i3CAMERA PRO P1201 veebikaamera (4K, 120° vaateväli)
search
  • i3CAMERA PRO P1201 veebikaamera (4K, 120° vaateväli)

i3CAMERA PRO P1201 veebikaamera (4K, 120° vaateväli)

Professionaalne 4K-konverentsikaamera.

i3CAMERA Pro kaamera toob teie interaktiivsele ekraanile koheselt koostöö- ja suhtlemisvõimalused, viies veebipõhised või hübriidtunnid järgmisele tasemele.

Tarneaeg 3-4 nädalat
Kinnitus i3CAMERA PRO P1201 veebikaamerale

Lõputu ühilduvus

Plug & Play ühenduvus võimaldab lõputut ühilduvust Microsoft Skype, Skype ettevõtetele, Teams, Zoom, Google Hangouts, Cisco Webex, Bluejeans, GoToMeeting, GoToWebinar ja teiste USB-kaamerat toetavate videokonverentsi- ja salvestusrakendustega.

Näotuvastus

Lubades näotuvastuse, kasutab kaamera automaatselt elektroonilist suumi, et luua osalejate parim võimalik kaader kaamera vaateväljas.

Mitmesuunaline mikrofon

Tänu sisseehitatud reastatud mikrofonidele, sealhulgas kuni 12 meetri kaugusele töötav mitmesuunaline mikrofon, ei jää keegi enam kättesaamatuks. Tänu müra summutavale algoritmile on hääled teravad ja selged.

Vähese valguse tugi

Tänu CMOS-pildiandurile on kaamera võimeline andma puhtaid ja selgeid pilte ka hämarates valgustingimustes.

Kaamera omadused

Ekraani omadused

Lihtne paigaldada

Varustatud 2 pöörleva osaga ja positsioneerimisklambriga, paigaldamine on lihtne ja stabiilne. Saadaval on ka valikuline VESA-kinnitus.

Lai 120° nurk

Oma laia 120° nurga objektiiviga saab kaamera jäädvustada kogu koosolekuruumi ala, tuues kõik koosolekust osavõtjad ekraanile.

Näotuvastus

Lubades näotuvastuse, fookustab ja suumib kaamera ruumis olevad näod, et vältida tähelepanu hajutamist teistest elementidest.

Mitmesuunaline mikrofon

Tänu sisseehitatud reastatud mikrofonidele, sealhulgas kuni 12 meetri kaugusele töötav mitmesuunaline mikrofon, ei jää keegi enam kättesaamatuks. Tänu müra summutavale algoritmile on hääled teravad ja selged.

Madal valgustugevus

Kaamera sobib ideaalselt kasutamiseks vähese valguse tingimustes, ilma et pildikvaliteet kannataks.

Kõrge ühilduvus

Plug & play USB-ühendus. Sobib Skype ettevõtetele, Teams, Zoom Meetings, Microsoft Cortana, Windows Hello, Cisco Webex, Google Hangouts ja palju muud.

Tugev 4K ülikõrglahutusega kaamera.

Kaamera toetab 4K Ultra High Definition video väljundit maksimaalselt 30 kaadrit sekundis, andes teile kristallselge pildikvaliteedi ja tagades, et te ei jäta ühtegi detaili tähelepanuta.

Lai dünaamiline ulatus.

120° lainurgaga saate kõik pildile. Samal ajal toetab see EPTZ, et kaamera panoraam-, kallutus- ja zoomfunktsiooni kaugjuhtimist.

Üldandmed

Tootja
i3 Technologies
Tootekood
10010149

Lae alla

Hariduslahendused
i3 Technologies hariduslahendused
Lahendused ettevõtetele
i3 Technologies lahendused ettevõtetele
Spetsifikatsioon
i3CAMERA Pro
Tooteleht
Multibracket kinnitus i3CAMERA Pro või i3CAIR

Broneeri oma isiklik demo.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda ja oma käega ära proovida, siis täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Tootedemo