i3CAIR õhukvaliteedi andur
search
  • i3CAIR õhukvaliteedi andur

Video

i3CAIR õhukvaliteedi andur

Hoolitse oma õhu eest.

i3CAIR on siseõhu kvaliteediandur, mis parandab klassiruumi või koosolekuruumi heaolu, tervist ja turvalisust keskkonna jälgimise ja andmeanalüütika abil.

Tarneaeg 3-4 nädalat
Kinnitus i3CAIR õhukvaliteedi andurile

Kuidas siseõhu kvaliteedi jälgimine muutub üha aktuaalsemaks

COVID-19 ja teiste õhus levivate viiruste leviku tõttu on siseõhu kvaliteedi jälgimine klassiruumide ja töökeskkonna tervise ja ohutuse seisukohalt ülioluline. i3CAIR on lihtne lahendus, mis tagab, et saate turvaliselt töökohale või klassiruumi naasta, jälgides, hoiatades ja teavitades siseõhu kvaliteedi muutustest  ning lahendus integreerub täielikult interaktiivse ekraaniga i3TOUCH.​

Kuidas mõjutab siseõhu kvaliteet minu keskkonda?

Temperatuur: Mõjutab viirusnakkuste esinemissagedust ja mõjutab jõudlust klassiruumis või töökohal. Õhuniiskus: Viiruseosakesed võivad jääda väga nakkavaks, kui õhuniiskuse tase on alla 30% ja üle 55%. Süsinikdioksiid: CO2 on suurepärane siseõhu kvaliteedi ja korraliku ventilatsiooni näitaja tööruumis või klassiruumis. Tahked osakesed: suurem tahkete osakeste saaste võib kaasa tuua suurema nakatumise taseme, mitte ainult COVID-19, vaid ka teistesse viirushaigustesse.

Integreeritud i3STUDIO-ga

i3CAIR integreerub sujuvalt meie i3STUDIO tarkvaraga, mis teeb selle kasutuse mugavaks ja toob teie töö- või klassiruumi kasutuslihtsuse. Tänu i3CAIR õhukvaliteedi andurile saate alati kontrollida oma siseõhu kvaliteeti.

Õhukvaliteedi anduri omadused

Plug&play

See nii lihtne ongi. i3TOUCH interaktiivne ekraan tuvastab automaatselt, kui i3CAIR õhukvaliteediandur on ühendatud.

Reaalajas andmed

Vaadake reaalajas oma siseõhu kvaliteedi konditsiooni ja 7-päevast ajalugu otse oma i3TOUCH interaktiivselt ekraanilt.

Õhukvaliteedi andur

i3CAIR õhukvaliteedi andur võib jälgida teie tööruumi või klassiruumi õhukvaliteeti ja käivitada hoiatusi, kui ruume on vaja ventileerida.

Heaolu indeks

Siseõhu kvaliteediindeksit saab hõlpsasti vaadata i3TOUCH ekraanilt koos individuaalsete andurite andmetega, nagu temperatuur, niiskus, osakeste ja süsinikdioksiidi tase.

Üks kaabel

i3CAIR õhukvaliteedi andur ühendub hõlpsalt teie i3TOUCH seadmega, ühendades USB-C kaabli anduri ja ekraaniga.

Kontoriruumidele, koosolekuruumidele või klassiruumidele.

COVID-19 ja teiste õhus levivate viiruste leviku tõttu on siseõhu kvaliteedi jälgimine klassiruumide ja töökeskkonna tervise ja ohutuse seisukohalt ülioluline. i3CAIR on lihtne lahendus, mis tagab, et saate turvaliselt töökohale või klassiruumi naasta, jälgides, hoiatades ja teavitades siseõhu kvaliteeti, ning lahendus integreerub täielikult interaktiivse i3TOUCH ekraaniga.​

Jälgige mitme ruumi õhukvaliteeti ja võtke vastu hoiatusi

i3CAIR pakub keskset pilvepõhist armatuurlauda kõigi teie hoones või mitmes kohas asuvate andurite jaoks koos täielike ajalooliste andmete ja täiustatud aruandlusvõimalustega. Kõik erinevates kohtades asuvad andurid on esitatud ühes ülevaates koos keskse hoiatusega. Ajalooliste andmete määramatut arhiivi saab kasutada ulatuslikuks aruandluseks ja andmeanalüüsiks. Kõik see on kättesaadav kõikjal ja igal ajal.

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010192

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Tooteleht
i3CAIR õhukvaliteediandur ettevõtetele
Tooteleht
i3CAIR õhukvaliteediandur haridusasutustele
Tooteleht
Multibracket kinnitus i3CAMERA Pro või i3CAIR

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo