre.

i3SIXTY 2 on interaktiivse digitaalse pabertahvli uus mudel. Minimeerige segadust ja maksimeerige koostööd, olenemata sellest, kas olete puhkeruumis või väikeses ruumis, veeretage i3SIXTY 2 kuhu ja millal iganes seda vajate.

Tarneaeg 3-4 nädalat
i3SIXTY 2 kinnitus
Diagonaal
4K kaamera moodul

Uus, võimsam i3SIXTY 2

i3SIXTY 2 annab väikestele gruppidele võimaluse saavutada suuri tulemusi, pakkudes 90-kraadist ekraani pööramist, ülitäpset kirjutamiskogemust ja täielikku i3STUDIO tarkvarakomplekti – digitaalselt valgetahvlit, annoteerimist, juhtmevaba esitlemist ja videokonverentse, mis töötavad operatsioonisüsteemis Android 11. Töötage hõlpsalt pilves ja hallake i3SIXTY 2 eemalt i3RDM kaughaldustarkvaraga.

Parim puutetundlikus, mis on saadaval.

i3SIXTY 2 kasutab In-Cell mahtuvuslikku puutetehnoloogiat, pakkudes teile esmaklassilist selgust ja ülitundlikku kirjutamiskogemust. Lisakihtideta ning võimaldab LCD-ekraani otse puudutada. Sama puutetundlikkus, mida tunnete ja armastate oma mobiilsetel seadmetel, on nüüd saadaval ka teie digitaalsel pabertahvlil.

Videokõned

Kasutades koos meie (valikuline) integreeritud kaameraga, valige hübriidkoosoleku või õppetunni alustamiseks kas portree- või rõhtpaigutus. Korraldage videokonverentse digitaalsel pabertahvlil rakendusega Zoom või oma konverentsitarkvaraga, ühendades sülearvuti USB-C-kaabli abil ekraaniga.

Väike ja ratastel.

Korraldage oma klass sekunditega ümber. Muutke isegi väike ruum oma meeskonna lemmikkohaks. Seda kõike tänu mobiilsele alusele, õhukesele, funktsionaalsele disainile ja kompaktsele 43-tollisele abistatud pööramisega ekraanile.

Ekraani omadused

Tööta kiiremini

Kasutage täiustatud kaheksatuumalist Androidi mootorit, sest mida võimsam ja uuendatud on teie protsessor, seda kiiremini suudab teie ekraan oma ülesandeid täita ja aitab teil kiiremini töötada.

i3STUDIO

Meie interaktiivsetele ekraanidele on eelinstalleeritud i3STUDIO. i3STUDIO pakub kõike, mida vajate oma parima õppetunni, esitluse või ajurünnaku läbiviimiseks.

90° ekraani pööramine

Sisu nähtavuse optimeerimiseks vahetage maastiku- ja portreerežiimi vahel.

Lihtsalt üks kaabel

i3SIXTY 2 võimaldab seadmeid ühendada ühe USB-C abil, mis edastab pilti, heli, puutetundlikust ja ühendab kaamera.

Parem heli

Tänu kaheksale sisseehitatud mikrofonile, sealhulgas mitmesuunalised mikrofonid ulatuvad 7 meetri kaugusele, pole keegi ulatusest väljas. Tänu mürasummutusalgoritmile on hääled karged ja selged.

In-Cell tehnoloogia

i3SIXTY 2 kasutab In-Cell mahtuvuslikku puutetehnoloogiat, pakkudes teile esmaklassilist selgust ja ülitundlikku kirjutamiskogemust. LCD-paneeli ja sõrmede vahel pole lisakihte.

Mobiilne statiiv

Muutke mistahes ala ratastega mobiilse aluse abil koostöö tööruumiks.

Juhtmevaba ülekanne

Juhtmevaba ülekanne peegeldab teie ekraani pilti mõnele teisele teie seadmele ja annab rohkematel inimestel võimaluse jälgida teie esitlust.

ANDORID 11

INTEGREERITUD BRAUSER

ÜLE ÕHU UUENDUSED

OS SÕLTUMATU

PUUDUVAD TARKVARA TELLIMISE TASUD

WIFI

WINDOWS TINT

PÖÖRAMISE TUGI

Täiustab teie seadmete parki

i3SIXTY 2 ühildub teiste ekraanidega, mis on teie klassi- või koosolekuruumi seinale kinnitatud. Kasutajad võivad oodata sama erakordset i3STUDIO tarkvarakomplekti kogemust ja saavad ekraanide vahel hõlpsalt liikuda. Saate hallata oma ekraanideparki kaugjuhtimisega, olenemata sellest, kas neid liigutatakse ühest ruumist teise või paigaldatakse seinale. Oma seadmetepargile pääsete ligi i3RDM kaughaldustarkvaraga.

Tint voolab teie sõrmeotstest

In-Cell tehnoloogia loob elegantse disaini, parema nähtavuse ja muudab i3SIXTY 2 digitaalse pabertahvli uskumatult tundlikuks koos suurepärase kirjutamiskogemusega.

Kohandub teie koosolekustiiliga

Saate oma i3SIXTY 2 digitaalse pabertahvli varustada pöörlemist toetava kaameraga, et muuta videokonverentsid imelihtsaks. Maksimeerige oma ekraani väärtust – i3SIXTY abil saate valida sobiva suuna – portree või maastik, pakkudes teile videokonverentsi ajal optimaalset väärtust. 4K lainurkkaamera suudab hõlpsalt jäädvustada kogu koosolekuruumi ja mitmesuunaline mikrofon tagab, et kõik on kuulda.

Jõuallikaks on i3STUDIO tarkvarakomplekt

i3STUDIO on võimas, kuid värskendavalt lihtne tarkvarakomplekt, mis töötab i3TOUCH-ekraanidel. Kasutage valgetahvli, märkuste tegemise, esitlemise ja videokonverentsi rakendusi koosolekute läbiviimiseks, ideede tutvustamiseks, töötubade juhtimiseks, õpetamiseks või publikuga suhtlemiseks – isiklikult või kaugjuhtimisega – i3STUDIO hõlmab kõike. Välja töötatud koostöös meie lõppkasutajate kogukonnaga, et vastata teie vajadustele. Sujuvam, kiirem ja nutikam kui kunagi varem – see kõik on toodud teieni intuitiivse ja vinge kujundusega.

Valgetahvel

Annoteerimine

Juhtmevaba esitlemine

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010342

Lisainfo

Seeria
i3SIXTY 2
Diagonaal
43 tolli
Resolutsioon
3840x2160 (4K UHD)
Puutepunktide arv
10
Pööratav
Jah

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Tooteleht
i3SIXTY 2 digitaalne pabertahvel

Teile võib meeldida ka

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo