Interaktiivne ekraan i3TOUCH E-ONE koos seinakinnitusega
search
  • Interaktiivne ekraan i3TOUCH E-ONE koos seinakinnitusega

Video

Interaktiivne ekraan i3TOUCH E-ONE koos seinakinnitusega

Kogege ülimat väärtust.

i3TOUCH E-ONE pakub vastupidavust ja kõik-ühes integreeritud kogemust uskumatu väärtusega. Tänu ülitäpsele IR-tehnoloogiale ja null õhuvahele pakub E-ONE teile suurepärase multipuute kogemuse.

Tarneaeg 3-4 nädalat
Diagonaal

Kogege ülimat väärtust

Täpse IR-tehnoloogia ja null õhuvahega, Android 11 ja seadmesse eellaaditud i3STUDIO – i3TOUCH E-ONE on võimas vahend teie klassiruumi või kontorisse. Kasutades i3RDM kaughaldustarkvara saate hõlpsalt töötada ja hallata kaugelt i3TOUCH E-ONE interaktiivset ekraani.

Loomulik kirjutamine

Loomulik puudutus ja kirjutamiskogemus on meie peamised prioriteedid. Tänu optilisele liimimistehnoloogiale suudame saavutada parema tunde kui pliiatsiga paberile. Mugavaks ja intuitiivseks kirjutamiseks lisasime pliiatsile kirjutamise ja kustutamise poole.

Ühendage võimalustega

Kasutage interaktiivse ekraani kõlareid ja kaamerat, ühendades sülearvuti USB-C kaabli abil ekraaniga. Vaid üks kaabel heli, video, toite ja puudutuste jaoks. Saate hõlpsasti kaasa võtta oma koosoleku (BYOM), millel on juurdepääs kõigile ekraaniga ühendatud tööriistadele, nagu veebikaamera või mikrofon, otse sülearvutist, kasutades soovitud konverentsitarkvara.

Halda ja monitoori

i3RDM võimaldab tugitöötajatel ja IT-administraatoritel kõikjal ja igal ajal hallata ja monitoorida kõiki interaktiivseid lameekraane. Tagades, et neil on alati täielik kontroll.

Juhtmevaba esitlus

Meie juhtmevaba esitluse rakendus on tasuta allalaaditav ja ühilduv Windowsi, Androidi ja Mac OS-iga. iOS-i kasutajad saavad AirPlay lahendust kasutada. Juhtige i3TOUCH puuteekraanile jagatud sisu juhtmevaba puutefunktsiooniga.

Tugev viimistlus

i3TOUCH E-ONE seeria on valmistatud parimatest materjalidest. Üliõhuke raam ja alumiiniumist nurgad vastupidava viimistlusega loovad meeldiva tipptasemel disaini.

Ekraani omadused

Multifunktsionaalne nupp

Määrake riistvaranupul oma lemmiktoimingud. Saate seda seadistada pildi külmutamiseks, ekraanipilti tegema, eelistatud video sisendit valima jne.

i3STUDIO

Meie interaktiivsetele ekraanidele on eelinstalleeritud i3STUDIO. i3STUDIO pakub kõike, mida vajate oma parima õppetunni, esitluse või ajurünnaku läbiviimiseks.

Ühe kaabliga ühendus

Kasutage i3TOUCH-ekraani kõlareid ja kaamerat, ühendades sülearvuti USB-C-kaabli abil ekraaniga. USB-C sisendeid on isegi kaks. Ainult üks kaabel heli, video, toite ja puute jaoks.

Integreeritud kõlarid

Integreeritud helisüsteem pumpab välja valju ja täidlast heli, mis suudab täita terve ruumi.

Rööprähklemine

Toetab jagatud ekraani režiimi, mis võimaldab teil oma i3TOUCH E-ONE'is kasutada korraga kahte rakendust.

Loomupärane kirjutamine

Loomupärane kirjutamiskogemus on meie peamised prioriteete. Tänu optilisele liimimistehnoloogiale suudame saavutada parema tunde kui pliiatsiga paberile kirjutamine.

Kõrge täpsusega IR

OPS arvutipesa

WIFI

Windows tint

Integreeritud brauser

Parooliga turvalisus

Turvaklaas

HDMI, VGA, RS232 ja USB ühendused

OS sõltumatu

Super liugpind

Üle õhu uuendused

Puuduvad tarkvara tellimise tasud

Eelarvesõbralik videokonverentsilahendus.

Kas teil on hübriidkoosolek või õppetund? Lisage oma seadistusele kaamera: üks teie poolt valitud meie integratsioonipartnerite hulgast või i3CAMERA veebikaamera, et saavutada eelarvesõbralik videokonverentsilahendus. Korraldage oma tarkvaraga videokonverentse või videotunde, ühendades sülearvuti USB-C-kaabli abil E-ONE puuteekraaniga. Vaid üks kaabel heli, video, toite ja puudutuste jaoks.

Jõuallikaks on i3STUDIO tarkvarakomplekt

i3STUDIO on võimas, kuid värskendavalt lihtne tarkvarakomplekt, mis töötab i3TOUCH-ekraanidel. Kasutage valgetahvli, märkuste tegemise, esitlemise ja videokonverentsi rakendusi koosolekute läbiviimiseks, ideede tutvustamiseks, töötubade juhtimiseks, õpetamiseks või publikuga suhtlemiseks – isiklikult või kaugjuhtimisega – i3STUDIO hõlmab kõike. Välja töötatud koostöös meie lõppkasutajate kogukonnaga, et vastata teie vajadustele. Sujuvam, kiirem ja nutikam kui kunagi varem – see kõik on toodud teieni intuitiivse ja vinge kujundusega.

Valgetahvel

Annoteerimine

Juhtmevaba esitlemine

Sõbralik keskkonnale ja Teie rahakotile

Keskkonnasõbralik disain tuleb koos äärmiselt madala energiatarbega, mille tulemuseks on kasutoov energiamärgis. Liikumis- ja valgusanduri kombinatsioon optimeerib Teie vaatamiskogemuse kõikides valgustingimustes ja hoiab energiatarbimise tasakaalus.

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010450

Lisainfo

Seeria
i3TOUCH E-ONE
Resolutsioon
3840x2160 (4K UHD)
Puutepunktide arv
40

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Tooteleht
i3TOUCH E-ONE seeria tooteleht
Võrdlus
E-ONE, X-ONE, X2 ja ULTRA võrldustabel

Teile võib meeldida ka

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo